PODKĀSTI

EHR ZAĻĀ ZONA

Kā ne tikai ņemt, bet arī dot dabai atpakaļ? Kā pieņemt videi draudzīgus lēmumus ikdienā, dzīvot atbildīgi un ilgtspējīgi? EHR sadarbībā ar Latvijas Vides aizsardzības fondu uzsāk jaunu projektu "Zaļā zona", kurā aicināsim mainīt savus ikdienas paradumus, lai mēs dzīvotu zaļākā pasaulē. Reklāmas aģentūras TBWA Latvija vadītājs un radošais direktors Kaspars Eglītis katru nedēļu aicinās uz sarunu kādu ekspertu, lai uzzinātu vairāk par notiekošo dabā un to, kā aprites ekonomikas principus varam ieviest savā ikdienā. Projektu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds. 

zala zona poga_stream.png

 

EHR ZAĻĀ ZONA PIEDZĪVOJUMS

Savu ikdienu daudzi no mums pavada pilsētas mūros, bet spēka un radošās enerģijas resursus atjauno dabā. Kā ne tikai ņemt, bet arī dot dabai atpakaļ? Kā pieņemt videi draudzīgus lēmumus ikdienā, dzīvot atbildīgi un ilgtspējīgi? Seko līdzi “Zaļās zonas” izaicinājumiem, kuros teoriju un zināšanas pārbaudīsim praksē, bet padziļinātu ieskatu tēmā lasi portālā TvNet un interneta žurnālā “Vides Vēstis”. Projektu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds. 

zala zona piedzivojums.png

   

MANAS DZĪVES SUPERHITS

EHR Superhits piedāvā jaunu raidījumu MANAS DZĪVES SUPERHITS ar Valdi Čirkstu! Tevi sagaida atklātas un izklaidējošas sarunas par mūziku, dzīvi un likteņa pavērsieniem.

Paliecmajas poga_stream_green (3).png

 

EHR TOP 40

EHR Top 40 ir vienīgais tops, kas apvieno Eiropas un Latvijas mūzikas cienītāju gaumes. Raidījums sniedz informāciju par visvairāk pirktākajām dziesmām Eiropā, kas ir populāras tieši Latvijā.

Ehrtop40.png 

 

LATVIEŠU HITU TOP 10

EHR Latviešu Hiti kanālā jauns raidījums - Latviešu Hitu Top 10 ar Madlēnu Valdbergu! BALSO par savām mīļākajām latviešu dziemām EHR aplikācija vai portālā ehrhiti.lv sadaļā TOPI katru dienu un KLAUSIES Latviešu Hitu Top 10 piektdienās plkst. 16:00. Latviešu Hitu Top 10  - nedēļas 10 populārākās latviešu dziesmas tikai EHR Latviešu Hiti mūzikas kanālā.

LH top 10 poga.png

 

IZTURI KRITIKU

Raidījumā “Izturi kritiku” ar Ansi Bogustovu, tiksies divi viesi – eksperti vai lēmumu pieņēmēji, lai cīkstētos ar saviem viedokļiem un šķetinātu sabiedrībā valdošos mītus un stereotipus. Kāds ir katra viedokļa spēks? Vai viņu pamatojums izturēs kritiku? Demokrātiskā sabiedrībā visiem viedokļiem ir sava vieta un nozīme, bet mūsu katra individuālais uzdevums un atbildība ir izprast to izcelsmi un spēt izvērtēt savu individuālo pozīciju.

Izturi kritiku poga_stream.png

 

NĀKOTNES FORMULA

"Nākotnes formula" – daudzpusīgas sarunas par ilgtspēju visās dzīves jomās. Katru nedēļu EHR jaunajā studijā viesojas kompetenti ilgtspējas eksperti un iedvesmojošas personības, lai dalītos savā pieredzē, pārdomās un praktiskos padomos, kā meklēt līdzsvaru starp mūsu personīgajām vajadzībām šodien un ekonomiskām, sociālām un vides interesēm ilgtermiņā. Raidījumu veido un vada radošā producente Elizabete Palasiosa.

Nakotnes formula poga.png

  

LATVIEŠU MŪZIKAS SKATUVE

Raidījumā “Latviešu mūzikas skatuve” ar Patrisha, piedalīsies gan Latvijas mūzikas zvaigznes, gan jaunie mākslinieki, kuri plašākai audiorijai vēl nav pazīstami. Tā būs gan pieredzes apmaiņa starp mūziķiem, gan sarunas par mūzikas industrijas aktualitātēm.

Patrisha poga_stream.png

 

DROŠAS IEPIRKŠANĀS GALVASPILSĒTA AKROPOLE

Iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā Akropole vēl aizvien pirmajā vietā ir drošība! Taču vasaru un jaunākās modes tendences neviens nav atcēlis, tāpēc, kopā ar drošas iepirkšanās garantijām, solām tev arī daudz priecīgu pārsteigumu! Pēc labām sajūtām šobrīd taču ir noilgojušies visi, vai ne?

Akropole poga_stream.png

 

PALIEC MĀJĀS AR EHR

Mums visiem šobrīd jābūt informētiem, atbildīgiem un vienotiem, lai kopā varam saglabāt veselību sev un saviem tuviniekiem. Uzzini vairāk par COVID-19 un iesaisties vīrusa izplatības apturēšanā.

paliecmajas.png

  

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā 

AppStore_Poga.png

GooglePlay_Poga.png

Huawei_Poga_LV.png

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white