“PIEDZĪVOJUMU GARŠA” KOPĀ AR TUPLA

Datums : 05.08.2021

Brīvdienas ir klāt, bet vēl neesi izdomāji, ko darīt? Mēs esam parūpējušies par to, lai turpmāk katras Tavas brīvdienas ir kā jauns un neaizmirstams piedzīvojums! 

EHR sadarbībā ar TUPLA piedāvā projektu “Piedzīvojumu garša”, kur katru nedēļu klausītājiem tiek piedāvātas vienkāršas, bet interesantas idejas, kā aizvadīt brīvdienas citādāk, jautrāk, !

Klausies rubriku katru piektdienu ēterā vai meklē rubrikas ierakstus ehrhiti.lv podkāstu sadaļā. Nesēdi mājās, bet pamēģini! Laidies piedzīvojumos ar šokolādes batoniņiem TUPLA!

Pēc kā garšo tavi piedzīvojumi? 

#19 Rubrika: "Bucket list"

Noslēdzošā “Piedzīvojumu garša ar TUPLA” epizode. Šajā sērijā atskatīsimies uz visiem piedzīvojumiem, kuros esam metušies kopā ar šokolādes batoniņiem TUPLA. Atcerēsimies labākos vasaras mirkļus un dalīsimies padomos ar lietām, ko vēl vari paspēt izmēģināt tuvākajās brīvdienās.

#18 Rubrika: "Bolderings"

Ja tev nav bail no augstuma, šis stāsts ir tev. “Piedzīvojumu garša ar TUPLA” 17. sērijā uzzināsi par labākajām vietām Latvijā, kur apgūt klinšu kāpšanu jeb bolderingu. Klausies un uzzini, kur vari rāpelēties iekštelpās, kur brīvdabā kā arī, cik augstu iespējams tikt pa speciāli kāpšanai pielāgotu sienu.

#17 Rubrika: "Disku Golfs"

Vēlies sportot, taču nevēlies skriet? Gribi noskaidort savu precizitāti, taču nevēlies, lai kāds tevi segtu? Iepazīsties - disku golfs Ja vēl neesi par to dzirdējis, tad klausies “Piedzīvojumu garša ar TUPLA” 17. sēriju un uzzini, kas ir šis sporta veids, kādi ir spēles noteikumi un kur vislabāk ar to nodarboties..

#16 Rubrika: "Sērfošana"

Ja blakus mājām nav okeāns, taču ļoti gribās ķert un lauzt viļņus, tad šī “Piedzīvojumu garša ar TUPLA” sērija ir tev. Klausies un uzzini par labākajām vietām Latvijā, kur sērfot vai baudīt citas ūdens aktivitātes.

#15 Rubrika: "Drifta Tricikli"

Vai esi dzirdējis par drifta traikiem, jeb tricikliem? ‘’Piedzīvojumu garša ar TUPLA’’ 15. sērija tevi iedvesmos uz asām izjūtas un ļaus izbaudīt kārtīgu adrenalīna devu! Uzzini, kas ir tricikli un kur ar tiem var i driftēt bez iepriekšējas pieredzes.

#14 Rubrika: "Skrituļslidošana"

Kad pēdējo reizi uzkāpi uz skrituļslidām? ‘’Piedzīvojumu garša ar TUPLA’’ 14. sērijā stāstām par pāris idejām, kas atjauninās vēlmi skrituļot. No sacensībām, līdz horeogrāfijai uz skrituļslidām, tie ir tikai daži no veidiem, kas padarīs vasaru azarta pilnu! Pastāstīsim par šīs aizraušanās veidiem plašāk - “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” jaunajā sērijā.

#13 Rubrika: “SUPošana”

“Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 13. sērijā turpinām stāstīt par brīvā laika pavadīšanu uz ūdens. Šoreiz- SUP dēļi un supošana! Kādus drošus un ainaviskus maršrutus izvēlēties, kurus galamērķus apskatīt. Kā iepazīt Rīgu no gluži negaidīta skatu punkta- izbraukt pa kanāliem zem izgaismotiem tiltiem, pustumsā “slīdēt” pa ūdeni zem Stacijas ēkas vai aplūkot strūklaku pie Latvijas Nacionālās operas. Lai uzzinātu vairāk- klausies “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” jaunajā sērijā! Galvenais- nesēdi mājās!

#12 Rubrika: "Citādāks laivu brauciens”

“Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 12. sērijā klausies, kā padarīt laivu braucienu par aizraujošu un neaizmirstamu brīvdienu aktivitāti, ko piedzīvot kopā ar draugiem un ģimeni! Vienvietīgais kaijaks- līdzsvara treniņam, mazais kaijaks- jūras viļņu ķeršanai! Par to, kādus laivu maršrutus izvēlēties, kur īrēt laivas un kā pareizi sagatavoties citādākam laivu braucienam- klausies jaunajā podkāsta sērijā! Atceries, laivošana var būt daudz aizraujošāka, ja izvēlies “Piedzīvojuma garša ar TUPLA”!

#11 Rubrika: "LAZERTAG"

Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 11. sērijā stāstām, kā atgriezties bērnībā, taču spēļu kariņus pārvērst “lielo meiteņu un zēnu” līmenī. No peintbola līdz pat lāzertagiem, kas neatstāj zilumus! Klausies un uzzini- kur Latvijā atrodas interesantākie peintbola laukumi, kā pareizi sagatavoties šāda veida izklaidei. Par to visu un vēl vairāk- “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 11. sērijā!

