Atver pasauli ar LLU

Datums : 22.03.2021

Studēt vai...studēt? Un, ja studēt, tad kur? EHR sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības univeritāti pēta, kā Tu vari atvērt savu nākotnes iespēju pasauli izvēloties studēt LLU.

Atklāj LLU studentu dzīves līklošus, atklāsmes, attiecību veidošanos un pieredzi podkāstā "Atver pasauli ar LLU"

Klausies vai skaties to LLU youtube kanālā, llu.lv, kā arī ehrhiti.lv un uzzini pirmais, ko sagaidīt studējot LLU!

Izvēlies labāko izglītību!

#3 Atver pasauli ar LLU

LLU Lauksaimniecības fakultātes 4. kursa studente Alise Lutinska ir pārliecināta, ka sapņi piepildās un tā arī viņas ilgi lolotais bērnības sapnis par zirgiem ir pārvērsts veiksmīgā uzņēmējdarbībā. Neskatoties uz jaunietes apņēmību uzsākt savu biznesu jau studiju laikā, tas it nemaz nav bijis šķērslis izbaudīt LLU studentu dzīvi visā tās krāšņumā. Viņa ir darbojusies ne tikai Jelgavas Studentu teātrī un Jauno Zemnieku klubā, bet arī vienu semestri Erasmus+ ietvaros studējusi saulainajā Portugālē.

#2 Atver pasauli ar LLU

Intars Bušinskis ir LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studiju programmas “Komercdarbība un uzņēmuma vadība” students, kura mērķis ir izveidot lielāko strausu audzētavu Latvijā. Intara iegūtās zināšanas studiju, kā arī ambīcijas un neatlaidība ir ļāvušas viņam kļūt par uzņēmēju studiju laikā, turklāt aktīvais students nes universitātes vārdu, ārpus studijām darbojoties LLU lielisko līgā.

#1 Atver pasauli ar LLU

Youtube kanāla “998MEDIA” izveidotājs, drifta entuziasts, kurš ap sevi pulcē tūkstošiem sekotāju ir neviens cits kā LLU Tehniskās fakultātes studiju programmas “Lauksaimniecības inženierzinātne” pēdējā kursa students Mikus Cekulis. Apņēmīgais jaunietis ir meistars visu savu dzīves jomu apvienošanā un viņa hobiji dabiski saliekas kopā ar studijām kā puzles gabaliņi.

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā. 

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white