EHR un GHETTO GAMES podkāsts "Par ko mēs vispār runājam!?”

Datums : 09.08.2021

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Jauna nedēļa, jauns viesis un tavs jautājums.

 https://www.ehrhiti.lv/shared/cache/thumb-288672871ba7ee.jpg 

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Jauna nedēļa, jauns viesis un iespējams tieši tavs jautājums tiks iekļauts ēterā! Un par ko mēs vispār runājam?

#09 “Par ko mēs vispār runājam”, JĀNIS KOZLOVSKIS.

Devītās epizodes viesis ir Ghetto Games MC balss Jānis Kozloviski. Devītā ir noslēdzošā epizode podkāsta pirmajai sezonai, kurā uzzini vairāk par to kā gājis 13.Ghetto Games sezonā. Kā arī klausies neveiklākos brīžus, behind the scenes un ko sagaidīt nākotnē!Klausies pilno epizodi ehrhiti.lv podkāstu sadaļā vai meklē EHR Youtube kanālā! Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#08 “Par ko mēs vispār runājam”, ANDRIS BULIS.

Atklātas intervijas ar Latvijas street kultūras spilgtākajiem pārstāvjiem EHR un Ghetto Games podkāstā. Jaunajā sērijā- saruna ar Latvijas sportiskāko aktieri Andri Buli! Citi viņu pazīst kā Māri no “Viņas Melo Labāk”, taču sporta aprindās Andris ir zināms kā Krastu Mača pasākuma vadītājs! Klausies pilno raidījumu ehrhiti el vē vai EHR aplikācijā, podkāstu sadaļā vai arī skaties EHR Youtube kanālā! Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#07 “Par ko mēs vispār runājam”, Latvijas 3x3 izlases kapteinis Agnis Čavars un komandas treneris Raimonds Feldmanis.

Atklātas intervijas ar Latvijas street kultūras spilgtākajiem pārstāvjiem EHR un Ghetto Games podkāstā. JAUNĀ sērija ir klāt! Ciemos- jaunie supervaroņi! Latvijas 3x3 izlases kapteinis Agnis Čavars un komandas treneris Raimonds Feldmanis! No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#06 “Par ko mēs vispār runājam”, RAIMONDS ELBAKJANS.

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podkāstu “Par ko mēs vispār runājam!?” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viesis ir- Raimonds Elbakjans. Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#05 “Par ko mēs vispār runājam”, BRUNO REISS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam!?” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Jauna nedēļa, jauns viesis un skatītāja jautājums! Šoreiz ciemos pie manis- Bruno Reiss! Latvijas hiphopa mūziķis, režisors, scenārists un producents. Bruno ir dibinājis arī pasākumu organizēšanas multimēdiju platformu “371 Clique”. Klausāmies Ghetto Games jaunāko epizodi un tiekamies Ghetto Games Festivālā, brīvrunu batlā jau 23.jūlijā Ventspilī! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#04 “Par ko mēs vispār runājam”, NILS JANSONS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam!?” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viesis ir viens no labākajiem skrituļslidotājiem pasaulē, vegāns un vienkārši pozitīvs cilvēks - Nils Jansons! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā, podkāstu sadaļā. Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#03 “Par ko mēs vispār runājam”, ANTONS SEMEŅAKS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viesis ir Ghetto Football līderis un ielu futbola kustības aizsācējs Latvijā - Antons Semeņaks. Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#02 “Par ko mēs vispār runājam”, DIONA LIEPIŅA un BUU .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viešņas ir Diona Liepiņa un Buu, jaunās Latvijas mūzikas zvaigznes, ko no viņām varēsim sagaidīt mūzikas lauciņā? Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#01 “Par ko mēs vispār runājam”, NAURIS MIEZIS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Pirmais viesis neviens cits kā lv 3x3 basketbolists Nauris Miezis, kurš aktīvi gatavojas Tokijas olimpiskajām spēlēm! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā.  

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white