Pirmā Dzirdēšana ar Elī

Datums : 08.01.2023

“Pirmā dzirdēšana” ir jauns Radio Latviešu Hiti raidījums, kurā ar mūsu pašu Elī, tev būs iespēja dzirdēt populārāko latviešu mūziķu singlus, albumus un citus radošos izgājienus pirms tie kļūst par grāvējiem, kuriem dziedāt līdz kā stadionā tā dušā. 

Skaties un klausies “Pirmā dzirdēšana” no 18. oktobra radio Latviešu hiti ēterā vai ehr.fm podkāstu sadaļā un video versijā radio Latviešu hiti sociālajos tīklos!

EHR aplikācijā vai ehr.fm

Radio Latviešu Hiti dzīvo arī te: 

 Instagram: https://www.instagram.com/latviesuhiti/

Facebook: https://www.facebook.com/radiolatviesuhiti

#42 Pirmā dzirdēšana ar ELIZABETI GAILI

Raidījumā “Pirmā dzirdēšana!” ciemos Elī vārda māsa Elizabete Gaile, kas raidījumā stāstīja par savu jauno dziesmu “Kamēr pilsēta guļ”. Vairāk par dziesmu un nākotnes plāniem uzzini intervijā!

#41 Pirmā dzirdēšana ar ANDRI ĒRGLI

Šoreiz raidījumā “Pirmā dzirdēšana “ ciemos mūziķis Andris Ērglis, kurš stāstīja par savu jauno mīlestības dziesmu “TU“. Intervijā runājam par dziesmas vēstījumu un pasākumiem, kur mūziķi varēs satikt. Vairāk klausies intervijā!

#40 Pirmā dzirdēšana ar FAKTS UN DJ ASPIRINS

Pie Elī studijā ciemos FAKTS & DJ ASPIRINS, kas kopā ar REIKU ir izdevuši dziesmu “Redzi Mani”. Vairāk par dziesmu un dalību festivālos klausies intervijā!

#39 Pirmā dzirdēšana ar SUDDEN LIGHTS

Radio Latviešu Hiti studijā pie Elī viesojas "Sudden Lights". Grupa prezentēja jauno singlu "Mēs turpināmies" un stāstija par dalību "Eirovīzijā". Vairāk uzzini intervijā!

#38 Pirmā dzirdēšana ar MIKS GALVANOVSKIS

Jau 38. raidījums un šoreiz ciemos Miks Galvanovskis. Vai Tu zini, kas ir "rokstāra dzīvesveids"? Par to un savu jauno singlu "25" Miks stāstīs intervijā!

#37 Pirmā dzirdēšana ar JĀNIS NIEDRA

Jānis Niedra izdod savu otro radio singlu "Saulesbrilles". Saulesbrilles ir izcils veids kā paslēpties - no saules, no citu cilvēku nosodošajām acīm, bet galvenokārt jau no savām dīzves ķibelēm. Vairāk par dziesmu klausies intervijā!

#36 Pirmā dzirdēšana ar ZEBRENE un MARKUS RIVA

Radio Latviešu hitu ēterā jau 36. raidījums kopā ar ZeBrene un Marku Rivu. Duets Elī stāstīja par ar jaunu singlu “Diskøutē vēl”. Vairāk par videoklipu, Supernovu un festivāliem klausies intervijā!

#35 Pirmā dzirdēšana ar GACHO

Šodien Elī vietā ir Kato,ciemos bija atnācis GACHO, kurš muzicē jau 25 gadus, kam par godu ir sarakstīja savu jaunāko dziesmu “ 25” GACHO 19. Augustā uzstāsies lielajā Mežaparka estrādē. Vairāk klausies intervijā.

#34 Pirmā dzirdēšana ar KATRĪNU GUPALO

Katrīna Gupalo sadarbībā ar mūziķēm SKARTA jeb dvīņumāsām Sanitu un Saniju Rozēm izdod savu līdz šim romantiskāko dziesmu un sirreālu mūzikas video “Man ar Tevi”. Pie Elī studijā meitenes stāstīja par iepazīšanos, dziesmas un video tapšanu – vairāk kalusies intervijā!

#33 Pirmā dzirdēšana ar DIONU

Šodien pie mums “Pirmā dzirdēšana! Ar Elī” ciemos jaunā un talantīgā mūziķe Diona! Debijas minialbums, animācijas video, sapņu profesija - vairāk klausies intervijā!

