Labāks Tu. Dienas Mikrodeva

Jauns podkāsts "Labāks Tu. Dienas mikrodeva" - ceļojums tavas mentālās un fiziskās veselības uzlabošanai!

No 6. jūlija radio “EHR Latviešu Hiti” ēterā, YouTube kanālā un ehr.fm mājas lapā, sadaļā podkāsti. Katra podkāsta epizode piedāvās klausītājiem iedvesmas mikrodevu, - zināšanas un pavisam vienkāršus praktiskus soļus, kā veicināt savu ikdienas labbūtību.

 

Podkāstu vada veselības treneris un elpošanas eksperts Māris Žunda un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas Starptautiskās bakalaura programmas absolvente Katrīna Ērgle. Viesu vidū ir visdažādāko vecumu un profesiju cilvēki - gan ārsti, psihologi, fizioterapeiti, uztura speciālisti, sportisti, kalnos kāpēji; gan influenceri, mākslinieki un mūziķi, jo labbūtība ir svarīga ikkatram.

 

Raidījums tapis sadarbībā ar biedrību “Veselīga Latvija”.

Raidījumu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par raidījuma saturu atbild EHR Latviešu Hiti.

#SIF_MAF2023

 

#22 Labāks Tu. Mikrodeva

Sabiedrībā valda daudz aizspriedumu par naudu, kas diemžēl apgrūtina veiksmīgu uzņēmējdarbību. Kā to mainīt, kā uzdrošināties sākt savu biznesu un kā sevi atbalstīt šajā procesā? Par to visu parunāsim ar Gustavu Gotautu, e-komercijas uzņēmēju un mentoru, podkāsta “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē.
#SIF_MAF2023

#21 Labāks Tu. Mikrodeva

Ar veselīgu pašapziņu dzīve gan vieglāka, gan baudāmāka kļūst. Tikai, kā to pašapziņu apzināti veidot? To pastāstīs raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” viese – personības izaugsmes trenere Lāsma Poļikeviča. Vērtīga saruna ikvienam, kurš vēlas celt savas dzīves kvalitāti.
#SIF_MAF2023

#20 Labāks Tu. Mikrodeva

Šīs nedēļas viesis – komiķis un aktieris Jānis Skutelis – atklāj, ka pasmieties par sevi ir būtiski, lai pilnvērtīgi baudītu dzīvi. Izrādās, ka tas, kurš nemāk par sevi pasmieties, baidās kļūdīties un līdz ar to liedz sev daudzas iespējas dzīvē. Klausies pilno epizodi un uzzini, cik nozīmīgs dzīvē ir humors.
#SIF_MAF2023

#19 Labāks Tu. Mikrodeva

Par piedošanu valda daudz mītu, tādēļ šajā “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē kopā ar mentori Hildegardi Graumani meklēsim patiesības par šo tēmu. Raidījuma viese atklāj, ko īsti nozīmē piedot un kā atlaist emocionālo bagāžu, kas rodas tur, kur piedošana vēl nav notikusi. Pat ja šķiet, ka ar pāridarījumiem un piedošanām Tavā dzīvē viss ir kārtībā, šī saruna būs vērtīga. Tā palīdzēs izprast apkārtējo cilvēku rīcību un attieksmi.
#SIF_MAF2023

#18 Labāks Tu. Mikrodeva

Jaunajā “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē studijā ciemojas tehnoloģiju entuziasts Artūrs Bernovskis un uzņēmējs Māris Berķis, kurš pats sevi dēvē “tas pulsometra čalis”. Abi viesi ir pilnīgi pārliecināti, ka tehnoloģijas un biohakings var uzlabot labsajūtu un dzīves kvalitāti, ja vien tev ir izpratne to lietošanā. Šī saruna būs vērtīga un aizraujoša, pat, ja līdz šim neko nezināji par biohakingu.
#SIF_MAF2023

#17 Labāks Tu. Mikrodeva

Lai dzīvotu aizraujošu, emocijām bagātu dzīvi, reizēm nākās pieņemt grūtus lēmumus. Un var arī pieņemt tikai vieglus lēmumus, bet dzīvot garlaicīgi. “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” jaunās epizodes abi viesi – profesionāls koučs Aivars Dresmanis un enerģiskā biohakere Inga Ulmane – piekrīt, ka sevis izzināšanas ceļš prasa drosmi, pacietību, muskuļu uzaudzēšanu, intuīciju un īpaši svarīgi – atbalstu no ārpuses. Klausies sarunu un iedvesmojies.
#SIF_MAF2023

