"BRAUCAM"

Harizmātiska raidījuma vadītāja, katrā raidījumā elektro auto uzņem slavenību, lai dotos pa iedvesmas maršrutu. Brauciena laikā viesis un vadītāja klausās un dzied līdzi Latviešu dziesmām. Pilda humoristiskus uzdevumus, iesaista aktivitātēs ceļā satikto sabiedrību. Pozitīvas emocijas, smiekli un iedvesmojoši stāsti. Galamērķa apskate, vēsturiski fakti un motivējošs komunikācijas balss tonis.

Sadarbībā ar: Circle K, Elektrum, Latvijas valsts meži I mamma daba , ReTv

#1 Braucam | Edgars Aivars

Pirmajā sērijā dziedātāja KATO, auto uzņem EDART TV līdzīpašnieku Edgaru Aivaru, kur abi dodas apskatīt noslēpumainu galamērķi, lai noslēptu dārgumus, kurus skatītājiem būs iespēja atrast! Humoristiski uzdevumi, pozitīvas emocijas, smiekli un iedvesmojoši stāsti!

#2 Braucam | Miks Galvanovskis

Dziedātāja Kato, šoreiz auto uzņem mūziķi Miku Galvanovski. Kārtējais brauciens uz interesantu galamērķi Latvijā, lai noslēptu vērtīgus dārgumus, kurus atkal skatītājiem būs iespēja atrast. Humoristiski uzdevumi, pozitīvas emocijas, smiekli un iedvesmojoši stāsti.

#3 Braucam | Māra Upmale-Holšteina

Dziedātāja Kato, šoreiz auto uzņems mūziķi Māru Upmali-Holšteinu. Dārgumu slēpšana kādā Latvijas nostūrī ir ierasta lieta katrā raidījumā un Jums kā vienmēr būs iespēja tos atrast, taču ceļā bez piedzīvojumiem neiztikt. Humoristiski uzdevumi, pozitīvas emocijas, smiekli un iedvesmojoši stāsti.

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white