“PIEDZĪVOJUMU GARŠA” KOPĀ AR TUPLA

Datums : 09.06.2021

Brīvdienas ir klāt, bet vēl neesi izdomāji, ko darīt? Mēs esam parūpējušies par to, lai turpmāk katras Tavas brīvdienas ir kā jauns un neaizmirstams piedzīvojums! 

EHR sadarbībā ar TUPLA piedāvā projektu “Piedzīvojumu garša”, kur katru nedēļu klausītājiem tiek piedāvātas vienkāršas, bet interesantas idejas, kā aizvadīt brīvdienas citādāk, jautrāk, !

Klausies rubriku katru piektdienu ēterā vai meklē rubrikas ierakstus ehrhiti.lv podkāstu sadaļā. Nesēdi mājās, bet pamēģini! Laidies piedzīvojumos ar šokolādes batoniņiem TUPLA!

Pēc kā garšo tavi piedzīvojumi? 

#05 Rubrika: "Geokešings (slēpņošana)"

Projekta “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 5. sērijā par “dārgumu” meklēšanas spēli pieaugušajiem! Katrs no mums bērnībā sapņojis par dārgumu lādes atrašanu, vai ne? “Geokešings” jeb slēpņošana ir apslēptu priekšmetu meklēšana ar GPS palīdzību – līdzīgi kā orientēšanās. Uzzini šajā rubrikā, kā piedalīties geokešinga spēlē un kur meklēt kartes ar slēpņiem. Piedzīvojumu garša brīvdienām- garantēta!

#04 Rubrika: "Izstaigā GPS Zīmējumu"

Projekta “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 4. sērijā stāstām, kā pašam, staigājot vai braucot, zīmēt attēlus uz kartes ar GPS palīdzību. Klausies rubriku un uzzini, kur atrast pastaigas maršrutus, kādus ērtus pārvietošanās veidus izmantot, lai veidotu attēlus. Karte gaida tavu zīmējumu, tāpēc NESĒDI MĀJĀS!

#03 Rubrika: "Purva Pārgājiens"

Projekta “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 3. sērijā- par to, kā pavadīt brīvdienas ārpus mājas, baudot Latvijas skaisto dabu! Šoreiz gan parastās pastaigas vietā, piedāvājam laist NE–parastā pastaigā pa purvu! Par to, kā pareizi sagatavoties un baudīt purvainās ainas, saglabājot sausas kājas un možu prātu, klausies vairāk podkāstā! Starp citu, vai tu zināji, ka purvu var pa īstam izstaigāt?

#02 Rubrika: "Brīvdabas kino"

Klāt brīvdienas, laikapstākļi solās lutināt- kāpēc gan neuzaicināt ciemos draugus uz kino vakaru pagalmā? Video projektors, ekrāns, palagi, lampiņas, uzkožamie- par to, kā pareizi sagatavoties neaizmirstamam draugu kino vakaram, klausies raidījuma EHR “Piedzīvojumu garša ar TUPLA” 2. rubrikā. Vēl viens iemesls, lai nesēdētu mājās! Laižam brīvdienā kopā ar EHR un TUPLA! Pēc kā garšo tavi piedzīvojumi?

#01 Rubrika: "pikniks augstāk par zemi”

Kad tu pēdējo reizi ēdi ar elpu aizraujošu skatu? Atceries “Dinner In The Sky”, kad galdu ar visiem ciemiņiem paceļ 50 metru augstumā? Forši, vai ne? Bet piekrīti, ka pašu gatavotas maizītes svaigā gaisā ir vēl garšīgāk? Ķer idejas piknikam “augstāk par zemi” no TUPLA un pavadi brīvdienas ar “Piedzīvojumu garšu”!

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā. 

 

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white