EHR ZAĻĀ ZONA "Piedzīvojums"

Datums : 13.10.2020

EHR “Zaļā zona” – par svarīgāko videi un cilvēkam!

Savu ikdienu daudzi no mums pavada pilsētas mūros, bet spēka un radošās enerģijas resursus atjauno dabā. Kā ne tikai ņemt, bet arī dot dabai atpakaļ? Kā pieņemt videi draudzīgus lēmumus ikdienā, dzīvot atbildīgi un ilgtspējīgi? 

Seko līdzi “Zaļās zonas” izaicinājumiem, kuros teoriju un zināšanas pārbaudīsim praksē, bet padziļinātu ieskatu tēmā lasi portālā TvNet un interneta žurnālā “Vides Vēstis”. 

Aicinām tevi iedvesmoties, izzināt, pamēģināt jaunas lietas un kļūt videi draudzīgākam EHR “Zaļajā zonā”! 

Projekta sadarbības partneri: producenti "Story Hub", biedrība "Vides Vārds" un TvNet. 

Raidījumu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

[image_2]

#5 EHR ZAĻĀ ZONA "PIEDZĪVOJUMS"

Plāno doties pastaigā vai pārgājienā? Neatstāj telefonu mājās! Tehnoloģiju eksperte un zīmola be-with radītāja Anna Andersone kopā ar dabas pētnieku Uģi Piterānu devās "Zaļās zonas" piedzīvojumā, lai testētu dažādas lietotnes un izrādās, ka tās var būt gan vērtīgas, lai gūtu jaunas zināšanas, gan nozīmīgas, lai mēs palīdzētu dabai!

 

#4 EHR ZAĻĀ ZONA "PIEDZĪVOJUMS"

Zaļa autobraukšana - kas tas ir? Dodies piedzīvojumā kopā ar dziedātāju Alisi Haijima un uzzini, kā braukt dabai draudzīgi! Ar eksperta padomiem dalās Andrejs Staķis no Skandi Motors!

#3 EHR ZAĻĀ ZONA "PIEDZĪVOJUMS"

Latvijas Nacionālā teātra aktieris Romāns Bargais pieņēmis EHR izaicinājumu un kopā ar bioloģi Jūliju Plociņu-Kagaini dodas uz Kronvalda parku Rīgā, lai izmērītu gaisa kvalitāti. Viņu rīcībā nebūs mūsdienu tehnoloģijas, bet gan parkā atrodamie ķērpji!

 

#2 EHR ZAĻĀ ZONA "PIEDZĪVOJUMS"

"Zaļā zona" mūsu projekta dalībniekiem dod iespēju satikt cilvēkus, kurus nekā citādi nebūtu iespējams iepazīt. Iedomājies, ka pie Tevis mājās viesojas kādas jomas speciālists nr. 1. Tas būtu tāpat kā parunāties savā viesistabā par elektroauto ar Īlonu Masku. Tā kādā brīvdienā pie grupas "Double Faced Eels" solista Marka viesojās Latvijas Universitātes docente Rūta Bendere, kura izstāstīja visus noslēpumus un trikus, kas jāzina, veidojot kompostu.

#1 EHR ZAĻĀ ZONA "PIEDZĪVOJUMS"

Aktrise Marija Linarte viesojas pie Ingmāra Līdakas, lai iepazītu dārza paralēlo pasauli!

 

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā. 

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white