EHR_LIFE live

Iknedēļas @ehr_life tiešraides

#5 EHR_LIFE Podcast ft Liene Ušakova un Yana Bruk

8. decembra @ehr_life LIVE tiešraides podkāstā gaidāmas karstas un ugunīgas viešņas, ar tikpat ugunīgām sarunām! Nenokavē un ieliec kalendārā atgādinājumu - pl.18:00 studijā viesosies @yanaabruk un @ushakovaonair - vai podkāsta hostam @tomsbaronslukis izdosies atklāt apslēptās "kārtis" un izdibināt atbildes uz vairākiem noslēpumā tītiem jautājumiem?... Savukārt pl. 19:00 hosta lomai pievienosies šarmantā māksliniece @katrinagupalo! Viesu krēslos sēdīsies burvīgā @diona.official un "Brīvrunu Projekts" dalībnieks @idusabra, lai noķertu tuvojošos svētku sajūtu un pārsteigtu paši sevi un mūs visus ar īpašu muzikālo improvizācijas programmu "Hīti & Bīti"!

#4 EHR_LIFE Podcast ft KRIVENCHY un Miks Galvanovskis

Šo piektdien, 2. decembrī, pieslēdzies @ehr_life LIVE studijai, jo pl.18:00 viesosies Jānis Krīvēns, jeb tautā pazīstams kā Krivenchy un šarmantais rokzvaigzne Miks Galvanovskis, kuri kopā ar podkāsta hostu @tomsbaronslukis izklaidēs skatītājus ar sarunām bez "rāmjiem", parunās par dzīvi un kuriozākajiem notikumiem un, iespējams, padalīsies ar dažām "inspirējošām" frāzēm:)

#3 EHR_LIFE Podcast ft GHETTO GAMES un DJ [EX] da Bass

Šonedēļ 24.11. @ehr_life LIVE video tiešraides studijā pl.18:00 viesosies mūsu draugi GHETTO GAMES - @leimmane, @andrejko.epta un jaunais latviešu reperis @jaaniszelgis, lai kopā ar jau iepazīto podkāsta hostu @tomsbaronslukis arī šajā ceturtdienā izklaidētu Tevi ar neprognozējamām sarunām, konkursiem un stāstiem par jautrām izjokošanām!

#2 EHR_LIFE Podcast ft Olga Kambala un Citi Zēni

Šonedēļ @ehr_life LIVE video tiešraides studijā pl.18:00 viesosies Olga Kambala un Kaspars Kambala, lai kopā ar jau iepazīto podkāsta vadītāju Tomu Baronu Lūķi diskutētu par sabiedrībā šobrīd aktuālām tēmām - mobingu, dzīvi aiz ekrāniem un skaļiem virsrakstiem.

#1 EHR_LIFE Podcast ft Edgars Aivars, Raiders Raitis un Crypto Austris

Arī šajā piektdienā 11.11. pl. 18:00 pieslēdzies video tiešraidē EHR YouTube kontā. Video tiešraides studijā šajā piektdienā viesosies - @cryptoaustris, @edgarsaivars un @raidersraitis - parunāsim par dzīvi, "ko džeki mums nestāsta", un, tāpat kā pagājušajā piektdienā, jokosim un baudīsim piektdienas atmosfēru!

#0 "LATVIEŠU REPA HITI" atklāšana ft OZOLS, GUSTAVO, DENISS STEPANOVS un ODS

“LATVIEŠU REPA HITI” interneta radio kanāla atklāšana video tiešraidē ar Gustavo @Arstarulsmirus , Ozolu @Girts Rozentals , Denisu Stepanovu @Deniss Stepanovs un Odu @oda priekam - kopā jokojām, repojām un baudījām piektdienas atmosfēru!

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white