EHR un GHETTO GAMES podkāsts "Par ko mēs vispār runājam!?”

Datums : 21.06.2021

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Jauna nedēļa, jauns viesis un tavs jautājums.

 https://www.ehrhiti.lv/shared/cache/thumb-288672871ba7ee.jpg 

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Jauna nedēļa, jauns viesis un iespējams tieši tavs jautājums tiks iekļauts ēterā! Un par ko mēs vispār runājam?

#05 “Par ko mēs vispār runājam”, BRUNO REISS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam!?” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Jauna nedēļa, jauns viesis un skatītāja jautājums! Šoreiz ciemos pie manis- Bruno Reiss! Latvijas hiphopa mūziķis, režisors, scenārists un producents. Bruno ir dibinājis arī pasākumu organizēšanas multimēdiju platformu “371 Clique”. Klausāmies Ghetto Games jaunāko epizodi un tiekamies Ghetto Games Festivālā, brīvrunu batlā jau 23.jūlijā Ventspilī! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#04 “Par ko mēs vispār runājam”, NILS JANSONS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam!?” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viesis ir viens no labākajiem skrituļslidotājiem pasaulē, vegāns un vienkārši pozitīvs cilvēks - Nils Jansons! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā, podkāstu sadaļā. Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#03 “Par ko mēs vispār runājam”, ANTONS SEMEŅAKS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viesis ir Ghetto Football līderis un ielu futbola kustības aizsācējs Latvijā - Antons Semeņaks. Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#02 “Par ko mēs vispār runājam”, DIONA LIEPIŅA un BUU .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Šīs epizodes viešņas ir Diona Liepiņa un Buu, jaunās Latvijas mūzikas zvaigznes, ko no viņām varēsim sagaidīt mūzikas lauciņā? Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

#01 “Par ko mēs vispār runājam”, NAURIS MIEZIS .

Ghetto Games kopā ar EHR uzsāk jaunu podcastu “Par ko mēs vispār runājam” ar Latvijā populārākajiem street kultūras pārstāvjiem. Pirmais viesis neviens cits kā lv 3x3 basketbolists Nauris Miezis, kurš aktīvi gatavojas Tokijas olimpiskajām spēlēm! Klausies ehrhiti.lv vai ehr aplikācijā sadaļā podkāsti. Tiekamies, Grīziņā un ehr!

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā.  

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white