Manas Dzīves Superhits Biznesā 2023

Superhits piedāvā raidījumu MANAS DZĪVES SUPERHITS BIZNESĀ ar Valdi Čirkstu! Tevi sagaida atklātas un izklaidējošas sarunas par mūziku, dzīvi un likteņa pavērsieniem.

#6 Manas Dzīves Superhits Biznesā: Gudrais audums "Incrediwear"

Ir zīdaini audumi, viegli audumi, sildoši, raupji, rakstaini, krāsaini. Bet vai zināji, ka ir gudrais audums, kas uzlabo asinsriti, mazina iekaisumu un sāpes? Tas ir Incrediwear! "Manas Dzīves SuperHits Biznesā" studijā viesojas Incrediwear pārstāvis Eiropas un Āfrikas tirgū - Ivo Irbe. Uzzināsim, kas ir šis neticamais audums, kā radies, no kā veidots un kā tas darbojas, un kāpēc tas varētu noderēt arī Tev - jo īpaši, ja esi aktīva dzīvesveida cienītājs.

 

 

#5 MDzSH Biznesā: Hooligaan Bubble Tea & Coffee

Kas ir huligāns? Ar šo vārdu mums ir dažādas asociācijas. Bet ko mēs zinām vai nezinām par "Hooligaan Bubble Tea & Coffee"? .

 

 

#4 Manas Dzīves Superhits Biznesā: "Liepkalni" maiznīca

Kas jums nāk prātā dzirdot vārdu "Liepkalni"? Gardas bulciņas? Našķi? Vai tomēr ārkārtīgi smaržīga un silta rudzu rupjmaize? Ciemos pie "Manas Dzīves Superhits Biznesā" vadītāja Valda Čirksta, sarunu biedrs Dagnis Čākurs - "Liepkalnu" maiznīcas un saimniecības aizsācējs, dibinātājs un izdzīvotājs - šo vārdu vispilnākajā nozīmē.

 

 

#3 Manas Dzīves Superhits Biznesā: kas ir Hookus Bookus

Daudzi no jums būs ievērojuši un, iespējams, pat jau lietojuši ceļojumu pakalpojumu portālu "Hookus Bookus". Šoreiz iepazīsim Aļonu Rimšu, "Hookus Bookus" mārketinga un pārdošanas vadītāju.

 

 

#2 Manas Dzīves SuperHits Biznesā – Douglas" maiznīca

"We do beautiful" - sākam ar tādu saukli un to atklāj apburošā Laine Otersone, DOUGLAS mārketinga un pārdošanas speciāliste.

 

 

#1 MDZSH Business Special Edition ar G - par hitiem biznesā un dzīvi

Gada nogalēs, kad visi sāk atskatīties uz padarīto, mēs piedāvājam muzikāli atskatīties labajos vecajos laikos, ar nu jau par klasiku saucamām dziesmām un to izpildītājiem - "Manas Dzīves Superhits Biznesā" studijā: reklāmists, 'mārketists', medijists un caurcaurēm mediju cilvēks, EHR mediju grupas līdzīpašnieks un attīstības vadītājs - Guntars Traubergs, a.k.a. "G" [Džī].

 

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white