MANAS DZĪVES SUPERHITS

Datums : 10.06.2021

EHR Superhits piedāvā raidījumu MANAS DZĪVES SUPERHITS ar Valdi Čirkstu! Tevi sagaida atklātas un izklaidējošas sarunas par mūziku, dzīvi un likteņa pavērsieniem.

Katru nedēļu mūsu viesi studijā atcerēsies dziesmas, kas liek justies labāk, ar tām saistītos notikumus un piedzīvojumus viņu dzīvēs. Tie būs viņu dzīves SUPERHITI!

Raidījuma MANAS DZĪVES SUPERHITS spilgtākie momenti EHR Superhits ēterā svētdienās, plkst. 19:00. Raidījuma pilno versiju klausies jau tagad - sev ērtā laikā, portālā ehrhiti.lv un EHR aplikācijā sadaļā PODKĀSTI.

#13 HENRIJS BUKAVS, Latvijas Airēšanas Federācijas prezidents.

Šoreiz pa mūzikas viļņiem airējam kopā ar Latvijas Airēšanas Federācijas prezidentu Henriju Bukavu. Kopā apcerēsim: #močus, ātrumu un adrenalīnu; # akadēmiskā airēšana = mentālais līdzsvars un lieliska fiziskā forma; # DJ pieredze un Uģa Poļa milzīgie skaļruņi; # klasika - Depeche Mode un Midnight Oil; # liktenis un Džordžs Maikls; # māka saglabāt līdzsvaru dzīvē un airēšanas sporta "fun facts",kā arī daudzas citas interesantas tēmas klausoties dziesmas, kas liek justies labāk. Manas dzīves superhits!

#12 GATIS KOKINS, optikas veikalu tīklu (Vision Express, Vizionette, Dr. Lensor, Optio Optika) dibinātājs un līdzīpašnieks.

Studijā viesojas Gatis Kokins - optikas veikalu tīklu (Vision Express, Vizionette, Dr. Lensor, Optio Optika) dibinātājs un līdzīpašnieks. # Uzzināsim interesantus faktus par optikas industriju un ar to saistīto zinātni; # par gatavību uz visu; # kā pārvaram krīzes; # par pokeri un spēli uz naudu; # ģimene- spēks un motivācija # cilvēcība un 'vilku' likumi biznesā; # liktenis, nolemtība un brīvā griba, kā arī daudzas citas aizraujošas tēmas klausoties dziesmas, kas liek justies labāk!

#11 LANA VASIĻJEVA, Sefinance un Latkredit mārketinga daļas vadītāja.

Viešņa studijā -Sefinance un Latkredit mārketinga daļas vadītāja Lana Vasiļjeva: Ikdienas steigā un rutīnā ir jācenšās nepazaudēt sevī iekšējo bērnu, jo viena soļa attālumā no pieaugušā domāšanas veida ir pensionārs. Viens no veidiem, kā to izdarīt ir neuztvert sevi un apkārtējos pārāk nopietni, kā arī mācīties būt atvērtam un vienkārši ļauties. Visi nepieciešamie resursi jau ir mūsos, atliek tikai tam noticēt. # par mārketingu, reklāmu, nejaušībām un "fake"CV; # daudzie mīlestības veidi; # kas traucē pieaugušajiem?; # iemīlēšanās vairākos; vai zviedru ģimene; # laimes mirkļi, apziņas paplašināšana un šokolāde; # sapņu vieta Maiami; # prāta mehānismi, radošums, pornogrāfija un brīnumi, kā arī citas sastošas tēmas dziesmu, kas liek justies labāk pavadībā!

#10 RAIVO ROSTS,Tele 2 CCO.

Ar savu dziesmu izvēli MDzSH studijā TELE2 CCO Raivo Rosts. Šoreiz runājamies par # Tele2 kustību "Latvija strādā"; # par dzīvi Maskavā un sajūtām, ko var iegūt tikai Latvijā; # ko nozīmē jēgpilns internets; # par neesošo 40 gadu 'krīzi', darbaholismu un ambīcijām; # komunikācija attālināti un klātienē, kā arī daudzas citas tēmas, klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#09 ANDRIS EGLĀJS,TeT mārketinga direktors.

Muzikāla saruna ar TeT mārketinga direktoru Andri Eglāju. # tēti, kas ir '90 b*tch un '90 gadu kucēni; # muzikālā gaume un daži '80 un '90 gadu hiti; # laiks; subjektīvs lielums, vai objektīva parādība; # gaitas Vācijā un der 'Talka'; # Slovēnija. Valsts, kuras nosaukumā ir LOVE! # kas un kam mēs dzenamies pakaļ? # par mīlestību, laimi un to kas svarīgs ikvienam, mūzikas, kas liek justies labāk pavadībā.

#08 JŪLIJA HARITONOVA, Rimonne Rīga (Mattel rotaļlietu izplatītājs) mārketinga vadītāja.

Šajā raidījumā tuvāk iepazīstamies ar Jūliju Haritonovu, Rimonne Rīga (Mattel rotaļlietu izplatītājs) mārketinga vadītāju. Runājam par: # dejošanu savā dzīvojamā istabā un dziedāšanu dušā; # sīkumiem, kas kaitina un sīkumiem, kas iepriecina; # dzīvojam šodienai? # svarīgākais dzīvē un sniegs aprīlī; # vai ir iespējams atdot sevi visu? Un, protams, par mīlestību un mūziku.

