EHR_LIFE live

Iknedēļas @ehr_life tiešraides

#12 EHR_LIFE Podcast ft Summer Sound, Būū, Gustavo un Francis Upaciers

Turpinām ieskandināt "EHR20 Festivālu Vasara" un jau rīt, 9. martā, 18:00 @ehr_life PODCAST tiešraidē izziņosim "Summer Sound" šīs vasaras festivāla zvaigznes! Ciemos viesosies festivāla Summer Sound organizators Uldis Pabērzis, ekstravagantā dziedātāja Būū, mūziķis Gustavo un Francis Upaciers no grupas "Pirmais Kurss", lai iepazīstinātu mūs ar saviem šīs vasaras plāniem un pastāstītu ko interesantu viņi ir piedzīvojuši savā festivālu pieredzē.

#11 EHR_LIFE Podcast ft Niklāvs un Gandrīz Pabeigts

Vasara nav aiz kalniem, bet EHR.fm Festivālu Vasara sākas jau šonedēļ - rīt, 2. martā, 18:00 @ehr_life PODCAST tiešraidē atklāsim jauno interneta radio kanālu "EHR20 Festivālu Vasara"! Ciemos viesosies EHR klausītājiem un skatītājiem labi zināmais influenceris @niklavs (Niklāvs Mičulis) un skandalozā interneta un festivālu huligānu apvienība Gandrīz Pabeigts, kuri sabiedrībā plaši pazīstami ar saviem centieniem nesankcionēti ielauzties dažādos pasākumos, kā arī ielu prank video filmēšanu.

#10 EHR_LIFE Podcast ft Universal Music Latvia (Patriša, Prusax, Sabīne Brice)

Vēlies kļūt par uzlecošo zvaigzni un būt ar lielāko skaņu ierakstu kompāniju?! Viss par dzīvi zem “leibla” EHR_LIFE LIVE kopā ar Universal Music Latvia! Sarunā piedalīsies Sabīne Brice, kas ir galvenā UMG pārstāve Latvijā un 2 talantīgi mākslinieki - Patrisha kas tikko piedalījās konkursā SUPERNOVA un ieņēma augsto 2.vietu, kā arī populārais reperis Prusax! EHR_LIFE tiešraides laikā izlozēsim konkursu un noskaidrosim, kurš tik pie THE WEEKND biļetēm! Tu vēl vari paspēt piedalīties EHR Instagram konkursā!

#1 EHR_LIFE LIVE MUSIC: MUSIQQ "Bijis, ir un būs" PIRMATSKAŅOJUMS

Grupa MUSIQQ @ehr_life / LIVE MUSIC video tiešraides studijā! Jā, karsts jaunums @ehr_life podkāsta rubrikās: LIVE MUSIC! Kā pirmie šajā raidījumā viesosies grupa "Musiqq" ar sava jaunā mini albuma "Bijis, ir un būs" pirmatskaņojumu klātienē, akustiskā versijā! Pieslēdzies un nenokavē - uzdod arī savu jautājumu LIVE čatā Emīlam un Maratam!

#9 EHR_LIFE Podcast Ieskandinām mīlestību ar Kašeru, Markusu Rivu, Agnesi Božu un Lotu Ulmani

Šogad svinam ne tikai Valentīndienu bet arī Singles Day! Par attiecību plusiem un mīnusiem, dzīvi ārpus tām un neatkārtojamu mīlestību pret sevi - jau rīt, 8.februārī, 18:00 @ehr_life PODCAST tiešraidē! Ciemos spilgtā un radošā personība - Kašers, populārā boksere Agnese Boža, šovmenis, Supernova fināla dalībnieks Markus Riva un sabiedrības dāma, pieci.lv ēterā personība Lota Ulmane. Viens vai attiecībās - skaties tiešraidi jau trešdien!

#8 EHR_LIFE Podcast UNREAL izziņošana ft Dāvis Čīma, Roadchanger, DJ Magnus Eriņš

Pie mums viesosies AOK Team: Dāvis Cima, Vita Zeltzaķe un DJ Magnuss Eriņš, lai atklātu šīs vasaras lielāko festivālu jaunumu - līdz šim rūpīgi slepenībā turēto notikumu mūzikas nozarē! Pssst! - varam pačukstēt, ka tas būs grandiozs jaunums EDM cienītājiem! Savukārt 17:30 mūs sagaida ekskluzīva intervija ar @roadchanger a.k.a Emīls Ašmanis, kurš padalīsies savos personīgajos iespaidos par pasaulē vienu no populārākajiem un krāšņākajiem festivāliem - Burning Man 2022, savukārt podkāsta hosts @tomsbaronslukis ir sagatavojis video ieskatu vēl vienā iespaidīgā pasaulē pazīstamā EDM festivālā - Tomorrowland!

