Pabeidz Dziesmu

“Pabeidz dziesmu” ir muzikāli drosmīgs šovs. Tā vadītājs, dziedātājs Aivo Oskis, nodzied labi zināmu latviešu dziesmas fragmentu, ko turpina nejaušs garāmgājējs vai slavenība. Sagaidi neticamas uzstāšanās Latvijas lielākajās pilsētās, jautras izgāšanās un jaunu talantu uzziedēšanu. 

#15 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Šajā epizodē Aivo Oskis satikās ar Rīgas drosmīgākajiem dziedātājiem. Skaties un uzzini, uz ko spējīgi galvaspilsētā sastaptie talanti. 15. sērija tapusi sadarbībā ar Circle K. Raksti komentāros, kuras dziesmas vēlies dzirdēt izpildām nākošajā “Pabeidz Dziesmu”.

#14 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Šajā epizodē Aivo Oskis nonāca Zemgales sirdī - Jelgavā. Skaties un uzzini, cik meistarīgi dziedātāji dzīvo šajā pilsētā un cik labi viņi pārzina Jelgavas galvenās grupas dziesmas. 14. sērija tapusi sadarbībā ar Circle K. Raksti komentāros, kuras dziesmas vēlies dzirdēt izpildām nākošajā “Pabeidz Dziesmu”.

#13 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

🇱🇻DAUDZ LAIMES, LATVIJA🇱🇻 “Pabeidz Dziesmu” 13. epizode ir mūsu līdz šim siltākā un patriotiskākā, ieturēta valsts svētku zīmē. Skaties Aivo Oska viesošanos pie spožām personībām - karavīriem no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Latvijas 3x3 basketbola zelta olimpiešiem, Latvijas patriota pie Brīvības pieminekļa un skaisto balsu īpašniekiem - Olgas Rajeckas un Normunda Rutuļa. Latvija noteikti lepojas ar savu tautu, un noskaidrosim, cik labi tā zina dziesmas bez kurām nav iedomājama mūsu kultūra.

#12 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Aivo Oskis devās uz Jūrmalu, lai padziedātu pozitīvā gaisotnē. “Pabeidz dziesmu” sadarbībā ar Circle K 12. epizodē noķērām arī tādas personības kā Katrīna Dimanta, Būū, Marta Seržante un Roberts Eihe.🎤 Iečeko kā Jūrmalā dzied.☀️ Raidījumā izmantotās dziesmas: Re:Public - Strēlniece Ansis (pied. Kristīne Pāže) - Zemes stunda Arnis Mednis - Gribu kā bērns vēl just The Sound Poets - Kalniem pāri Andris Ērglis un Cacao - Ripoja akmens

#11 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Jaunākā "Pabeidz dziesmu" epizode sadarbībā ar Circle K ir klāt! Kuldīgā ļaudis sniedza spožu performanci un "devās" pēc Aivo karjeras! Epizodē izmantotās dziesmas: Tautas dziesma - Kur tu teci, gailīti mans Jātnieki - Balle baložos Aldis Drēģeris - Melnā pantēra Nora Bumbiere & Viktors Lapčenoks - Ar mani atkal runā kaijas Sergejs Jēgers - Kāda laimīga sagadīšanās

 #10 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

“Pabeidz Dziesmu” sadarbībā ar Circle K. 10. epizodē mūziķis Aivo Oskis devās meklēt dziedātājus uz Ogri. Skaties video un noskaidro, kā viņam gāja.
 
Izmantotās dziesmas:
Līvi - Ziņģe par bailēm
Eolika - Lielā zive
Prāta vētra - Spogulīt, spogulīt
Zeļļi - Gaidi mani
Eolika - Es neesmu Džeina Fonda
 
 

#09 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

“Pabeidz Dziesmu” sadarbībā ar Circle K. 9. epizodē mūziķis Aivo Oskis devās meklēt dziedātājus Sigulda. Skaties video un noskaidro, kā viņam gāja.
 
Izmantotās dziesmas:
Prāta vētra - Ardievu, meitenes
Jānis Peters - Laternu stunda
Līvi - Dzelzsgriezējs
Dālderi - Dzeltenie aizkari
Triānas Parks un Jānis Aišpurs - Stars
 

 

#08 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

“Pabeidz Dziesmu” sadarbībā ar Circle K. 8. epizodē mūziķis Aivo Oskis devās meklēt dziedātājus Cēsis. Skaties video un noskaidro, kā viņam gāja.
 
