PODKĀSTI

PA LATVIJU KOPĀ AR GO BEZALKOHOLISKO ALU

Šogad nevari aizlidot uz Milānu? Neskumsti! Arī mūs pašu Latvijā ir vēl TIK DAUDZ ko redzēt! Saderam? Jau no 3. augusta, klausies EHR viļnos raidījumu “Pa Latviju kopā ar GO bezalkoholisko alu” un uzzini par foršām vietām, uz kurām doties. Murjāņu kamaniņu trase vai Daugavpils skrošu rūpnīca – tur ir ko redzēt. Tāpēc pako somu un aicini draugus, jo Tevi gaida šīs vasaras "must" galamērķi Latvijā!

PA LATVIJU AR_GO_poga.png

 

 

IZTURI KRITIKU

Raidījumā “Izturi kritiku” ar Ansi Bogustovu, tiksies divi viesi – eksperti vai lēmumu pieņēmēji, lai cīkstētos ar saviem viedokļiem un šķetinātu sabiedrībā valdošos mītus un stereotipus. Kāds ir katra viedokļa spēks? Vai viņu pamatojums izturēs kritiku? Demokrātiskā sabiedrībā visiem viedokļiem ir sava vieta un nozīme, bet mūsu katra individuālais uzdevums un atbildība ir izprast to izcelsmi un spēt izvērtēt savu individuālo pozīciju.

Izturi kritiku poga_stream.png

 

 

NĀKOTNES FORMULA

"Nākotnes formula" – daudzpusīgas sarunas par ilgtspēju visās dzīves jomās. Katru nedēļu EHR jaunajā studijā viesojas kompetenti ilgtspējas eksperti un iedvesmojošas personības, lai dalītos savā pieredzē, pārdomās un praktiskos padomos, kā meklēt līdzsvaru starp mūsu personīgajām vajadzībām šodien un ekonomiskām, sociālām un vides interesēm ilgtermiņā.

Nakotnes formula poga.png

 

 

LATVIEŠU MŪZIKAS SKATUVE

Raidījumā “Latviešu mūzikas skatuve” ar Patrisha, piedalīsies gan Latvijas mūzikas zvaigznes, gan jaunie mākslinieki, kuri plašākai audiorijai vēl nav pazīstami. Tā būs gan pieredzes apmaiņa starp mūziķiem, gan sarunas par mūzikas industrijas aktualitātēm.

Patrisha poga_stream.png

 

 

DROŠAS IEPIRKŠANĀS GALVASPILSĒTA AKROPOLE

Iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā Akropole vēl aizvien pirmajā vietā ir drošība! Taču vasaru un jaunākās modes tendences neviens nav atcēlis, tāpēc, kopā ar drošas iepirkšanās garantijām, solām tev arī daudz priecīgu pārsteigumu! Pēc labām sajūtām šobrīd taču ir noilgojušies visi, vai ne?

Akropole poga_stream.png

 

 

PALIEC MĀJĀS AR EHR

Mums visiem šobrīd jābūt informētiem, atbildīgiem un vienotiem, lai kopā varam saglabāt veselību sev un saviem tuviniekiem. Uzzini vairāk par COVID-19 un iesaisties vīrusa izplatības apturēšanā.

paliecmajas.png

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white