#7 EHR_LIFE Podcast "Neapēd Zemeslodi" ft Edgar Fresh, raalfsk, Katrīna Krīgere un G

"Neapēd Zemeslodi" ir EHR.fm šī gada pozitīvās apņemšanās maratons un arī ikgadēja akcija, kuras aizsācēji ir biedrība "Dzīvnieku Brīvība", kas to organizē nu jau sesto gadu. Gada sākums ir ideāls laiks, lai aizdomātos, ko mēs liekam uz saviem šķīvjiem, un vai un kā tas ietekmē mūsu planētu un tās ilgtspēju. Šogad šajā akcijā dalību pieteikuši jau 8000 veselīgā dzīvesveida piekritējU un 60 uzņēmumi, ar mērķi saudzēt dabu un mazināt klimata izmaiņas. Tiešraidē viesosies mūsu draugi - tiktokeri Edgar Fresh un @raalfsk, kā arī Katrīna Krīgere ("Dzīvnieku Brīvība" vadītāja) un EHR mediju grupas līdzīpašnieks un attīstības vadītājs - Guntars Traubergs, a.k.a. "G" [Džī], lai kopā ar podkāsta hostu @tomsbaronslukis noskaidrotu - ko īsti nozīmē neapēst Zemeslodi un cik izaicinoši vai tomēr viegli tas patiesībā ir.

#6 EHR_LIFE Podcast ft Katrīna Dimanta, Ralfs Eilands, Katrīna Gupalo

Iesildām svētku gaisotni @ehr_life LIVE tiešraides podkāstā ar muzikālo improvizācijas programmu "Hīti & Bīti"! Šoreiz ar savu klātbūtni mūs pārsteigs un izklaidēs burvīgās balss īpašniece Katrīna Dimanta uuuun - neviens cits kā Ralfs Eilands! Podkāsta hosti - @tomsbaronslukis un šarmantā @katrinagupalo ir sagatavojuši muzikālus pārsteigumus gan viesiem, gan skatītājiem; un kopā svinīgi atklāsim jauno "Radio Latviešu Hiti" Ziemassvētku kanālu.

#5 EHR_LIFE Podcast ft Liene Ušakova un Yana Bruk

8. decembra @ehr_life LIVE tiešraides podkāstā gaidāmas karstas un ugunīgas viešņas, ar tikpat ugunīgām sarunām! Nenokavē un ieliec kalendārā atgādinājumu - pl.18:00 studijā viesosies @yanaabruk un @ushakovaonair - vai podkāsta hostam @tomsbaronslukis izdosies atklāt apslēptās "kārtis" un izdibināt atbildes uz vairākiem noslēpumā tītiem jautājumiem?... Savukārt pl. 19:00 hosta lomai pievienosies šarmantā māksliniece @katrinagupalo! Viesu krēslos sēdīsies burvīgā @diona.official un "Brīvrunu Projekts" dalībnieks @idusabra, lai noķertu tuvojošos svētku sajūtu un pārsteigtu paši sevi un mūs visus ar īpašu muzikālo improvizācijas programmu "Hīti & Bīti"!

#4 EHR_LIFE Podcast ft KRIVENCHY un Miks Galvanovskis

Šo piektdien, 2. decembrī, pieslēdzies @ehr_life LIVE studijai, jo pl.18:00 viesosies Jānis Krīvēns, jeb tautā pazīstams kā Krivenchy un šarmantais rokzvaigzne Miks Galvanovskis, kuri kopā ar podkāsta hostu @tomsbaronslukis izklaidēs skatītājus ar sarunām bez "rāmjiem", parunās par dzīvi un kuriozākajiem notikumiem un, iespējams, padalīsies ar dažām "inspirējošām" frāzēm:)

#3 EHR_LIFE Podcast ft GHETTO GAMES un DJ [EX] da Bass

Šonedēļ 24.11. @ehr_life LIVE video tiešraides studijā pl.18:00 viesosies mūsu draugi GHETTO GAMES - @leimmane, @andrejko.epta un jaunais latviešu reperis @jaaniszelgis, lai kopā ar jau iepazīto podkāsta hostu @tomsbaronslukis arī šajā ceturtdienā izklaidētu Tevi ar neprognozējamām sarunām, konkursiem un stāstiem par jautrām izjokošanām!

#2 EHR_LIFE Podcast ft Olga Kambala un Citi Zēni

Šonedēļ @ehr_life LIVE video tiešraides studijā pl.18:00 viesosies Olga Kambala un Kaspars Kambala, lai kopā ar jau iepazīto podkāsta vadītāju Tomu Baronu Lūķi diskutētu par sabiedrībā šobrīd aktuālām tēmām - mobingu, dzīvi aiz ekrāniem un skaļiem virsrakstiem.

#1 EHR_LIFE Podcast ft Edgars Aivars, Raiders Raitis un Crypto Austris

Arī šajā piektdienā 11.11. pl. 18:00 pieslēdzies video tiešraidē EHR YouTube kontā. Video tiešraides studijā šajā piektdienā viesosies - @cryptoaustris, @edgarsaivars un @raidersraitis - parunāsim par dzīvi, "ko džeki mums nestāsta", un, tāpat kā pagājušajā piektdienā, jokosim un baudīsim piektdienas atmosfēru!

#0 "LATVIEŠU REPA HITI" atklāšana ft OZOLS, GUSTAVO, DENISS STEPANOVS un ODS

“LATVIEŠU REPA HITI” interneta radio kanāla atklāšana video tiešraidē ar Gustavo @Arstarulsmirus , Ozolu @Girts Rozentals , Denisu Stepanovu @Deniss Stepanovs un Odu @oda priekam - kopā jokojām, repojām un baudījām piektdienas atmosfēru!

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white