#32 Pirmā dzirdēšana ar INSTRUMENTI un GUSTAVO

Pie Elī raidījumā “Pirmā dzirdēšana!” grupa “Instrumenti” un Gustavo, kas pēc 10 gadu pārtraukuma apvienojas kopīgā sadarbības projektā un ieraksta jaunu mūsdienīgu Lingas dziesmas “Nāc dejot” versiju “Nāc dejot (Sirdi izkratīt)”. Par faniem, lielo koncertu un daudz, ko citu klausies intervijā!

#31 Pirmā dzirdēšana ar BŪŪ

Šodien Latviešu hiti studijā ciemos Būū, kas prezentēja savu jaunāko singlu “Viņa lielās”! Ar savu unikālo balss tembru un dziesmu rakstīšanas stilu, mūziķe Būū sola šajā sezonā kāpt skatuves ar vienu mērķi - vairot Brīvību. Vairāk klausies intervijā!

#30 Pirmā dzirdēšana ar JĀNI STĪBELI

Šoreiz raidījumā “Pirmā dzirdēšana “ ciemos mūziķis Jānis Stībelis, kurš stāstīja par savu jauno dziesmu “Viegli nāk, viegli iet“, dziesmas video klipa veidošanā ir piedalījies mākslīgais intelekts. Intervijā runājam par dziesmas vēstījumu un pasākumiem, kur mūziķi varēs satikt. Vairāk klausies intervijā!

#29 Pirmā dzirdēšana ar LAIKA SUNS

“Laika Suns” Radio Latviešu Hiti klausītājiem raidījumā “Pirmā dzirdēšana! Ar Elī” stāstīja par savu jauno minialbumu “Tālās gaismas”, kas dienas gaismu ieraudzīja vien pēc 7 gadiem. Vairāk uzzini intervijā!

#28 Pirmā dzirdēšana ar SAMANTU TĪNU

Jau otro reizi pie Elī ciemos Samanta Tīna, kas klausītājiem nodod jaunu singlu “Atdevu visu Tev” no jau rudenī gaidāmā albuma! Dziesma ir par uzdrīkstēšanos un izkāpšanu no savas tik ierastās komforta zonas. Vairāk par dziesmu un tās tapšanu klausies intervijā!

#27 Pirmā dzirdēšana ar AMINATU

Jau 27. raidījums un šoreiz studijā Aminata! Klausītājiem mūziķe prezentē savu jauno dziesmu “Paisums. Bēgums (Remix)”, kuru papildina mūzikas video, kurā viņa izjustā dejā atkal satiekās ar savu šova “Dejo ar zvaigzni” partneri Maksu Kravčenko. Intervijā runājām par jauno dziesmu, festivāliem un mūziķes sapņiem izpildīt dziesmu kopā ar Prāta vētru!

#26 Pirmā dzirdēšana ar KATO

Beidzot ciemos “Pirmā dzirdēšana!” ar Elī Radio latviešu hiti personība un mūziķe KATO! Raidījumā kolēģēs runāja par KATO jaunās dziesmas “Teikšu kā ir” radīšanas procesu, videoklipu un plāniem vasarā. Klausies interviju un uzzini kāda ir KATO nodarbošanās bez darba radio un muzicēšanas.

#25 Pirmā dzirdēšana ar MARTU

Dziedātāja MARTA nāk klajā ar videoklipu dziesmai “Ai, kā sāp” no pērnā gada nogalē izdotā albuma “Dabas parādība”. Mūziķe, mamma, radio personība ciemojās pie Elī un stāstīja par Olgas Rajeckas dalību videoklipā, plāniem vasarā un solokoncertu.

#24 Pirmā dzirdēšana ar MIKU DUKURU

Pie Elī studijā Miks, šoreiz Dukurs, nevis Galvanovskis! Intervijā runājām par viņa jauno dziesmu “Mana balss”, kurā dziesmas beigu daļu iedziedāja Mika 3 gadus jaunā meitiņa.

#23 Pirmā dzirdēšana ar AUDIOKVARTĀLU

Pie Elī studijā “Audiokvartāls”! Puiši stāstīja par savu jauno dziesmu “Nevaru sagaidīt”, dziesma ir par ilgām pēc sev tuviem cilvēkiem, par tām sajūtām, kuras mūs pārņem gaidot kādu īpašu satikšanos. Īpaša satikšanās ar grupu gaidāma jau pavisam drīz un jauno dziesmu dzīvajā izpildījumā varēs dzirdēt 8. martā koncertā “Dubults neplīst”, kultūrtelpā “Tu jau zini kur”.

