MODES INSPEKCIJA

Datums : 25.05.2022

"Modes Inspekcija" Dominā - tieši tā! Jauns modes EHR Youtube šovs, kur modes inspektores tēlā iejūtas atraktīvā Ieva Adamss ar dažādām sabiedrībā zināmām, stilīgām personībām.

Šovā būs iespēja gan dzirdēt intervijas ar saviem mīļākajiem māksliniekiem, gan uzzināt vai Tev ar tiem sakrīt gaume! Prāto, ko vilkt uz izlaidumu vai vasaras vakara ballīti?  Kas šobrīd ir modē un kas noteikti nav? Atbildes meklēs Ieva Adamss kopā ar sabiedrībā iemīļotām slavenībām.

Oriģināli viedokļi, populāri dizaineru apģērbi, spilgti vasaras toņi un modes kliedzieni - tas viss un ne tikai, "Modes Inspekcijā" ar Ievu Adamss EHR Youtube kanālā.

#8 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Jauna nedēļa, jauna “Modes Inspekcijas” epizode tavā ekrānā. Šoreiz, tirdzniecības centrā Domina, šova vadītāju Ievu Adamss pavadīja mūžam dzīvespriecīgais Roberto Meloni. Šī epizode veltīta mājas stilam. Ieva kopā ar Roberto meklēja feinākos interjera priekšmetus un pēcāk nodevās vingrojumiem “My Fitness”

#7 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Šī “Modes Inspekcijas” epizode tev sniegs ieskatu un padomus kā sapucēties rudenim. Modes inspektorei Ievai Adamss pievienosies influencere un uzņēmēja Evelīna Pārkere, lai kopīgi atrastu aktuālākos rudens trendus tirdzniecības centrā Domina Shopping.

#6 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Trešā “Modes Inspekcijas” sezona ripo tālāk! Šajā epizodē Ievai Adamss pievienosies ekspresīvā blogere Jana Bruk, lai tirdzniecības centrā Domina Shopping piemeklētu sportiskas un rudenim piemērotas štātes.

#5 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Ieva Adamss turpina patrulēt tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, lai kopā ar sabiedrībā pazīstamām un iemīļotām personībām vērtētu un novērstu rupjus modes likumu pārkāpumus un sniegtu noderīgus padomus. Šajā epizodē modes apgaitā pa tirdzniecības centru Domina Shopping dosies Ieva Adams kopā ar aktrisi un uzņēmēju Leldi Dreimani. Skaties un uzzini pašu svarīgāko par to, ko šajā rudenī vilkt kājās. Abas stila ekspertes dalīsies padomos un gan par vīriešu, gan par sieviešu apaviem.

#4 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Ieva Adamss turpina patrulēt tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, lai kopā ar sabiedrībā pazīstamām un iemīļotām personībām vērtētu un novērstu rupjus modes likumu pārkāpumus un sniegtu noderīgus padomus. Pēc vairāk nekā trīs gadu pārtraukuma Latvijā ieradusies režisore Liene Greifāne. Kopā ar galveno modes inspektori Ievu Adamss, Liene Greifāne dosies apgaitā pa tirdzniecības centru Domina Shopping un dalīsies padomos kā sapucēties Jāņiem. Skaties un uzzini, vai melna krāsa piestāv Jāņiem, kādi ir labākie svētku aksesuāri pie ugunskura vai peldvietas, un kāda ir ideālā Jāņu kleita.

#3 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Ieva Adamss turpina patrulēt tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, lai kopā ar sabiedrībā pazīstamām un iemīļotām personībām vērtētu un novērstu rupjus modes likumu pārkāpumus un sniegtu noderīgus padomus. Jaunās epizodes viešņa - provokatīvā un tiešā influencere @sudrabakaija. Viņa dalīsies ar savu privāto pieredzi, meklējot apakšveļu. Iegūsi vērtīgus padomus par to, kā to izvēlēties un kā kombinēt, ja tev ir tetovējumi un pīrsingi. Kas labāk piemērots ikdienai un kas festivālam? Tags: mode, stils, ievaadamss, sudrabakaija, shopping, lingerie, fashion, style, riga, podcast, radio, superhit, swimsuits, peldkostimi, apakšvela

#2 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Klāt otrā epizode šovam «Modes Inspekcija». Tā vadītājai Ievai Adamss novērst modes likumu pārkāpumus palīdzēs ex-panks un aktieris Rihards Lepers. Šī epizode veltīta deviņdesmito stilam, kas no modes nav izgājis jau vairāk kā 20 gadu. Kas tajā tik īpašs? Skaties un noskaidro! «Modes Inspekcija» tapusi sadarbībā ar tirdzniecības centru Domina Shopping.

#1 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Šajā sērijā šarmantā Samanta Tīna kopā ar Ievu Adamss spriedīs, kas jāņem vērā izvēloties apģērbu, lai tēls atbilstu modes tendencēm. Kādēļ Samanta Tīna nevalkā šortus? Uzzini, kādam apģērbam obligāti jābūt vasaras garderobē, citādāk Ieva Adamss sola izrakstīt sodu par neatbilstību modes standartiem un likumiem! Samanta aicina visus uzdrīkstēties un izmēģināt košas krāsas. Skaties jaunāko epizodi EHR Youtube kanālā!

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white