EHR x ZILI ROZÅ

Datums : 22.09.2022

Podkāsta vadītāji ir Latvijas sabiedrībā zināmas un mīlētas personas Evelīna Pārkere un Niklāvs Mičulis. Sarunas par zilām acīm, rozā brillēm un dzīves netaisnībām! Viņi uzklausīs dažādas klausītāju problēmas, dalīsies pašu pieredzē, lauzīs stereotipus un apmainīsies ar viedokļiem! Šī sezona priecēs ar 10 epizodēm, kā arī šoreiz uzņemsim deviņus aizraujošus viesus! 

#10 Zili Rozā | Patiesība par manu grāmatu... "

Sezonas pēdējā epizodē Niklāvs ar Evelīnu apspriedīs savu trako dzīvesstilu un izdegumu. Evelīna pastāstīs, kā pēdējā tikšanās ar noslēpumaino puisi aizveda viņus uz randiņu Parīzē. Kā arī viņa paskaidros, kas notika ar tikko izdoto grāmatu un, ko plāno ar to iesākt. Taču Niklāvs paskaidros, kāpēc nevēlās sveicināties ar faniem tusiņos vai klubos. Kas abus sagaida nākotnē?

#9 Zili Rozā | LAURIS IR PRECĒJIES! ft. Lauris Zalāns "

Šajā epizodē Evelīna ar Niklāvu diskutēs par mūsu nākotnes paaudzi un, kas viņus sagaida. Kā arī Evelīna saskārās ar savām bailēm un apmeklēja savu veco skolu. Taču mūsu viesis Lauris Zalāns pastāstīs par dzīvi Preiļos, attiecību statusu un personībām internetā. Kā izrunā Ostapenko uzvārdu?

#8 Zili Rozā | Mošpitā pazaudēju kurpes pt. 2 ft. Gunča "

Vai atceries stāstu par pazudušo kurpi mošpitā? Tā galvenais varonis Gunča pastāstīs par ballītēm, darba ētiku un dzīves baudīšanu. Tikmēr Evelīna un Niklāvs atklās, kādi piedzīvojumi viņus sagaidīja halovīnos.

#7 Zili Rozā | Man pajautāja autogrāfu 15. trolejbusā ft. Undixone "

Jautrie faktiņi ir atpakaļ! Evelīna pastāstīs par savu bērnības lielāko mistēriju, ko līdz šim nav atklājusi. Tostarp Niklāvs vēlēsies padomu, kā cīnīties ar stresu un bēdām. Mūsu jautrā viešņa Unidxone parunās par attiecībām kā publiska persona, Musical.ly aizsākumiem un izsmiešanu starp kursabiedriem. Kas bija Undixones pirmā mīlestība?

#6 Zili Rozā | Viņa ļautu meitām taisīt Onlyfans? ft. Olga Kambala "

Šonedēļ Niklāva piedzīvojumi bija aizveduši atpakaļ uz Ozolniekiem, lai viņš kļūtu par princi uz vagas. Savukārt Evelīna atkal saskrējās ar noslēpumaino puisi kādā ballītē. Mūsu šīs nedēļas viešņa Olga Kambala parunās par dzīvi kameru priekšā, gaidāmo kāzu ceremoniju un negatīvismu internetā. Vai mēs kādreiz uzzināsim, kas ir vaga?

#5 Zili Rozā | Niklāvs cīnīsies boksa ringā ft. Prusax "

Šomēness Evelīna ir pieņēmusi jaunu izaicinājumu: monk mode. Tikmēr Niklāvs apmeklēja LNK boxing fight night un izpalīdzēja pašam Milanam Volkovam. Mūsu īpašais viesis Prusax atklās, kā nokļuva līdz izvēlei uzsākt rakstīt mūziku, populārās dziesmas "Autopilots" tapšanu un domstarpības starp dažādiem reperiem. Kādu dzīvesstila maiņu ir izvēlējies Niklāvs?

#4 Zili Rozā | Tesla, banāni un TikTok ft. Raiders Raitis "

Čau, čau! Šajā epizodē Evelīna atklās, ko ir slēpusi no cilvēkiem veselu gadu. Tikmēr no Niklāva uzzināsim, kā viņš ir iekūlies nepatikšanās ar projektu un gandrīz nonācis tiesā. Par savu TikTok popularitātes augumu pastāsīs neviens cits kā Raiders Raitis un, kas cilvēku var padarīt slavenu 21. gadsimtā. Vai braukt ar Teslu un ēst banānus ir droši?


#3 Zili Rozā | "Egija nozaga Elon Musk balvu"

Šajā epizodē Niklāvs uzzinās skarbo patiesību, kā ir būt meitenei 21. gadsimtā. Evelīna izteiks savu viedokli par raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" rubriku. Kā arī OX Drive viešņa Egija Gailuma pastāstīs par vissmieklīgākajiem atgadījumiem car-sharing industrijā, internetveikala izveidošanu un, kā viņa kļuva par neoficiālu Tesla pārstāvi Latvijā. Kādu picu ēd Latvijas bagātākie cilvēki?


#2 Zili Rozā | "Auto riepas un kriptovalūta?"

Šajā epizodē runa būs par kriptovalūtu un ieguldījumiem. Viesis Kripto Austris pastāstīs par saviem pirmsākumiem, pareizajiem ieguldījumiem un nākotnes plāniem. Kā arī Niklāvs dalīsies pieredzē ar zīlnieču apmeklējumu un Evelīnas kārtējais ceļojums pa pasauli. Kas ir Niklāva mīļākā latviešu izpildītāja?


#1 Zili Rozā | "Kāpēc man jāiet uz tiesu"

Esam atpakaļ ierindā babyyyy! 2. sezonu iesākam ar video formātu, jaunu materiālu un dažādam spēlēm. Pirmajā epizodē Niklāvs un Evelīna atskatīsies uz saviem vasaras notikumiem. Kamēr Evelīnai mīlas dzīvē iet kā pa kalniem, Niklāvs ir atradis savu ilgi un laimīgi. Tostarp viņi padalīsies pieredzē par dzīvošanu kopā ar otru pusīti un draugiem. Kas notika Evelīnas 22 dzimšanas dienas svinībās?

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white