Labāks Tu. Dienas Mikrodeva

Jauns podkāsts "Labāks Tu. Dienas mikrodeva" - ceļojums tavas mentālās un fiziskās veselības uzlabošanai!

No 6. jūlija radio “EHR Latviešu Hiti” ēterā, YouTube kanālā un ehr.fm mājas lapā, sadaļā podkāsti. Katra podkāsta epizode piedāvās klausītājiem iedvesmas mikrodevu, - zināšanas un pavisam vienkāršus praktiskus soļus, kā veicināt savu ikdienas labbūtību.

 

Podkāstu vada veselības treneris un elpošanas eksperts Māris Žunda un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas Starptautiskās bakalaura programmas absolvente Katrīna Ērgle. Viesu vidū ir visdažādāko vecumu un profesiju cilvēki - gan ārsti, psihologi, fizioterapeiti, uztura speciālisti, sportisti, kalnos kāpēji; gan influenceri, mākslinieki un mūziķi, jo labbūtība ir svarīga ikkatram.

 

Raidījums tapis sadarbībā ar biedrību “Veselīga Latvija”.

Raidījumu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par raidījuma saturu atbild EHR Latviešu Hiti.

#SIF_MAF2023

 

#7 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē tiekamies ar Ievu Biti, pieredzējušu psihoterapeiti, un Zuargusu, lektoru un mācību inovatoru. Kopīgi izrunāsim visu par un ap intuīciju, apziņu un balansu strap racionālo un irracionālo. Klausies raidījumu un uzzini praktiskus padomus, kā turpmāk sev atvieglot sarežģītu lēmumu pieņemšanu.
#SIF_MAF2023

#6 Labāks Tu. Mikrodeva

Jaunajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” parunāsim par darbošanos ar rokām. Atklāsim, kā dažādas praktiskas aktivitātes un nodarbības ietekmē labsajūtu un veicina radošumu. Studijā viesojas Kristīne Lūsiņa, labbūtības trenere, un Sandijs Lūsēns, kuru visvieglāk raksturot, kā radošu personību ar vērienīgu pieredzi.
#SIF_MAF2023

#5 Labāks Tu. Mikrodeva

Raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” jaunā epizode sniedz iedvesmojošu ieskatu dažādos aspektos, kas saistīti ar motivāciju. Eksperti Diāna Stupele, vispusīgās sagatavotības trenere, un Kristīne Vilcāne, MOT trenere, dalās savā pieredzē par mērķu sastādīšanu un motivācijas uzturēšanu, lai iedvesmotu ikvienu ticēt sev un sasniegt vairāk
#SIF_MAF2023

#4 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē kopā ar Mariju Ābeltiņu, klīnisko psiholoģi, un Lauru Pļavnieci, HR nozares speciālisti, apspriežam izdegšanu. Tā kā šī problēma kļūst arvien biežāk sastopama, tad ir īstais laiks atklāti par to parunāt. Caur viesu personīgajiem stāstiem un pieredzi, meklējam atbildes uz jautājumu, kas īsti ir izdegšana, kā to pamanīt un kā no tās izvairīties. Izrādās, ka pat darot sirdsdarbu var izdegt, tādēļ Marijas un Lauras ieteikumi lieti noderēs ikvienam ikvienam, kurš vēlas strādāt ar prieku un justies labi katru dienu.
#SIF_MAF2023

#3 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā epizodē izzinām faktus un mītus par ūdens iedarbību uz mūsu veselību. Uzzināsi interesantu informāciju un atklāsi, vai mīti par ūdeni ir patiesi vai tomēr nē. Epizodes viesi – ūdens someljē Dans Voļevahs veselīgā dzīvesveida treneris Aksels Cīrulis – dalīsies savās zināšanās un pieredzē par ūdens ietekmi uz ķermeni un prātu.
#SIF_MAF2023

#2 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā epizodē ar nosaukumu "Sports vasarā" pētīsim dažādus sporta veidus un fiziskās aktivitātes priekšrocības, kas ir piemērotas vasaras laikā un kopumā veicina labu fizisko veselību. Mūsu viesi, sporta zinātnes maģistrs Kārlis Vanags un aktīva dzīvesveida treneris un mūziķis Ansis Klintsons, dalīsies savā pieredzē un iedvesmos ar vērtīgiem padomiem par efektīvu fiziskās aktivitātes iekļaušanu ikdienā un kustības nepieciešamību labia pašsajūtai. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai pieredzējis sportists, šī epizode sniegs iedvesmu un padomus, kā kļūt aktīvākam un baudīt vasaru tā, lai justos labi.
#SIF_MAF2023

#1 Labāks Tu. Mikrodeva

Vasara ir dažādu svinību piepildīts laiks, un šis raidījums veltīts svētkiem un to svinēšanai. Tas saistās ar prieku, galda klāšanas tradīcijām, radošu gatavošanos, bet vienlaikus arī rada izaicinājumus veselībai. Ārste-kosmetoloģe un Panacea Premium preventīvās klīnikas vadītāja Ludmila Stavro-Freiberga raidījumā dalīsies savās pārdomās, padomos un ieteikumos kā svinēt ar prieku, nezaudējot veselīgu līdzsvaru. Viesturs Meikšāns, režisors un Runas Skolas dibinātājs, runās par savu iedvesmojošo svinēšanas pieredzi, un kā svinot nezaudēt stāju.
#SIF_MAF2023

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white