#22 Pirmā dzirdēšana ar ELIOTS un KRIVENCHY

Jau otro reizi pie Elī studijā viesojas reperi Krivenchy un Eliots, kas kopā ar Rikiju klausītājiem nodevuši jaunu singlu, videoklipu un albumu. Dienasgaismu ieraudzījis arī solītais albums “Zvejnieka dēli”, kas tapis spontānā gaisotnē trim māksliniekiem sanākot kopā pagājušā gada rudenī. Vairāk par dziesmu un puišu plāniem vasarā noskaidro intervijā!

#21 Pirmā Dzirdēšana ar INTARU BUSULI

21. raidījuma viesis ir Intars Busulis! Viņš Elī stāstīja par savu jaunāko muzikālo veikumu, dziesmu “Āmen”. Jaunais singls ir aicinājums ticēt cilvēcībai, kas dod cerību nākotnei, neskatoties uz pasaules notikumiem, nelaimēm, dabas katastrofām.

#20 Pirmā Dzirdēšana ar MONTU

Ciemos pie Elī Radio Latviešu hiti studijā Monta, kas kopā ar Normundu Pauniņu izdevusi jaunu dziesmu “Gaisa pilis”. Monta klausītājiem pastāstīja par dziesmas radīšanas procesu, sadarbību ar Normundu un atzinās, ka šis būs pirmais gads, kad dosies uz kādu festivālu. 8. Februārī Latviešu hiti ēterā klausies dziesmas pirmatskaņojumu un interviju!

#19 Pirmā Dzirdēšana ar ASTRO'N'OUT

Radio Latviešu hitu ēterā jau 18. raidījums kopā ar Māru Upmani-Holšteinu no grupas “Astro’n’out” Viņa Elī stāstīja par grupas 20. gadu jubilejas atzīmēšanu, solokoncerta izziņošanu un jauno dziesmu “Minifestē”.

#18 Pirmā Dzirdēšana ar NIKLĀSU

Ciemos pie Elī jaunais latviešu popmūzikas izpildītājs Niklāss, kurš jaunu mēnesi sāk ar jaunu skaņdarbu, dziesmā “Laumiņu nakts” apdziedot mītiskās būtnes, kuras, kā daudzi tam tic, spēj mūs pasargāt no nelaimēm.

#17 Pirmā Dzirdēšana ar TRIĀNAS PARKU

Ciemos uz Radio Latviešu Hiti studiju pie Elī grupa “Triānas parks”, prezentē savu jauno dziesmu “Es gaidu ziemu”. Gan EHR mediju grupa, gan “Triānas parks” ļoti gaida vasaras sezonu, jo ir gaidāmi dažādi festivāli un izbraukumi visā Latvijā.

#16 Pirmā Dzirdēšana ar ALISI HAIJIMU

Alise Haijima Radio Latviešu Hiti klausītājiem raidījumā “Pirmā dzirdēšana! Ar Elī” stāstīja par savu jauno dziesmu “Atkārtot vēl”, dalību Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa “Supernova” un savu dalību vasaras festivālos.

#15 Pirmā Dzirdēšana ar ALEKSU SILVERU

Radio Latviešu Hiti studijā pie Elī viesojas Alekss Silvers, kas pēc 2 gadu pārtraukuma, uz latviešu skatuves atgriežās ar jaunu dziesmu “Tu Dejo Viena”

#14 Pirmā Dzirdēšana ar FAKTU

Pie Elī studijā ciemos FAKTS, kas pēc ilgākas pauzes atgriežas publiskajā mūzikas telpā ar jaunu dziesmu “Neuztraucies”. Raidījumā dzirdēsi par jauno dziesmas tapšanu, pievienošanos ierakstu kompānijai un dalību festivālos..

#13 Pirmā Dzirdēšana ar SAMANTU TĪNU

Pirmā dzirdēšana Samantas Tīnas jaunajai dziesmai “Vēstule Tev”! Intervijā Samanta stāstīja par dziesmas rakstīšanas procesu, ceļojumu uz Indiju un dziesmas videoklipa tapšanu.

#12 Pirmā dzirdēšana ar MUSIQQ

Elī šodien bija pirmā dzirdēšana, ka grupa “Musiqq” laiž klajā singlu “Ar Tevi kopā man nav bail”, dziesma ir stāsts par mīlestības spēku un tiem, kas ir ceļā pie otra.

