Pabeidz Dziesmu

“Pabeidz dziesmu” ir muzikāli drosmīgs šovs. Tā vadītājs, dziedātājs Aivo Oskis, nodzied labi zināmu latviešu dziesmas fragmentu, ko turpina nejaušs garāmgājējs vai slavenība. Sagaidi neticamas uzstāšanās Latvijas lielākajās pilsētās, jautras izgāšanās un jaunu talantu uzziedēšanu. 

 #04 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Ceturtajā šova “Pabeidz dziesmu ar Aivo Oski” epizodē tu redzēsi, cik prasmīgi pašmāju hitus pārzina populāras un radošas personības kā DJ [Ex] Da Bass, interneta zvaigzne Niklāvs, reperis Ozols un DJ Roberts Lejasmeijers. 
 
Izpildītās dziesmas:
 
Labvelīgais Tips - Alumīnija Cūka
Aija Andrejeva - Blēņas
Jānis Stībelis - Glāze Piena
VIŅA - Tēja Ar Karalieni
Chilli - Kad Tevis Nav Klāt

 #03 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Tallinas ielas kvartālā tika aizvadīts ikgadējais mūzikas un mākslas festivāls “Ezīšfests”, kurā uzstājās dažnedažādu žanru mākslinieki, mūziķi un citas radošas personības. Starp tiem bija arī mūsu muzikālais šovs “Pabeidz Dziesmu ar Aivo Oski”. Skaties, kādus jaunus talantus Aivo izdevās atrast un pielauzt uz kopīgu dziesmu.
 
Izpildītās dziesmas:
 
* Normunds Rutulis - Cāļus skaita rudenī
* Intars Busulis, Reinis Sējāns & Markus Riva - Es tev šodien teikšu jā
* Singapūras Satīns pied. Horens Stalbe - Piededzini Mann
* Olga Rajecka - Saule riet
* Prāta Vētra, Musiqq - Debesis iekrita tevī

 #02 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Drosmīgāko Latvijas dziedātāju šovs “Pabeidz Dziesmu ar Aivo Oski” viesojās Jēkabpilī, lai uzzinātu, cik jaudīgi talanti mīt šajā pilsētā. Skaties un baudi jaunas versijas labi pazīstamiem latviešu hitiem. 
 
Izpildītās dziesmas:
 
Musiqq – Abrakadabra
Aija Andrejeva & ZeBrene – Šamanis
Labvēlīgais Tips – Frāzes
Citi Zēni - Vienmēr kavēju

 #01 PABEIDZ DZIESMU ar Aivo Oski

Pirmajās šova “Pabeidz dziesmu” epizodēs redzēsi, cik prasmīgs dziedātājs ir reperis Prusax, influenceres Evelīna Pārkere un Lota Ulmane kā arī citi talantīgi cilvēki, kas nebaidījās pieņemt šo izaicinājumu no šova vadītāja Aivo Oska.
 
Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white