Latviešu mūzikas skatuve 2021

Datums : 07.07.2021

Raidījumā Latvijas mūzikas uzlecošās zvaigznes tiksies gan ar pieredzējušiem mūziķiem, gan citiem mūzikas un radošo industriju pārstāvjiem, lai runātu par aktuālo Latvijas mūzikas dzīvē. Īpašu uzmanību pievērsīsim mūzikas biznesa lielākajiem izaicinājumiem un kopā ar mūzikas nozares ekspertiem meklēsim iespējas sasniegt savu auditoriju.  

Raidījuma “Latviešu mūzikas skatuve” 2. sezona ar stilīgo raidījuma vadītāju KATŌ ir klāt! 

Raidījums skan EHREHR Superhits un EHR Latviešu hiti ēterā katru trešdienu no 7. jūlija līdz 15. septembrim.

EHR plkst. 6:45, 14:15 un 20:15

EHR Superhits plkst. 7:00, 13:45 un 20:30

EHR Latviešu hiti plkst. 15:00

Raidījuma pilno versiju var klausīties EHR Latviešu hiti ēterā, EHR mājaslapā un EHR Radio aplikācijā sadaļā PODKĀSTI, kā arī EHR Spotify kanālā.

https://www.ehrhiti.lv/shared/cache/thumb-289581871ba7ee.png

Projektu līdzfinansē Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome no sabiedriskā pasūtījuma līdzekļiem.

#04 Samanta Tīna un Maxima Latvija pārstāve Liene Dupate-Ugule

Šajā Latvijas mūzikas skatuves raidījumā saruna par mūziķu un zīmolu sadarbību. Savā pieredzē dalās dziedāta Samanta Tīna un Maxima Latvija pārstāve Liene Dupate-Ugule. Kā abas puses izvēlas sadarbības partnerus? Kādi var būt sadarbības ieguvumi un riski? Kad pienāk tas brīdis, kad sadarbība ir jāpārtrauc un kādas tam var būt sekas? Šajā Latvijas mūzikas skatuves raidījumā saruna par mūziķu un zīmolu sadarbību. #NEPLP2021

#03 Andrejs Reinis Zitmanis un Linda Āboliņa

Šajā raidījuma sērijā saruna par menedžera sadarbību ar māksliniekiem. Kāda ir menedžera loma, kā tiek sadalīti pienākumi un atbildība un kā plānot finanses? Grupas "Sudden Lights" solists Andrejs Reinis Zitmanis un viņu menedžere Linda Āboliņa dalās gan savā pieredzē strādājot kopā, gan ar saviem novērojumiem par mūzikas industriju.

#02 Agnese Rakovska un Būū

Šajā "Latviešu mūzikas skatuves" raidījumā dziedātāja Agnese Rakovska dalās savā pieredzē, veidojot mūzikas menedžmenta aģentūru "Zvaigznājs". Kā tas ir, nokļūt industrijas otrā pusē, kādi ir izaicinājumi un aģentūras mērķi? Raidījumā iepazīsim arī "Zvaigznāja" mākslinieci, jauno dziedātāju Būū, kura šobrīd strādā pie sava debijas albuma. Mākslinieces dalās praktiskos padomos par karjeras uzsākšanu mūzikā un atklāti stāsta arī par to, kā sevi saudzēt un neizdegt.

#01 Guna Zučika un Aivo Oskis

"Latviešu mūzikas skatuve" otro sezonu atklāj KATŌ saruna ar pieredzējušo mūzikas menedžeri Gunu Zučiku un dziedātāju Aivo Oski, kuri atklās mūzikas industrijas aizkulises, repertuāra veidošanas smalkumus un to, kā veidot komunikāciju ar auditoriju. Ja arī Tevi interesē radošās industrijas un Tu gribi uzzināt vairāk par to, kā veidot veiksmīgu karjeru, šajā sarunā atklāsi noderīgus padomus!

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā.  

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white