HIPHOPS iet uz 100! Nāc arī Tu!

Publicēšanas datums : 07.03.2024

Nāc uz Doma laukumu - 12. martā pulksten 12:00! Būs DJ seti no DJ Gustavito un DJ AG, graffiti klātienē no Thobek, BreakDance paraugdemonstrējumi no Bboy Vadim Master, Bboy An-Juicy, breika deju komandas Factory Kingz, kā arī atbalstoši video sveicieni no hip-hop mūziķiem; un mēs - EHR, kopā ar HIPHOPS.LV pārstāvjiem!

Ierasties aicināts ikviens - atbalstīsim FM apraides nepieciešamību, jo hiphops ir pelnījis vietu FM radio!

Notikuma ietvaros tiks prezentēts jaunais EHR HIP-HOP Hits interneta mūzikas kanāls, kas radīts kopā ar izstrādāto projektu NEPL izsludinātajā konkursā par FM apraides tiesību piešķiršanai Rīgā 100,0 MHz frekvencē. Projekts tapis sadarbojoties radio EHR Mediju Grupai kopā ar reperi Ozols, DJ Gustavito un žanra komūnu HIPHOPS.LV. Atbalstu šai iniciatīvai jau paguvuši izteikt daudzi pašmāju iecienīti hip-hop mūziķi un industrijas pārstāvji.

Par pasākumu vairāk vari uzzināt EHR podkāstā:

Hip-hop mūzikas žanram veltītais manifests pulcēs vairāku paaudžu tā cienītājus, lai muzikālā veidā paustu viedokli un atbalstītu FM apraides nepieciešamību, skatītos video viedokļus no Latvijas sabiedriskās domas veidotājiem.

Hiphops ir leģendārs ar savu ielu kultūru, mūziku un tas pastāv jau vairāk kā 50 gadus. Tas ir viens no straumētākajiem mūzikas žanriem un hip-hop radio stacijas ir pieprasītas visā pasaulē. Hip-hop beidzot ir pelnījis savu vietu radio ēterā arī Latvijā!

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white