Programma

ehr_programma_2020.png

Hitu nonstops

Nepārtraukta mūzikas plūsma - labākais fons darbam, mācībām vai izklaidei. Nekādas liekas runas - tikai Eiropā pirktākā mūzika! Atceries, ka pozitīvs un enerģisks mūzikas fons dubultīgi palielina darba ražīgumu!

 

Rīta programma

Raidījums tiem, kuri vēlas pozitīvi uzsākt savu rītu un saņemt enerģijas lādiņu visai dienai! Programmā pārsvarā tiek atskaņota aktīva, moža un līksma mūzika. Turklāt pēc katras dziesmas skan paziņojums par precīzu laiku, kas palīdzēs Tev savlaicīgi uzsākt savas ikdienas gaitas. Rīta programma ir labākais raidījums, lai pamostos un sagatavotos ražīgai darba dienai!

 

Shazam Top 40

Katru nedēļu European Hit Radio radio saņem precīzus datus par Eiropā meklētākajām un atpazītākajām dziesmām mobilajā aplikācijā Shazam. Jaunais raidījums Shazam Top 40 tikai EHR. 

Klausies pirmdienās plkst. 19:00.

 

UK Top 40

Lielbritānija ne velti ir atzīta par ietekmīgāko valsti mūzikas industrijā Eiropā, to apliecina arī Eiropas mākslinieku lielais pagodinājums iekļūt Lielbritānijas topā. Katru nedēļu European Hit Radio atskaņo šī prestižākā topa dziesmas, iepazīstinot klausītājus ar Eiropā vispopulārākajiem māksliniekiem.

Klausies otrdienās plkst. 19:00. 

 

Billboard Top 40

Apmēram piektā daļa Eiropas hitu nāk no Amerikas Savienotajām Valstīm. Tāpēc trešdienās European Hit Radio pieļauj atkāpes no sava muzikālā formāta, lai dotu Tev iespēju ieklausīties ASV pārdotāko dziesmu topā. Pārbaudi pats sevi - ieklausies un mēģini paredzēt, kuri no Amerikas hitiem nākotnē varētu iekarot arī eiropiešu naudas makus.

Klausies trešdienās plkst. 19:00.

 

YouTube Top 25

Pāris miljoni dienā, “pārdesmit” nedēļā, bet mēnesī pat 100 miljonu un vēl vairāk! Vai tas maz ir iespējams? Protams! Portālā YouTube.com skaitītājs griežas nepārtraukti! Uzzini, kuri Eiropas hiti portālā YouTube.com nedēļas laikā ir skatīti visvairāk!

Klausies ceturtdienās plkst. 19:00.

 

EHR Top 40

EHR Top 40 ir vienīgais tops, kas apvieno Eiropas un Latvijas mūzikas cienītāju gaumes. Raidījums sniedz informāciju par visvairāk pirktākajām dziesmām Eiropā, kuras ir populāras tieši Latvijā.

Klausies piektdienās plkst. 15:00.

 

EHR Top 5/9

European Hit Radio klausītāju dienas balsojuma pieprasītākās dziesmas.

Klausies no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 17:00 un 21:00.

 

Party Service

Party Service ir radio šovs, kas sniedz detalizētu informāciju par izklaides iespējām Latvijā, Baltijā un Eiropā, ietverot sevī intervijas ar populāriem dīdžejiem, mūzikas producentiem, pasākumu organizatoriem, naktsklubu vadītājiem un to apmeklētājiem, kā arī klubu kultūras ziņas un citas aktualitātes, un pats galvenais - uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm! Raidījumu veido un vada 2010. un 2011. gada populārākais dīdžejs Latvijā - [Ex] da Bass!

Klausies piektdienās un sestdienās plkst. 19:00!

 

Global Dance Chart

Planētas 40 lielākie deju hiti kopā ar Wessel van Diepen. Global Dance Chart ir svaigākais iknedēļas atskats uz pasaules lielākajiem deju hitiem. To apkopo kompānija Chartcom Research, balstoties uz datiem par lejuplādēm Beatport, iTunes, Spotify, YouTube straumējumiem, Shazam, Radiomonitor airplay datiem, kā arī vadošo dīdžeju spēlētākajām dziesmām. Global Dance Chart piedāvā Holandes deju mūzikas pionieris Wessel van Diepen.

Klausies piektdienās plkst. 21:00.

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white