Vakances

EHR komanda meklē papildinājumu - iespējams, ka tas esi tieši Tu?

Meklējam operatoru/digitālo platformu video montāžas režisoru.

darbs_operators2[S.png

Ko mēs sagaidām:

- Tu esi ātrs, pozitīvs, orientēts uz palīdzību un nemēdz sarežģīt vienkāršus procesus;

- Esi apveltīts ar atbildības sajūtu un proti patstāvīgi organizēt savu darbu;

- Tev piemīt iemaņas un pieredze filmēšanā, montāžā un video strīmošanā uz digitālajām platformām YT, FB, TT;

- Vēlama pieredze ar Sony Alpha kameru;

- izpratne par gaismošanu un skaņošanu;

- Būsi atbildīgs par tehniku, lai tā vienmēr būtu darba kārtībā;

- Prasme salikt set-up uz PTS (Athem, Video mix); darboties uz Vmix un Adobe Premiere programmām;

- Pieredze darbā ar Adobe After Effects tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

- Interesantu, dinamisku darba vidi un radošo brīvību;

- Kolorītu 70 darbinieku kolektīvu;

- Iespēju veidot saturu kopā ar Latvijas un pasaules vadošajiem zīmoliem, slavenībām;

- Biļetes uz lielākajiem festivāliem, mūziķu koncertiem un citiem pasākumiem;

- 'Pet-friendly' ofiss;

- Stabils atalgojums ( 1200 Netto), ar papildus peļnas iespējām dažādos projektos.

Ja redzi šajā aprakstā sevi, tad sūti mums:

1. kodolīgu motivācijas vēstuli, ne garāku par 60 vārdiem,

2. savu CV.

Pieteikumu sūti uz: kristine.cinite@ehr.fm, norādot “Pieteikums vakancei – Video”. Pieteikšanās līdz 19. aprīlim.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām klātienē.

Aicinām pievienoties mūsu komandai aktīvu, jauniem izaicinājumiem atvērtu IT speciālistu/-i:

darbs_IT.png

Darba pienākumi:

- pilnveidot un uzlabot uzņēmuma IT infrastruktūru;

- piedalīties jaunu IT sistēmu ieviešanas un attīstības projektos, uzlabot esošo sistēmu funkcionalitāti;

- sadarboties ar ārējiem IT pakalpojumu sniedzējiem;

- izstrādāt jaunus tehniskos risinājumus, saskaņā ar biznesa vajadzībām un prasībām;

- nodrošināt kvalitatīvu programmatūras, datoru, serveru, printeru u.c.iekārtu darbību, izveidot un ieviest nepieciešamo jauno programmu nodrošinājumu, uzturēt esošo programmatūru un tīkla infrastruktūru;

- nodrošināt kvalitatīvu tehnisko atbalstu galalietotājiem, apmācīt lietotājus un izstrādāt instrukcijas.

Prasības kandidātiem:

- Vēlme būt labākajam savā jomā;

- Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā;

- Augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu;

- Labas zināšanas:

o par operētājsistēmām Windows 10/11, Active Directory, Linux, prasme strādāt ar virtualizācijas platformām;

o par MySQL un MS SQL serveru un datubāzes vadību;

o par MS 365 produktiem, antivīrusa programmām un backup tehnoloģijām;

o par Web sistēmu un aplikāciju (html, php, javascript, css, api) izstrādi, administrēšanu, projektēšanu, tīkla darbības principu pārzināšana.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

- Windows darbstaciju, Windows Server, Linux serveru infrastruktūras projektēšanā, instalēšanā un administrēšanā, Web servisu administrēšana;

- iepriekšēja pieredze ar Web risinājumu izstrādi vai administrēšanu;

- teicama latviešu valoda un laba angļu valoda IT tehnoloģiju jomā;

- iepriekšēja pieredze IT vai līdzvērtīgā amatā.

Piedāvājam:

- interesantu un dinamisku darbu radio apraides nodrošināšanai Latvijā;

- personīgās un profesionālās attīstības iespējas;

- konkurentspējīgu atalgojumu atbilstoši zināšanu līmenim, no  2000 EUR bruto mēnesī;

- iespēju strādāt daļēji attālināti.

2. savu CV.

Pieteikumu sūti uz: andrism@ehr.fm, norādot “Pieteikums vakancei - IT speciālis”. Pieteikšanās līdz 5. aprīlim.

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white