Ielas Vielas

Datums : 16.09.2022

EHR šovā “Ielas Vielas” kopā ar pašmāju un ārvalstu viesiem tiks apspriesti dažādi temati, kas saistīti par un ap narkomāniju. Bez aizspriedumiem vai nosodījuma tiks apskatīta gan narkotiku politika, gan nelegālo vielu riski, gan kaitējuma mazināšanas pasākumi Latvijā un citās pasaules valstīs. 

 

Raidījums EHR radio ēterā būs dzirdams no 2022. gada septembra līdz 2023. gada martam, katru otro piektdienu plkst. 11:15, 16:15, 19:15. 

Raidījumu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Ielas Vielas” saturu atbild EHR.

#2 Ielas Vielas

"Karš pret narkotikām" jeb narkotiku kriminalizācija nav vienīgais veids kā pasaulē tiek regulētas apreibinošas vielas. Kādi ieguvumi un kādi trūkumi iespējami atceļot narkotiku aizliegumu? Kāds politiskais regulējums ir izdevīgāks sabiedrībai? EHR raidījuma “Ielas Vielas” studijā viesos Nīls Vuds (Neil Woods) - bijušais slepenpolicists no Lielbritānijas. Viņš agrāk iefiltrējās narkotirgoņu grupējumos, lai arestētu dīlerus, bet šobrīd vada nevalstisko organizāciju, kas apvieno bijušos un esošos policistus no visas pasaules, kas pieprasa izbeigt "karu pret narkotikām".
#SIF_MAF2022

#1 Ielas Vielas

Par narkotiku tematiku sabiedrībā dzirdami daudzi aizspriedumi, kas dažkārt ir balstīti nepatiesos mītos, nevis zinātniski pierādītā informācijā. Ko mēs darām, lai ierobežotu vielu izplatību un vai mēs sasniedzam rezultātus? Kā iespējams situāciju uzlabot? Vai narkotiku politika balstīta uz vielu bīstamību? EHR raidījuma “Ielas Vielas” studijā viesos bērnu un pusaudžu psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs, kurš ikdienā strādā arī ar jauniešiem, kas problemātiski lieto aizliegtās
#SIF_MAF2022

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white