Iepazīsti tehnoloģijas ar “Riga Tech Girls”

Biedrība “Riga Tech Girls” jau otro gadu izsludina izglītības programmu IEPAZĪSTI TEHNOLOĢIJAS.

Šī mācību programma ir pirmais solis, lai plašāk izzinātu, cik daudz dažādu tehnoloģiju iespēju ir mūsdienās, kā tās var palīdzēt darbā jebkurā nozarē vai arī ieinteresēt pārkvalificēties darbam IT. Lekcijas sniegs vispārīgu ieskatu tehnoloģiju jomā, laužot stereotipu, ka IT ir tikai programmēšana. Programma norisinās latviešu valodā, un ikviena sieviete, kas ir sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu, to bez maksas var apgūt tiešsaistē.

 

Pieteikšanās www.iepazistitehnologijas.lv mājas lapā līdz 10. augustam. 

 

Klausies podkāsta sarunas ar IEPAZĪSTI TEHNOLOĢIJAS pasniedzējām un absolventēm www.ehrhiti.lv portālā un EHR applikācijā, un uzzini vairāk par programmas saturu un IT nozari kopumā! 

 

Piesakies un atklāj tehnoloģiju pasauli jau tagad!

 

#03 Iepazīsti tehnoloģijas ar “Riga Tech Girls”

Saruna ar Līgu Ozoliņu – programmas “Iepazīsti tehnoloģijas” un mentoru programmas absolventi. Līga darbojas mediju vidē. Vairāk nekā 15 gadus viņa strādājusi par žurnālisti, redaktori, piedalījusies interneta portālu, mājaslapu, sociālo tīklu kontu veidošanā, bijusi vadošais satura cilvēks un projektu vadītāja pilna cikla prezentāciju izstrādes aģentūrā. "Ne visas no mums obligāti sāks strādāt IT uzņēmumos, taču IKT mūsdienās ir klātesošs teju visās nozarēs. Savu interesi par IKT var realizēt arī uzņēmumos un iestādēs, kas nav tiešā veidā saistītas ar šo nozari. Riga Tech Girls nostrādāja kā palaidējmehānisms jaunam posmam manā profesionālajā dzīvē," stāsta Līga. Noklausies Līgas stāstu un uzzini, kādu pieredzi viņa guva “Iepazīsti tehnoloģijas” apmācībās un kādās sliedēs tas ievirzīja viņas karjeras attīstību!

#02 Iepazīsti tehnoloģijas ar “Riga Tech Girls”

Saruna ar Zani Priedīti – programmas “Iepazīsti tehnoloģijas” un mentoru programmas absolventi. Zane par sevi stāsta: “Pēc apmācībām esmu izvēlējusies apgūt Web programmēšanu, lai nākotnē kļūtu par front-end izstrādātāju. Pēdējā gada laikā mana ikdiena ir programmēšanas kursi un pašmācība. Daudzus gadus es nostrādāju valsts iestādē, tiesu sistēmā, bet no darba aizgāju. Audzināju divus bērnus un meklēju aizraušanos. Es to atradu “koda rindiņās”! Vislielākais izaicinājums bija atrast savu virzienu IT jomā, jo mana iepriekšējā izglītība bija vairāk saistītas ar sociālajām zinātnēm.” Noklausies Zanes stāstu un uzzini, kā “Iepazīsti tehnoloģijas” mainīja viņas dzīvi un kā atrast savu virzienu IT jomā!

#01 Iepazīsti tehnoloģijas ar “Riga Tech Girls”

Saruna par sievietēm tehnoloģiju pasaulē. Kādas zināšanas dod mācību programma “Iepazīsti tehnoloģijas”? Ar ko IT nozare ir īpaša un kādiem cilvēkiem tā ir piemērota? Kādas ir profesionālās izaugsmes un karjeras iespējas IT jomā, un vai tās ir atvērtas sievietēm? Kāds ir IT izglītības ceļš no intereses līdz pirmajai darba vietai? EHR studijā viesojas “Riga Tech Girls” pasniedzēja Dagnija Veide.

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white