EHR un GHETTO GAMES podkāsts "Par ko mēs vispār runājam!?”

Datums : 07.08.2021

EHR un Ghetto Games turpina veiksmīgi iesākto sadarbību, lai plašam cilvēku lokam turpinātu piedāvāt aizraujošas sarunas ar talantīgākajiem Latvijas ielu kultūras pārstāvjiem. 

Jau laicīgi pieseko EHR un Ghetto Games, lai nepalaistu garām otrās sezonas sarunas, kurās piedalīsies Lauris Zalāns, Linda Paulauska, Tomass Grīnbergs, Niklāvs Mičulis, Diona Liepiņa, Eduards Rediko un citi. 

#08 2.sezona “Par ko mēs vispār runājam”, Renārs Zeltiņš.

Šī ir Ghetto Games un mūsu podkāsta “Par ko mēs vispār runājam?” otrās sezonas noslēdzošā saruna ar mūžam dzīvespriecīgo pasākumu un šovu vadītāju Renāru Zeltiņu, kurš arī vairākus gadus aizvadījis kā Ghetto Games seja, balss un ideju ģenerators. Atklātā sarunā Renārs stāstīs to, kā viņa dzīvē izpaudies teiciens "nekas nenāk ar vieglu roku" kā arī citas vērtīgus pieredzes stāstus no profesionālās un privātās dzīves.

#07 2.sezona “Par ko mēs vispār runājam”, Simona Ozoliņa.

Septītā podkāsta “Par ko mēs vispār runājam” epizode. Tajā pie mums ciemojas agrākā Ghetto Games seja un balss - Simona Ozoliņa. Skaties un noskaidro, kā viņa atminas savu laiku Ghetto Games komandā, kā uz to skatās šodien un kā viņai sokas ar dzīves jaunajiem izaicinājumiem.

#06 2.sezona “Par ko mēs vispār runājam”, Eduards Rediko un Viktors Buntovskis.

Sesto reizi šosezon uzdodam sev jautājumu - Par ko mēs vispār runājam? Mēs runājām par jaunības maksimalismu un kā piecelties un iet uz priekšu. Šajā epizodē noskaidrosim ar ko atšķiras Ghetto Faktors no X Faktora ar abu šovu dalībniekiem - Eduards Rediko un Viktors Buntovskis

#05 2.sezona “Par ko mēs vispār runājam”, Niklāvs Mičulis.

Epizodes viesis, populārā interneta personība - Niklāvs Mičulis. Skaties un uzzini viņa domas un pieredzi par izdegšanu kā arī iegūsti vērtīgus padomus par to kā atkal iedegties.

#04 2.sezona “Par ko mēs vispār runājam”, Raimonds Elbakjans.

EHR un Ghetto Games podkāsta “Par ko mēs vispār runājam” ceturtā saruna. Tajā, pie Sintijas Leimanes, viesojas Ghetto Games garīgais un racionālais līderis - Raimonds Elbakjans, lai dalītos pieredzē un ieteikumos par motivācijas rašanu, kā piecelties pēc zaudējumiem un kā nepacelt degunu pārmērīgi augstu pēc uzvarām.

#03 2.sezona “Par ko mēs vispār runājam”, Tomass Grīnbergs.

Trešā epizode "Par ko mēs vispār runājam" otrajā sezonā sadarbībā ar Ghetto Games un "McDonald's" ir gaisā! Ciemos pie fantastiskās Sintijas Leimanes ir viens no labākajiem BMX braucējiem ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā - Tomass Grīnbergs. Uzzini kā viņš tiek galā ar spriedzi un iesaka kā ar to tikt galā citiem!

#02 2.sezona “Par ko mēs vispār runājam”, LINDA ŠEĻAKOVA-PAULAUSKA.

Klāt podkāsta “Par ko mēs vispār runājam” otrās sezona, otrā epizode, kas tapusi sadarbībā ar "McDonald’s. Sarunas ar Latvijā populārākajiem Latvijas ielu kultūras pārstāvjiem, kuri dalīsies ar stāstiem par savām uzvarām, zaudējumiem un nākotnes iecerēm. Šīs epizodes viešņa – ekspresīvā dejotāja Linda Šeļakova-Paulauska. Atklāta saruna, kas ļaus iepazīt Lindu no iepriekš neatklātas puses.

