MODES INSPEKCIJA

Datums : 25.05.2022

"Modes Inspekcija" Dominā - tieši tā! Jauns modes EHR Youtube šovs, kur modes inspektores tēlā iejūtas atraktīvā Ieva Adamss ar dažādām sabiedrībā zināmām, stilīgām personībām.

Šovā būs iespēja gan dzirdēt intervijas ar saviem mīļākajiem māksliniekiem, gan uzzināt vai Tev ar tiem sakrīt gaume! Prāto, ko vilkt uz izlaidumu vai vasaras vakara ballīti?  Kas šobrīd ir modē un kas noteikti nav? Atbildes meklēs Ieva Adamss kopā ar sabiedrībā iemīļotām slavenībām.

Oriģināli viedokļi, populāri dizaineru apģērbi, spilgti vasaras toņi un modes kliedzieni - tas viss un ne tikai, "Modes Inspekcijā" ar Ievu Adamss EHR Youtube kanālā.

#3 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Ieva Adamss turpina patrulēt tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, lai kopā ar sabiedrībā pazīstamām un iemīļotām personībām vērtētu un novērstu rupjus modes likumu pārkāpumus un sniegtu noderīgus padomus. Jaunās epizodes viešņa - provokatīvā un tiešā influencere @sudrabakaija. Viņa dalīsies ar savu privāto pieredzi, meklējot apakšveļu. Iegūsi vērtīgus padomus par to, kā to izvēlēties un kā kombinēt, ja tev ir tetovējumi un pīrsingi. Kas labāk piemērots ikdienai un kas festivālam? Tags: mode, stils, ievaadamss, sudrabakaija, shopping, lingerie, fashion, style, riga, podcast, radio, superhit, swimsuits, peldkostimi, apakšvela

#2 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Klāt otrā epizode šovam «Modes Inspekcija». Tā vadītājai Ievai Adamss novērst modes likumu pārkāpumus palīdzēs ex-panks un aktieris Rihards Lepers. Šī epizode veltīta deviņdesmito stilam, kas no modes nav izgājis jau vairāk kā 20 gadu. Kas tajā tik īpašs? Skaties un noskaidro! «Modes Inspekcija» tapusi sadarbībā ar tirdzniecības centru Domina Shopping.

#1 Modes Inspekcija ar Ievu Adamss

Šajā sērijā šarmantā Samanta Tīna kopā ar Ievu Adamss spriedīs, kas jāņem vērā izvēloties apģērbu, lai tēls atbilstu modes tendencēm. Kādēļ Samanta Tīna nevalkā šortus? Uzzini, kādam apģērbam obligāti jābūt vasaras garderobē, citādāk Ieva Adamss sola izrakstīt sodu par neatbilstību modes standartiem un likumiem! Samanta aicina visus uzdrīkstēties un izmēģināt košas krāsas. Skaties jaunāko epizodi EHR Youtube kanālā!

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white