Pirmā Dzirdēšana ar Elī

Datums : 18.10.2022

“Pirmā dzirdēšana” ir jauns Radio Latviešu Hiti raidījums, kurā ar mūsu pašu Elī, tev būs iespēja dzirdēt populārāko latviešu mūziķu singlus, albumus un citus radošos izgājienus pirms tie kļūst par grāvējiem, kuriem dziedāt līdz kā stadionā tā dušā. 

Skaties un klausies “Pirmā dzirdēšana” no 18. oktobra radio Latviešu hiti ēterā vai ehr.fm podkāstu sadaļā un video versijā radio Latviešu hiti sociālajos tīklos!

EHR aplikācijā vai ehr.fm

Radio Latviešu Hiti dzīvo arī te: 

 Instagram: https://www.instagram.com/latviesuhiti/

Facebook: https://www.facebook.com/radiolatviesuhiti

#7 Pirmā Dzirdēšana ar INTARU BUSULI

Šodien Radio Latviešu Hiti studijā pie Elī viesojās Intars Busulis, kas kopā ar Aiju Andrējevu ir izdevis jaunu dziesmu “Viss, ko es šodien vēlos”, dziesma ir pacilājošā Ziemassvētku noskaņā. Šī ir pirmā reize, kad abi populārie Latvijas mūziķi dzirdami kopīgā duetā.

#6 Pirmā Dzirdēšana ar OZOLU

Reperis, uzņēmējs un stilīgākais džeks Rīgā jeb Ozols Radio Latviešu Hiti klausītājus iepazīstina ar savu jauno singlu "Dimanta Svelme".

#5 Pirmā Dzirdēšana ar KREISO KRASTU

“Kreisais Krasts” sadarbībā ar grupu “Dārdi” izdevuši iedvesmojošu dziesmu “Austošās saules dziesma”, kas aktualizē latviskās identitātes meklējumus mūsdienu realitātē..

#4 Pirmā Dzirdēšana ar GRĒTU

Jaunā dziedātāja Grēta, kas plašākai publikai kļuva pazīstama uzvarot “X Faktora” ceturtajā sezonā, izdevusi debijas mini albumu “Vēl aizvien man sapņos”. Albuma pavadošais singlis ir spēcīgā balāde “Vai tu vari mani pasargāt”.

#3 Pirmā Dzirdēšana ar RAUM

Trešā raidījuma viesis mūziķis RAUM! Šajā raidījumā pirmatskaņojums līdz šīm enerģiskākajai RAUM dziesmai "Turbulence". Pirmā dzirdēšana par jauno raidījumu, dziesmu, dalību "Supernovā" un darbošanos Warner Music Baltics paspārnē.

#2 Pirmā Dzirdēšana ar GUSTAVO

Otrā raidījuma viesis ir Latvijas Hip Hopa leģenda – Gustavo! Viņš Elī parādīja savu jaunāko muzikālo veikumu, dziesmu “Starp rindām”. Jaunais singls “Starp rindām” papildus nesen izdotajai dziesmai “Mums vajag atpakaļ GUSTAVO” vēl skaidrāk iezīmē novembra beigās gaidāmā, piektā Gustavo studijas albuma noskaņu.

#1 Pirmā Dzirdēšana ar MUSIQQ

Šovu startējam ar duetu Musiqq. Puiši Elī parādīja savu jauno singlu no gaidāmā mini albuma “Bijis, ir un būs”, kas tapis, iedvesmojoties no leģendārās grupas “Līvi”. Dziesma “Bijis, ir un būs” ir oriģinālkompozīcija, kas veidota kā neparasta sinerģija ar plaši pazīstamo un tautā mīlēto dziesmu “Zīlīte”.

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white