#16 Labāks Tu. Mikrodeva

Izrādās, ka piedzīvojumi, izaicinājumi un brīvā laika pavadīšana dabā nav tikai “bērnu rotaļas”, tas var būt arī terapeitisks process. Šajā raidījumā “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē runājam ar diviem brīvdabas aktivitāšu entuziastiem – komandas attīstības treneri Māri Resni un Piedzīvojuma gara treneri Didzi Krogzemu.
#SIF_MAF2023

#15 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē olimpietis un uzņēmējs Pauls Pujāts, kopā ar Brazīlijas džiu-džitsu (Brazilian jiu jitsu) praktizētāju un dizaineri Jāni Tilibu, runās par to, cik nozīmīgas sportā ir gan uzvaras, gan zaudējumi. Klausies pilno sarunu un uzzini, kā panākumi sportā var palīdzēt kļūt veiksmīgākam arī citās dzīves jomās.
#SIF_MAF2023

#14 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē kopā ar klīnisko psiholoģi Aiju Krišjāni izrunāsim visu par un ap pieaugšanu. Uzzini, ko nozīmē uzņemties atbildību par savu dzīvi, un kādas tendences ir novērojamas sabiedrībā. Šī saruna ir īpaši vērtīga ikvienam, kurš ikdienā saskaras ar bērniem un pusaudžiem.
#SIF_MAF2023

#13 Labāks Tu. Mikrodeva

Pusaudžu vecums nav viegls, tam piekrīt arī “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” 13. epizodes viesis – Nils Sakss Konstantinovs, bērnu un jauniešu psihoterapeits. Kopā ar ekspertu izrunāsim mītus un patiesības par pusaudžu depresiju, kā arī noskaidrosim, kas un kā var palīdzēt šajā izaicinošajā vecumā.
#SIF_MAF2023

#12 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā “Labāks Tu. Dienas mikrodeva" saruna ar Emīlu Ūdri, psihologu, un Zani Balodi, jogas pasniedzēju. Abi viesi atklās vērtīgus ieteikumus, kas palīdzēs uzlabot koncentrēšanās spējas. Izrādās, ka viss sākas ar sevi, motivāciju un apkārtējo vidi.
#SIF_MAF2023

#11 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē runāsim ar mākslas terapeiti, psiholoģi Kristu Skaru un digitālā satura veidotāju Dzintru Ozoliņu par īpaši būtiksām tēmām – attiecībām un komunikāciju. Veselīga saskarsme ar apkārtējiem ir cilvēcīga pamatvajadzība.
#SIF_MAF2023

#10 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē kopā ar fizioterpeitu Jāni Šukajevu un digitālā satura veidotāju un uzņēmēju Elvi Krūzi, apspriežam kustību nozīmi ikdienā. Klausies sarunu un uzzini, ko darīt, lai kustētos ķermenim draudzīgā un atbalstošā veidā.
#SIF_MAF2023

#9 Labāks Tu. Mikrodeva

Dzīvojot digitālajā laikmetā nav iespējams pilnībā izvairīties no sociālo mediju un tehnoloģiju negatīvās ietekmes, tomēr var tos izmantot gudrāk. “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” jaunajā epizodē tiksimies ar psiholoģi Inesi Kloti un digitālā satura veidotāju Edgaru Fresh, lai izrunātu, kā veselīgi dzīvot gan sociālo mediju, gan īstajā pasaulē.
#SIF_MAF2023

#8 Labāks Tu. Mikrodeva

Raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” nervus kutinoša epizode kopā ar diviem adrenalīna cienītājiem – motosportistu Andri Grīnfeldu un alpīnistu Juri Ulmani. Saruna par bailēm, šaubām, diskomfortu, bet galu galā uzzināsim, kā to visu pārvērst par uzvaru un gandarījuma sajūtu.
#SIF_MAF2023

