MANAS DZĪVES SUPERHITS 3.sezona

Datums : 16.06.2022

Jauna sezona, jauni viesi, jauni uzdevumi! Bet joprojām - atklātas sarunas par dzīvi un mūziku!

Raidījums tapis sadarbībā ar  Porsche.

#5 Manas Dzīves Superhits ar Kristīni Garklāvu

SKATIES UN UZZINI: Kas bija Kristīnes Garklāvas elks un kāds ir viņas stāts par šī izpildītāja koncerta apmeklējumu?! Kā Kristīne Garklāva iesaistot cilvēkus no malas dejo Rīgas ielās?! Cik veiksmīgi Kristīnei Garklāvai izdodas uzminēt Robbie Williams dziesmas?!

#4 Manas Dzīves Superhits ar Maestro Raimondu Paulu

SKATIES UN UZZINI: Kas bija Maestro Raimonda Paula mūzikas elks jaunības gados?! Kāda bija Maestro Raimonda Paula pirmā automašīna?! Kā Raimonds Pauls uzspēlē mazu koncertu brīvā dabā?!

#3 Manas Dzīves Superhits ar Intaru Rešetinu

SKATIES UN UZZINI: *Kurš Latvijas aktieris varētu būt SUPER tips?! *Kur Intars Rešetins dejo pirmo reizi?! *Kad un kā Intars Rešetins sāka klausīties grupas Depeche Mode izpildītās dziesmas?!

#2 Manas Dzīves Superhits ar Renāru Kauperu

SKATIES UN UZZINI: Noskaidro, kā Renāru Kauperu sauca bērnībā?! Vai Renārs Kaupers tiešām dejos Rīgas ielās?! Vai Renārs Kaupers tiešām dziedās līdzi Jennifer Lopez dziesmām?! Jauna “Manas Dzīves Superhits” epizodes katru ceturtdienu EHR Youtube kanālā. Kā arī klausies to ehrhiti.lv, EHR aplikācijā, Spotify un Radio Superhits ēterā svētdienās plkst. 19.00 vakarā.

#1 Manas Dzīves Superhits ar Bermudu Divstūri

SKATIES UN UZZINI: Vai tiešām Bermudu Divstūris dzied līdzi Michael Jackson dziesmām?! Ko Bermudu Divstūris domā par drūpijām?! Vai Bermudu Divstūris spēs atrast cilvēku mašīnā?! Jauna “Manas Dzīves Superhits” epizodes katru ceturtdienu EHR Youtube kanālā. Kā arī klausies to ehrhiti.lv, EHR aplikācijā, Spotify un Radio Superhits ēterā svētdienās plkst. 19.00 vakarā.

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white