PODKĀSTI

MANAS DZĪVES SUPERHITS

EHR Superhits piedāvā jaunu raidījumu MANAS DZĪVES SUPERHITS ar Valdi Čirkstu! Tevi sagaida atklātas un izklaidējošas sarunas par mūziku, dzīvi un likteņa pavērsieniem.

Paliecmajas poga_stream_green (3).png

EHR ZAĻĀ ZONA

Kā ne tikai ņemt, bet arī dot dabai atpakaļ? Kā pieņemt videi draudzīgus lēmumus ikdienā, dzīvot atbildīgi un ilgtspējīgi? EHR sadarbībā ar Latvijas Vides aizsardzības fondu uzsāk jaunu projektu "Zaļā zona", kurā aicināsim mainīt savus ikdienas paradumus, lai mēs dzīvotu zaļākā pasaulē. Reklāmas aģentūras TBWA Latvija vadītājs un radošais direktors Kaspars Eglītis katru nedēļu aicinās uz sarunu kādu ekspertu, lai uzzinātu vairāk par notiekošo dabā un to, kā aprites ekonomikas principus varam ieviest savā ikdienā. Projektu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds. 

zala zona poga_stream.png

EHR ZAĻĀ ZONA PIEDZĪVOJUMS

Savu ikdienu daudzi no mums pavada pilsētas mūros, bet spēka un radošās enerģijas resursus atjauno dabā. Kā ne tikai ņemt, bet arī dot dabai atpakaļ? Kā pieņemt videi draudzīgus lēmumus ikdienā, dzīvot atbildīgi un ilgtspējīgi? Seko līdzi “Zaļās zonas” izaicinājumiem, kuros teoriju un zināšanas pārbaudīsim praksē, bet padziļinātu ieskatu tēmā lasi portālā TvNet un interneta žurnālā “Vides Vēstis”. Projektu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds. 

zala zona piedzivojums.png

ATVER PASAULI AR LLU

Atklāj LLU studentu dzīves līklošus, atklāsmes, attiecību veidošanos un pieredzi podkāstā "Atver pasauli ar LLU".

Paliecmajas poga_stream_green (5).png

MOT VĒSTNIEŠU SPOŽIE LAIFHAKI

Ko darīt, kad vairs nevar izturēt? Kā izdomāt ko tev vajadzētu darīt dzīvē? Kā pateikt bailēm “nē”? Aizdzen drūmās domas un iedvesmojies no MOT vēstnešiem! Projektu atbalsta Narvesen, Aha Active Drink un Biznesa Augstskola Turība.

Podkastu poga.png

EHR TOP 40

EHR Top 40 ir vienīgais tops, kas apvieno Eiropas un Latvijas mūzikas cienītāju gaumes. Raidījums sniedz informāciju par visvairāk pirktākajām dziesmām Eiropā, kas ir populāras tieši Latvijā.

Ehrtop40.png 

LATVIEŠU HITU TOP 10

EHR Latviešu Hiti kanālā jauns raidījums - Latviešu Hitu Top 10 ar KATO! BALSO par savām mīļākajām latviešu dziemām EHR aplikācija vai portālā ehrhiti.lv sadaļā TOPI katru dienu un KLAUSIES Latviešu Hitu Top 10 piektdienās plkst. 16:00. Latviešu Hitu Top 10  - nedēļas 10 populārākās latviešu dziesmas tikai EHR Latviešu Hiti mūzikas kanālā.

LH top 10 poga.png

 

GLOBAL DANCE CHART

Planētas 40 lielākie deju hiti kopā ar Wessel van Diepen. Global Dance Chart ir svaigākais iknedēļas atskats uz pasaules lielākajiem deju hitiem. To apkopo kompānija Chartcom Research, balstoties uz datiem par lejuplādēm Beatport, iTunes, Spotify, YouTube straumējumiem, Shazam, Radiomonitor airplay datiem, kā arī vadošo dīdžeju spēlētākajām dziesmām. Global Dance Chart piedāvā Holandes deju mūzikas pionieris Wessel van Diepen, tagad latviešu versijā ar dīdžeju [Ex] da Bass.

GDC_poga.png

 

IZTURI KRITIKU

Raidījumā “Izturi kritiku” ar Ansi Bogustovu, tiksies divi viesi – eksperti vai lēmumu pieņēmēji, lai cīkstētos ar saviem viedokļiem un šķetinātu sabiedrībā valdošos mītus un stereotipus. Kāds ir katra viedokļa spēks? Vai viņu pamatojums izturēs kritiku? Demokrātiskā sabiedrībā visiem viedokļiem ir sava vieta un nozīme, bet mūsu katra individuālais uzdevums un atbildība ir izprast to izcelsmi un spēt izvērtēt savu individuālo pozīciju.

Izturi kritiku poga_stream.png

 

NĀKOTNES FORMULA

"Nākotnes formula" – daudzpusīgas sarunas par ilgtspēju visās dzīves jomās. Katru nedēļu EHR jaunajā studijā viesojas kompetenti ilgtspējas eksperti un iedvesmojošas personības, lai dalītos savā pieredzē, pārdomās un praktiskos padomos, kā meklēt līdzsvaru starp mūsu personīgajām vajadzībām šodien un ekonomiskām, sociālām un vides interesēm ilgtermiņā. Raidījumu veido un vada radošā producente Elizabete Palasiosa.

Nakotnes formula poga.png

  

LATVIEŠU MŪZIKAS SKATUVE

Raidījumā “Latviešu mūzikas skatuve” ar Patrisha, piedalīsies gan Latvijas mūzikas zvaigznes, gan jaunie mākslinieki, kuri plašākai audiorijai vēl nav pazīstami. Tā būs gan pieredzes apmaiņa starp mūziķiem, gan sarunas par mūzikas industrijas aktualitātēm.

Patrisha poga_stream.png

 

 

PODKĀSTU ARHĪVS

 

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā 

AppStore_Poga.png

GooglePlay_Poga.png

Huawei_Poga_LV.png

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white