#7 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē tiekamies ar Ievu Biti, pieredzējušu psihoterapeiti, un Zuargusu, lektoru un mācību inovatoru. Kopīgi izrunāsim visu par un ap intuīciju, apziņu un balansu strap racionālo un irracionālo. Klausies raidījumu un uzzini praktiskus padomus, kā turpmāk sev atvieglot sarežģītu lēmumu pieņemšanu.
#SIF_MAF2023

#6 Labāks Tu. Mikrodeva

Jaunajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” parunāsim par darbošanos ar rokām. Atklāsim, kā dažādas praktiskas aktivitātes un nodarbības ietekmē labsajūtu un veicina radošumu. Studijā viesojas Kristīne Lūsiņa, labbūtības trenere, un Sandijs Lūsēns, kuru visvieglāk raksturot, kā radošu personību ar vērienīgu pieredzi.
#SIF_MAF2023

#5 Labāks Tu. Mikrodeva

Raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” jaunā epizode sniedz iedvesmojošu ieskatu dažādos aspektos, kas saistīti ar motivāciju. Eksperti Diāna Stupele, vispusīgās sagatavotības trenere, un Kristīne Vilcāne, MOT trenere, dalās savā pieredzē par mērķu sastādīšanu un motivācijas uzturēšanu, lai iedvesmotu ikvienu ticēt sev un sasniegt vairāk
#SIF_MAF2023

#4 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā raidījuma “Labāks Tu. Dienas mikrodeva” epizodē kopā ar Mariju Ābeltiņu, klīnisko psiholoģi, un Lauru Pļavnieci, HR nozares speciālisti, apspriežam izdegšanu. Tā kā šī problēma kļūst arvien biežāk sastopama, tad ir īstais laiks atklāti par to parunāt. Caur viesu personīgajiem stāstiem un pieredzi, meklējam atbildes uz jautājumu, kas īsti ir izdegšana, kā to pamanīt un kā no tās izvairīties. Izrādās, ka pat darot sirdsdarbu var izdegt, tādēļ Marijas un Lauras ieteikumi lieti noderēs ikvienam ikvienam, kurš vēlas strādāt ar prieku un justies labi katru dienu.
#SIF_MAF2023

#3 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā epizodē izzinām faktus un mītus par ūdens iedarbību uz mūsu veselību. Uzzināsi interesantu informāciju un atklāsi, vai mīti par ūdeni ir patiesi vai tomēr nē. Epizodes viesi – ūdens someljē Dans Voļevahs veselīgā dzīvesveida treneris Aksels Cīrulis – dalīsies savās zināšanās un pieredzē par ūdens ietekmi uz ķermeni un prātu.
#SIF_MAF2023

#2 Labāks Tu. Mikrodeva

Šajā epizodē ar nosaukumu "Sports vasarā" pētīsim dažādus sporta veidus un fiziskās aktivitātes priekšrocības, kas ir piemērotas vasaras laikā un kopumā veicina labu fizisko veselību. Mūsu viesi, sporta zinātnes maģistrs Kārlis Vanags un aktīva dzīvesveida treneris un mūziķis Ansis Klintsons, dalīsies savā pieredzē un iedvesmos ar vērtīgiem padomiem par efektīvu fiziskās aktivitātes iekļaušanu ikdienā un kustības nepieciešamību labia pašsajūtai. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai pieredzējis sportists, šī epizode sniegs iedvesmu un padomus, kā kļūt aktīvākam un baudīt vasaru tā, lai justos labi.
#SIF_MAF2023

#1 Labāks Tu. Mikrodeva

Vasara ir dažādu svinību piepildīts laiks, un šis raidījums veltīts svētkiem un to svinēšanai. Tas saistās ar prieku, galda klāšanas tradīcijām, radošu gatavošanos, bet vienlaikus arī rada izaicinājumus veselībai. Ārste-kosmetoloģe un Panacea Premium preventīvās klīnikas vadītāja Ludmila Stavro-Freiberga raidījumā dalīsies savās pārdomās, padomos un ieteikumos kā svinēt ar prieku, nezaudējot veselīgu līdzsvaru. Viesturs Meikšāns, režisors un Runas Skolas dibinātājs, runās par savu iedvesmojošo svinēšanas pieredzi, un kā svinot nezaudēt stāju.
#SIF_MAF2023

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white