PIRMĀ REIZE

Datums : 15.08.2022

EHR jauniešu šovā “PIRMĀ REIZE” runāsim par visām tām pirmajām reizēm, kas sirdij liek pukstēt straujāk, padusēm iesvīsts un elpai aizsisties. Par tām pirmajām reizēm, ko atceramies visu dzīvi, jo pirmā reize taču ir pirmā reize. Iespējams skaistākais dzīves notikums, bet varbūt tāda izgāšanās, stress vai risks, ko labāk nevienam nepiedzīvot. 

Raidījums skan EHR ēterā plkst. 11:15, 16:15 un 19:15 katru otro piektdienu un svētdienu no 2022. gada augusta līdz 2023. gada martam.

Ja vēlies atsūtīt mums savas pirmās mīlestības stāstu vai uzdod neērtu jautājumu, lai iedvesmotu citus jauniešus vai palīdzētu viņiem izvairīties no negatīvas pieredzes, raksti šeit: shorturl.at/iwDFQ

Anonimitāte garantēta! 

Ja vēlies pieteikties uz filmēšanosEHR studijā, lai dalītos ar savu stāstu klātienē, sūti DM uz EHR IG kontu vai EHR TikTok kontu.
 
Raidījumu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Pirmā reize” saturu atbild EHR.
 
*Ja Tu vēl neesi sasniedzis 18 gadu vecumu, lūgums, Taviem vecākiem sazināties ar mums par Tavu dalību šovā.

#4 Pirmā Reize

Jauniešu aktīvisms – ko tas nozīmē un kā tas izpaužas? Kāpēc jāiet uz vēlēšanām un kā izvēlēties, par ko balsot? Raidījumā kopā ar digitālā satura veidotāju Edgar Fresh, Jauniešu Saeimas vēstnesi Sāru Zdanovsku, Anci Mālkalni no jauniešu organizācijas Klubs “Māja" un Inesi Kušķi no Valsts kancelejas runāsim par jauniešu aktīvismu, iesaisti un pirmajām vēlēšanām.
#SIF_MAF2022

#3 Pirmā Reize

Jautājums, kas nodarbina ikviena jaunieša prātu – ko man šajā dzīvē darīt? Ko mācīties? Kur meklēt darbu? Uz kāduatalgojumu cerēt? Kādas iespējas izvērtēt? Studijā viesojas jauniešu platformas “Visasiespējas.lv” dibinātājs un vadītājs Gustavs Mārtiņš Upmanis, jauniešu organizācijas “Global Shapers Riga” līdzdibinātājs un prasmju pilnveides jaunuzņēmuma “UpMatched” vadītājs Ričards Križanovskis, kā arī Marta un Markuss – jaunieši savas karjeras ceļasākumā.
#SIF_MAF2022

#2 Pirmā Reize

Kādi ir biežākie sastopamie mentālās veselības izaicinājumi jauniešiem? Kur jaunieši var vērsties pēc palīdzības un kā to pareizi darīt? EHR studijā viesojas “Pusaudžu resursu centra” Izglītības projektu vadītāja un klīniskā psiholoģe Elīna Bārtule, kā arī atvērti un drosmīgi jaunieši Nikola un Kārlis Gustavs.
#SIF_MAF2022

#1 Pirmā Reize

Kā un kur jaunieši mūsdienās iepazīstas? Kādi riski ir saistīti ar iepazīšanos? Kas ir tie sarkanie karogi, kas jāņem vērā, iepazīstoties gan fiziskā, gan digitālā vidē? Kas ir “mobings” un “grūmings”? EHR studijā ar savu iepazīšanās pieredzi dalās digitālā satura veidotāji Ralfs un Alise, kā arī Drossinternets.lv pārstāve Anita Priede un psiholoģe, VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Anda Sauļūna.
#SIF_MAF2022

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white