#07 JEKATERINA PUKINSKA, Barbora mārketinga vadītāja.

Šajā raidījumā tuvāk iepazīstamies ar Jekaterinu Pukinsku, Barbora mārketinga vadītāju. 1. Ko īsti nozīmē Barbora; 2. Par ērtībām un neērtībām, kāds tam sakars ar pārliecību; 3. Vai var atdot visu? Retoriski. Vai pa īstam? 4. Līdzsvars un kur to meklēt; darbs, ģimene un personiskā izaugsme; 5. Psiholoģija un 'self help' - kam, ko un kāpēc. 6. Cilvēku domu lasīšana un ko īsti mēs kontrolējam, kā arī daudzas citas interesantas un atklātas tēmas.

#06 VIKIJA KLIŠĀNE, "SexyStyle" mārketinga vadītāja

Studijā "SexyStyle" mārketinga vadītāja Vikija Klišāne. Šajā podkāstā: 1. Par muzikālo gaumi; 2. Ļauties vai kontrolēt; 3. Latviešu seksuālā kultūra; 4. Pieaugušo rotaļlietas; Jā. Nē. Kāpēc? 5. Stereotipi un aizspriedumi; 6. Ko nedarīt pieaugušo rotaļās, jeb kāpēc "50 Greja nokrāsas" neder kā instruktāža, un daudzas citas interesantas un brīžiem pikantas tēmas.

#05 KĀRLIS OZOLS, 220.lv Marketplace pārdošanas vadītājs Latvijā

Kārlis Ozols ir Pigu Grupas 220.lv Marketplace pārdošanas vadītājs Latvijā. 220.lv Marketplace ir tiešsaistes tirdzniecības platforma, kurā ikviens uzņēmējs var ievietot savas preces tirdzniecībai Baltijā lielākajā e-veikalu tīklā (220.lv, pigu.lt, kaup24.ee). Kārlis ir arī grāmatas "Kā gūt panākumus Latvijā" autors, kurā apkopoti panākumiem bagātu Latvijas cilvēku stāsti par viņu ceļu uz sasniegumu virsotnēm. Brīvajā laikā aizraujas ar grāmatu lasīšanu, velo braukšanu un galda spēlēm. Uzzini, kāda ir Kārļa Ozola panākumu atslēga, kā arī klausies viņa superhitu TOP 5.

#04 GUNDARS MARGĒVIČS, Moller Baltic Import Volkswagen mārketinga vadītājs Baltijas valstīs

Studijā ar savu hitu izvēli Gundars Margevičs, Moller Baltic Import Volkswagen mārketinga vadītājs Baltijas valstīs. Nenopietnas sarunas par nopietnām tēmām, un arī par mūziku. Par sevi Gundars saka: "Es esmu auto industrijas dinozaurs, dzīves jēgas meklētājs, melnā humora atbalstītājs." Ienāc un noklausies.

#03 IZLE PRIEDĪTE, VEIKALU TĪKLS "TOP!"

Ilze Priedīte, mārketinga direktore un valdes locekle vietējā veikalu tīklā “top!” ar plašu mārketinga pieredzi dažādos Latvijas uzņēmumos vairāk nekā 10 gadu garumā veidojot dažādu zīmolu atpazīstamību un to mīlestību. Darbā uzdrīkstas riskēt un ieviest ko jaunu. Brīvajā laikā aizraujas ar dažādām sportiskām aktivitātēm, izbauda mūziku, ēst gatavošanu un cilvēkus sev apkārt. Patīk ceļošana, citu kultūru iepazīšana un fotografēšana. Patīk automašīnas un ātrums.

#02 KASPARS TUPIŅŠ, VIADA BALTIJA

Kaspars Tupiņš, Baltijasmaratoni.lv kustības aizsācējs un ‘’VIADA Baltija’’ mārketinga vadītājs. Marketelogs ar vairāk kā 15 gadu profesionālo pieredzi. Šobrīd turpina aktīvi darboties sporta mārketingā, veidojot unikālus ‘’THE COLOR RUN’’, jeb krāsu skrējiena pasākumus Baltijā un organizējot dažādus sporta mārketinga pasākumus, sadarbojoties ar Pasaules līmeņa zīmoliem, kā arī attīstīt VIADA zīmolu Latvijā. No darba brīvajā laikā ir aktīva dzīvesveida piekritējs un aizrautīgs ceļotājs.

#01 RIHARDS FRĪDENBERGS, DINAMO RIGA SHOP

Raidījuma viesis - Rihards FrĪdenbergs, DR SHOP pārstāvis. DR SHOP ir oficiālais Dinamo Rīga uun HK Rīga merchandise ražotājs un izplatītājs. Reklāmists ar vairāk kā 15 gadu stāžu. Patlaban aktīvi darbojas sporta mārketingā, galvenokārt ar hokeju saistītos projektos. Iepriekš dibinājis pats savu radošo aģentūru kura pirmajā gadā sasniedza 1 miljonu latu lielu apgrozījumu, vadījis starptautiskas mediju aģentūras filiāli Latvijā, bijis Latvijas Reklāmas Asociācijas valdes loceklis kā arī pasaulē lielākā reklāmas festivāla Cannes Lions Young Lions uzvarētājs Latvijā un dažus gadus vēlāk bijis arī šī festivāla pārstāvis Latvijā. No darba brīvajā laikā aizraujas ar velosportu un velotūrismu kā arī ir liels 70 – 80. gadu auto entuziasts.

 

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā. 

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white