EHR TikTok Tikšanās

Datums : 15.02.2022

“TikTokTikšanās” ir divu sēriju iepazīšanās šovs, kurā tu redzēsi kā 12 dalībnieki veic dažādus uzdevumus, lai cīnītos par populāro satura veidotāju, Elīnas Pakalnes un Niklāva Mičuļa, sirdīm un iespēju ar viņiem doties Valentīndienas randiņā. 

#1 “TikTokTikšanās”/ Niklāva Mičuļa epizode

“TikTokTikšanās” ir divu sēriju iepazīšanās šovs. Tajā tu redzēsi kā 12 dalībnieki veic dažādus uzdevumus, lai cīnītos par populāro satura veidotāju, Elīnas Pakalnes un Niklāva Mičuļa, sirdīm un iespēju ar viņiem doties Valentīndienas randiņā. Šajā epizodē visa uzmanība Niklāvam un meitenēm, kas savā starpā sacentās par viņa uzmanību. Dalībniekiem nācās mest malā pirmo randiņu mulsumu un vispārpieņemtās normas. Lai iepazīstinātu ar sevi katram dalībniekam bija jāparāda deju solis Denim Dream “Dance challenge”, kas viņu raksturo vislabāk. Turpinājumā, mīlestības kārotājiem, bija jādemonstrē daiļrunāšanas spējas KFC uzdevumā “Pilnu muti” un noslēgumā tika izplēstas vairākas sirdis EHR uzdevumā “Dziedošās sirdis”.

#2 “TikTokTikšanās”/ Elīnas Pakalnes epizode

“TikTokTikšanās” ir divu sēriju iepazīšanās šovs. Tajā tu redzēsi kā 12 dalībnieki veic dažādus uzdevumus, lai cīnītos par populāro satura veidotāju, Elīnas Pakalnes un Niklāva Mičuļa, sirdīm un iespēju ar viņiem doties Valentīndienas randiņā. Šajā epizodē visa uzmanība Elīnai un puišiem, kas savā starpā sacentās par viņas uzmanību. Dalībniekiem nācās mest malā pirmo randiņu mulsumu un vispārpieņemtās normas. Lai iepazīstinātu ar sevi katram dalībniekam bija jāparāda deju solis Denim Dream “Dance challenge”, kas viņu raksturo vislabāk. Turpinājumā, mīlestības kārotājiem, bija jādemonstrē daiļrunāšanas spējas KFC uzdevumā “Pilnu muti” un noslēgumā tika izplēstas vairākas sirdis EHR uzdevumā “Dziedošās sirdis”.

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white