#11 Pirmā dzirdēšana ar LATGALĪŠU REPU

Pie Elī viesojās Ivo no apvienības “Latgalīšu Reps”, kuri 6. decembrī nāca klajā ar jaunu dziesmu “Pādejuo Pītura” ("Pēdējā pietura”). Tā ļaus aizdomāties katram, kas atrodas dzīves posmā, kad ir jāpieņem lēmums, kur spert tālāko soli.

#10 Pirmā dzirdēšana ar AUDIOKVARTĀLU

Kā 10. studijas viesi pie Elī ciemojās grupa „Audiokvartāls”, kas sadarbojoties ar bērnu popgrupu „Pigoriņi”, ir izdevusi Ziemassvētku dziesmu „Viņš ir īsts”.

#9 Pirmā dzirdēšana ar BŪŪ

Radio Latviešu Hiti studijā pie Elī viesojas Būū, kas izdevusi jaunu dziesmu “Ziemassvētki bez tevis”, dziesma ilgi stāvējusi Būū dziesmu plauktā un nu tā būs dzirdama arī Radio Latviešu hiti ēterā.

#8 Pirmā dzirdēšana ar ELIOTS un KRIVENCHY

Pie Elī studijā viesojās Eliots un KRIVENCHY nupat klausītājiem nodevuši, iespējams, enerģiskāko šīs sezonas dziesmu “Pieci Velli”, kurai izveidots arī videoklips. Sarunā ar Elī puiši stāstīja par dziesmu, videoklipu un kimčī kāpostiem.

#7 Pirmā Dzirdēšana ar INTARU BUSULI

Šodien Radio Latviešu Hiti studijā pie Elī viesojās Intars Busulis, kas kopā ar Aiju Andrējevu ir izdevis jaunu dziesmu “Viss, ko es šodien vēlos”, dziesma ir pacilājošā Ziemassvētku noskaņā. Šī ir pirmā reize, kad abi populārie Latvijas mūziķi dzirdami kopīgā duetā.

#6 Pirmā Dzirdēšana ar OZOLU

Reperis, uzņēmējs un stilīgākais džeks Rīgā jeb Ozols Radio Latviešu Hiti klausītājus iepazīstina ar savu jauno singlu "Dimanta Svelme".

#5 Pirmā Dzirdēšana ar KREISO KRASTU

“Kreisais Krasts” sadarbībā ar grupu “Dārdi” izdevuši iedvesmojošu dziesmu “Austošās saules dziesma”, kas aktualizē latviskās identitātes meklējumus mūsdienu realitātē..

#4 Pirmā Dzirdēšana ar GRĒTU

Jaunā dziedātāja Grēta, kas plašākai publikai kļuva pazīstama uzvarot “X Faktora” ceturtajā sezonā, izdevusi debijas mini albumu “Vēl aizvien man sapņos”. Albuma pavadošais singlis ir spēcīgā balāde “Vai tu vari mani pasargāt”.

#3 Pirmā Dzirdēšana ar RAUM

Trešā raidījuma viesis mūziķis RAUM! Šajā raidījumā pirmatskaņojums līdz šīm enerģiskākajai RAUM dziesmai "Turbulence". Pirmā dzirdēšana par jauno raidījumu, dziesmu, dalību "Supernovā" un darbošanos Warner Music Baltics paspārnē.

#2 Pirmā Dzirdēšana ar GUSTAVO

Otrā raidījuma viesis ir Latvijas Hip Hopa leģenda – Gustavo! Viņš Elī parādīja savu jaunāko muzikālo veikumu, dziesmu “Starp rindām”. Jaunais singls “Starp rindām” papildus nesen izdotajai dziesmai “Mums vajag atpakaļ GUSTAVO” vēl skaidrāk iezīmē novembra beigās gaidāmā, piektā Gustavo studijas albuma noskaņu.

#1 Pirmā Dzirdēšana ar MUSIQQ

Šovu startējam ar duetu Musiqq. Puiši Elī parādīja savu jauno singlu no gaidāmā mini albuma “Bijis, ir un būs”, kas tapis, iedvesmojoties no leģendārās grupas “Līvi”. Dziesma “Bijis, ir un būs” ir oriģinālkompozīcija, kas veidota kā neparasta sinerģija ar plaši pazīstamo un tautā mīlēto dziesmu “Zīlīte”.

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white