EHR x ZILI ROZÅ

Datums : 22.09.2022

Podkāsta vadītāji ir Latvijas sabiedrībā zināmas un mīlētas personas Evelīna Pārkere un Niklāvs Mičulis. Sarunas par zilām acīm, rozā brillēm un dzīves netaisnībām! Viņi uzklausīs dažādas klausītāju problēmas, dalīsies pašu pieredzē, lauzīs stereotipus un apmainīsies ar viedokļiem! Šī sezona priecēs ar 10 epizodēm, kā arī šoreiz uzņemsim deviņus aizraujošus viesus! 


#3 Zili Rozā | "Egija nozaga Elon Musk balvu"

Šajā epizodē Niklāvs uzzinās skarbo patiesību, kā ir būt meitenei 21. gadsimtā. Evelīna izteiks savu viedokli par raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" rubriku. Kā arī OX Drive viešņa Egija Gailuma pastāstīs par vissmieklīgākajiem atgadījumiem car-sharing industrijā, internetveikala izveidošanu un, kā viņa kļuva par neoficiālu Tesla pārstāvi Latvijā. Kādu picu ēd Latvijas bagātākie cilvēki?


#2 Zili Rozā | "Auto riepas un kriptovalūta?"

Šajā epizodē runa būs par kriptovalūtu un ieguldījumiem. Viesis Kripto Austris pastāstīs par saviem pirmsākumiem, pareizajiem ieguldījumiem un nākotnes plāniem. Kā arī Niklāvs dalīsies pieredzē ar zīlnieču apmeklējumu un Evelīnas kārtējais ceļojums pa pasauli. Kas ir Niklāva mīļākā latviešu izpildītāja?


#1 Zili Rozā | "Kāpēc man jāiet uz tiesu"

Esam atpakaļ ierindā babyyyy! 2. sezonu iesākam ar video formātu, jaunu materiālu un dažādam spēlēm. Pirmajā epizodē Niklāvs un Evelīna atskatīsies uz saviem vasaras notikumiem. Kamēr Evelīnai mīlas dzīvē iet kā pa kalniem, Niklāvs ir atradis savu ilgi un laimīgi. Tostarp viņi padalīsies pieredzē par dzīvošanu kopā ar otru pusīti un draugiem. Kas notika Evelīnas 22 dzimšanas dienas svinībās?

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white