#01 2.sezona “Par ko mēs vispār runājam”, LAURIS ZALĀNS.

Klāt podkāsta “Par ko mēs vispār runājam” otrā sezona, kas tapusi sadarbībā ar "McDonald’s. Sarunas ar Latvijā populārākajiem Latvijas ielu kultūras pārstāvjiem, kuri dalīsies ar stāstiem par savām uzvarām, zaudējumiem un nākotnes iecerēm. Šīs epizodes viesis - satura veidotājs Lauris Zalāns, kurš podkāsta vadītājai Sintijai Leimanei atklās iepriekš nedzirdētus faktus par savas darbības aizkulisēm.

#09 “Par ko mēs vispār runājam”, JĀNIS KOZLOVSKIS.

Devītās epizodes viesis ir Ghetto Games MC balss Jānis Kozloviski. Devītā ir noslēdzošā epizode podkāsta pirmajai sezonai, kurā uzzini vairāk par to kā gājis 13.Ghetto Games sezonā. Kā arī klausies neveiklākos brīžus, behind the scenes un ko sagaidīt nākotnē!Klausies pilno epizodi ehrhiti.lv podkāstu sadaļā vai meklē EHR Youtube kanālā! Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#08 “Par ko mēs vispār runājam”, ANDRIS BULIS.

Atklātas intervijas ar Latvijas street kultūras spilgtākajiem pārstāvjiem EHR un Ghetto Games podkāstā. Jaunajā sērijā- saruna ar Latvijas sportiskāko aktieri Andri Buli! Citi viņu pazīst kā Māri no “Viņas Melo Labāk”, taču sporta aprindās Andris ir zināms kā Krastu Mača pasākuma vadītājs! Klausies pilno raidījumu ehrhiti el vē vai EHR aplikācijā, podkāstu sadaļā vai arī skaties EHR Youtube kanālā! Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#07 “Par ko mēs vispār runājam”, Latvijas 3x3 izlases kapteinis Agnis Čavars un komandas treneris Raimonds Feldmanis.

Atklātas intervijas ar Latvijas street kultūras spilgtākajiem pārstāvjiem EHR un Ghetto Games podkāstā. JAUNĀ sērija ir klāt! Ciemos- jaunie supervaroņi! Latvijas 3x3 izlases kapteinis Agnis Čavars un komandas treneris Raimonds Feldmanis! No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#06 “Par ko mēs vispār runājam”, RAIMONDS ELBAKJANS.

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podkāstu “Par ko mēs vispār runājam!?” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viesis ir- Raimonds Elbakjans. Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#05 “Par ko mēs vispār runājam”, BRUNO REISS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam!?” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Jauna nedēļa, jauns viesis un skatītāja jautājums! Šoreiz ciemos pie manis- Bruno Reiss! Latvijas hiphopa mūziķis, režisors, scenārists un producents. Bruno ir dibinājis arī pasākumu organizēšanas multimēdiju platformu “371 Clique”. Klausāmies Ghetto Games jaunāko epizodi un tiekamies Ghetto Games Festivālā, brīvrunu batlā jau 23.jūlijā Ventspilī! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#04 “Par ko mēs vispār runājam”, NILS JANSONS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam!?” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viesis ir viens no labākajiem skrituļslidotājiem pasaulē, vegāns un vienkārši pozitīvs cilvēks - Nils Jansons! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā, podkāstu sadaļā. Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#03 “Par ko mēs vispār runājam”, ANTONS SEMEŅAKS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viesis ir Ghetto Football līderis un ielu futbola kustības aizsācējs Latvijā - Antons Semeņaks. Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#02 “Par ko mēs vispār runājam”, DIONA LIEPIŅA un BUU .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viešņas ir Diona Liepiņa un Buu, jaunās Latvijas mūzikas zvaigznes, ko no viņām varēsim sagaidīt mūzikas lauciņā? Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#01 “Par ko mēs vispār runājam”, NAURIS MIEZIS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Pirmais viesis neviens cits kā lv 3x3 basketbolists Nauris Miezis, kurš aktīvi gatavojas Tokijas olimpiskajām spēlēm! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā.  

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white