Izmantotās dziesmas:
Līvi - Meitene zeltene
Fēlikss Ķiģelis - Palaid vējā
Ojārs Grīnbergs - Somu pirts
Žoržs Siksna - Muļķe sirds
 

 #07 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

“Pabeidz dziesmu” sadarbībā ar Circle K! Cilvēku dziedātprasmi Aivo Oskis šoreiz pārbaudīja vēja pilsētā jeb Liepājā!
 
Izmantotās dziesmas:
Jauns mēness - Ai jel manu vieglu prātu
Ferrum - Dzērvenīte
Bruģis - Kaija
Roberts Gobziņš - Vilkam govs nokoda kāju
Liepājas brāļi - Pilsētā, kurā piedzimst vējš
 

#06 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Drosmīgāko dziedātāju šovs “Pabeidz dziesmu ar Aivo Oski” ciemojās @Ghetto Games templī Grīziņkalnā. Sestajā epizodē skaties un uzzini, kādi muzikāli talanti slēpjas Grīziņā.
Raksti komentāros, kādas dziesmas tu vēlies dzirdēt nākošajā epizodē!
 
Izpildītās dziesmas: 
 
Liepājas Brāļi - Tikai tā 
Bermudu Divstūris – Ballējam, Neguļam
Astro ‘n’ Out – Dejot Trakāk
Menuets – Alvas Zaldātiņi
A-Eiropa – Meitenes Rīgā
 

 #05 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Drosmīgāko dziedātāju šovs “Pabeidz dziesmu" ar Aivo Oski ciemojās Valmierā. Skaties un uzzini, kas valmieriešiem patīk labāk - Lauris Reiniks vai Ufo. Raksti komentāros, kas ir pilsētas nākošā mūzikas mega zvaigzne.
 
Izpildītās dziesmas: 
 
Olga Rajecka - Kad man vairs nebūs 16
Dons & Ozols - Salauzta sirds
Lauris Reiniks - Es Skrienu
UFO - Pastum, pastum, pietupies
Tranzīts - Nevaru būt balts
 
 

 #04 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Ceturtajā šova “Pabeidz dziesmu ar Aivo Oski” epizodē tu redzēsi, cik prasmīgi pašmāju hitus pārzina populāras un radošas personības kā DJ [Ex] Da Bass, interneta zvaigzne Niklāvs, reperis Ozols un DJ Roberts Lejasmeijers. 
 
Izpildītās dziesmas:
 
Labvelīgais Tips - Alumīnija Cūka
Aija Andrejeva - Blēņas
Jānis Stībelis - Glāze Piena
VIŅA - Tēja Ar Karalieni
Chilli - Kad Tevis Nav Klāt
 

 #03 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Tallinas ielas kvartālā tika aizvadīts ikgadējais mūzikas un mākslas festivāls “Ezīšfests”, kurā uzstājās dažnedažādu žanru mākslinieki, mūziķi un citas radošas personības. Starp tiem bija arī mūsu muzikālais šovs “Pabeidz Dziesmu ar Aivo Oski”. Skaties, kādus jaunus talantus Aivo izdevās atrast un pielauzt uz kopīgu dziesmu.
 
Izpildītās dziesmas:
 
* Normunds Rutulis - Cāļus skaita rudenī
* Intars Busulis, Reinis Sējāns & Markus Riva - Es tev šodien teikšu jā
* Singapūras Satīns pied. Horens Stalbe - Piededzini Mann
* Olga Rajecka - Saule riet
* Prāta Vētra, Musiqq - Debesis iekrita tevī

 #02 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Drosmīgāko Latvijas dziedātāju šovs “Pabeidz Dziesmu ar Aivo Oski” viesojās Jēkabpilī, lai uzzinātu, cik jaudīgi talanti mīt šajā pilsētā. Skaties un baudi jaunas versijas labi pazīstamiem latviešu hitiem. 
 
Izpildītās dziesmas:
 
Musiqq – Abrakadabra
Aija Andrejeva & ZeBrene – Šamanis
Labvēlīgais Tips – Frāzes
Citi Zēni - Vienmēr kavēju

 #01 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Pirmajās šova “Pabeidz dziesmu” epizodēs redzēsi, cik prasmīgs dziedātājs ir reperis Prusax, influenceres Evelīna Pārkere un Lota Ulmane kā arī citi talantīgi cilvēki, kas nebaidījās pieņemt šo izaicinājumu no šova vadītāja Aivo Oska.
 
Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white