#10 Rubrika: "PIEDZĪVOJUMS BUNKURĀ"

PIEDZĪVOJUMS BUNKURĀ: “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 10. sērijā- pāris izklaižu idejas asāku sajūtu cienītajiem! Klaudzoši soļi, neizskaidrojama kameru atvēršanās un spoku parādīšanās cietuma gaiteņos.. Kur vēl to vienuviet atrast, ja ne reālā bunkerī? Vai esiet gatavi kopā ar draugiem asisnis stindzinošam piedzīvojumam?

#09 Rubrika: "GARIE PĀRGĀJIENI"

GARIE PĀRGĀJIENI: “Piedzīvojumu garša ar TUPLA” 9. sērijā stāstām par to, kā izrauties no pilsētas steigas, lai nokļūtu miera oāzē- pie Latvijas dabas- un uzstādīt jaunu “soļu skaita” rekordu . Garie pārgājieni gar Latvijas upēm, jūras līci vai purva plašumos- ieraugi dabas skaistumu uz “savām divām”!

#08 Rubrika: "FOTO ORIENTĒŠANĀS"

FOTO ORIENTĒŠANĀS: “Piedzīvojumu garša ar TUPLA” 8. sērijā par foto orientēšanos jeb “cik labi pazīsti Latvijas pilsētas”! Vai zini, kas slēpjas aiz nākamā līkuma, pretējā ielas pusē? Izaicini sevi un draugus- pēc fotogrāfijām nosaki objektu atrašanās vietas un atklāj vēl neredzētas vietas!

#07 Rubrika: "VELO ATPŪTA"

Piedzīvojumu garša ar TUPLA” 7. sērijā stāstām, kā piedzīvojumus brīvdienās pārvērst par sportiskām aktivitātēm. Ceļošana ar velo- mierīga, romantiska vai, gluži pretēji, strauja un ektrēma. Uzzini projekta “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 7. sērijā par populārākajiem velo-maršrutiem Latvijā!

#06 Rubrika: "Nakšņošana teltī"

“Piedzīvojumu garša ar TUPLA” 6. sērijā klausies, ka atpūsties tuvāk dabai. Tagad, kad kultūras dzīve tikai pamazām sāk atgriezties ierastajā ritmā un daudzi no mums turpina strādāt no mājām – pamainīt vidi ir ļoti svarīgi! Lai to izdarītu, ne vienmēr ir jāiegulda liela nauda. Pamēģini uzsliet telti un vienkārši padzīvoties pie dabas. Miers un atpūta – garantēta! Vairāk par iespējām kreatīvi pavadīt brīvo laiku pie dabas un teltī- klausies mūsu podkāstā!

#05 Rubrika: "Geokešings (slēpņošana)"

Projekta “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 5. sērijā par “dārgumu” meklēšanas spēli pieaugušajiem! Katrs no mums bērnībā sapņojis par dārgumu lādes atrašanu, vai ne? “Geokešings” jeb slēpņošana ir apslēptu priekšmetu meklēšana ar GPS palīdzību – līdzīgi kā orientēšanās. Uzzini šajā rubrikā, kā piedalīties geokešinga spēlē un kur meklēt kartes ar slēpņiem. Piedzīvojumu garša brīvdienām- garantēta!

#04 Rubrika: "Izstaigā GPS Zīmējumu"

Projekta “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 4. sērijā stāstām, kā pašam, staigājot vai braucot, zīmēt attēlus uz kartes ar GPS palīdzību. Klausies rubriku un uzzini, kur atrast pastaigas maršrutus, kādus ērtus pārvietošanās veidus izmantot, lai veidotu attēlus. Karte gaida tavu zīmējumu, tāpēc NESĒDI MĀJĀS!

#03 Rubrika: "Purva Pārgājiens"

Projekta “Piedzīvojuma garša ar TUPLA” 3. sērijā- par to, kā pavadīt brīvdienas ārpus mājas, baudot Latvijas skaisto dabu! Šoreiz gan parastās pastaigas vietā, piedāvājam laist NE–parastā pastaigā pa purvu! Par to, kā pareizi sagatavoties un baudīt purvainās ainas, saglabājot sausas kājas un možu prātu, klausies vairāk podkāstā! Starp citu, vai tu zināji, ka purvu var pa īstam izstaigāt?

#02 Rubrika: "Brīvdabas kino"

Klāt brīvdienas, laikapstākļi solās lutināt- kāpēc gan neuzaicināt ciemos draugus uz kino vakaru pagalmā? Video projektors, ekrāns, palagi, lampiņas, uzkožamie- par to, kā pareizi sagatavoties neaizmirstamam draugu kino vakaram, klausies raidījuma EHR “Piedzīvojumu garša ar TUPLA” 2. rubrikā. Vēl viens iemesls, lai nesēdētu mājās! Laižam brīvdienā kopā ar EHR un TUPLA! Pēc kā garšo tavi piedzīvojumi?

#01 Rubrika: "pikniks augstāk par zemi”

Kad tu pēdējo reizi ēdi ar elpu aizraujošu skatu? Atceries “Dinner In The Sky”, kad galdu ar visiem ciemiņiem paceļ 50 metru augstumā? Forši, vai ne? Bet piekrīti, ka pašu gatavotas maizītes svaigā gaisā ir vēl garšīgāk? Ķer idejas piknikam “augstāk par zemi” no TUPLA un pavadi brīvdienas ar “Piedzīvojumu garšu”!

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā. 

 

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white