TET KONKURSA IZLOZES NOTEIKUMI

1. TIESĪBAS PIEDALĪTIES.


Reģistrēties balvu izlozēm un piedalīties tajās ir tiesības visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri reģistrēšanās dienā sasnieguši sešpadsmit (16) gadu vecumu un atrodas radiostaciju Eiropas Hitu Radio, Superhits un Russkije Hiti uztveramības diapazonā. Neatkarīgi no iepriekš minētā dalība izlozēs nav atļauta cilvēkiem, kuriem ir jelkāda saistība ar izlozēm, ieskaitot EHR radio grupas darbiniekus un balvu devējus. Dalība izlozēs nav atļauta arī šo cilvēku ģimenes locekļiem.


2. KĀ PIEDALĪTIES.


Lai reģistrētos un iegūtu iespēju izlozes rezultātā laimēt balvu, sekojiet norādījumiem, kas skan radiostaciju Eiropas Hitu Radio, Superhits un Russkije Hiti ēterā! Jūs noteiktas dāvanas izlozei aicinās reģistrēties EHR aplikācijā. EHR aplikācija ir bez maksas, un to var lejuplādēt telefonos vai planšetēs no interneta veikaliem “Huawei AppGallery”“Google Play” un “App Store”.


Pēc aplikācijas lejupielādes tajā jāielogojas, izmantojot facebook, twitter, draugiem.lv vai e-pastu, un PERSONĪGAJĀ PROFILĀ JĀAIZPILDA VISA PRASĪTĀ INFORMĀCIJA: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs, dzimums, dzimšanas diena, mēnesis, gads, dzīvesvieta.


Lai tiktu atzīts par izlozes uzvarētāju, potenciālajam uzvarētājam ir jārīkojas saskaņā ar šiem noteikumiem.


Varbūtība uzvarēt izlozē ir atkarīga no konkrētās izlozes dalībnieku skaita.


3. PIRKUMS NAV NEPIECIEŠAMS.
Lai reģistrētos balvu izlozei un piedalītos izlozē vai saņemtu balvu nav nepieciešams nekāds pirkums.


4. BALVAS.
Ja jūs esat pasludināts par izlozes uzvarētāju, jums sava balva ir jāizņem no radiostacijas Eiropas Hitu Radio, Superhits vai Russkije Hiti desmit (10) darba dienu laikā pēc rezultātu publiskošanas www.ehrhiti.lv.
Saņemot balvu jums būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Jūs zaudējat tiesības uz balvu, kas nav izņemta 10 darba dienu laikā.
Balvas nevar nodot citām personām. Balvas nevar tikt apmainītas pret naudu.
Ja Izlozes uzvarētājs pilnvaro citu personu izņemt dāvanu, tad šī persona iesniedzot savus  personas datus piekrīt, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu Izlozes laiku, kā arī pēc Izlozes noslēguma saglabāti Izlozes rīkotāju datu bāzēs tik ilgi, cik tas nepieciešams saskaņā ar piemērojamiem normatīviem aktiem un  atskaites  nodošanai VID.


5. PUBLICITĀTE.
Reģistrējoties balvu izlozei, jūs piekrītat, ka radiostacijas Eiropas Hitu Radio, Superhits un Russkije Hiti izmanto jūsu vārdu, dzīvesvietas pilsētu un daļēju e-pasta adresi izložu administrēšanas nolūkos.


6. KRĀPŠANĀS MĒĢINĀJUMS IR PAMATS AUTOMĀTISKAI DISKVALIFIKĀCIJAI.
Ikviens mēģinājums apiet reģistrēšanās noteikumus vai traucēt reģistrēšanās norisei ir pamats aizliegt dalībniekam piedalīties kā šajā, tā arī citos radiostaciju Eiropas Hitu Radio, Superhits un Russkije Hiti konkursos.


7. IZLOŽU PERIODS.
Radiostacijas Eiropas Hitu Radio, Superhits un Russkije Hiti patur tiesības pēc saviem ieskatiem un bez iepriekšēja brīdinājuma grozīt, atcelt, slēgt, apturēt vai atjaunot izlozes jebkurā brīdī un jebkāda iemesla dēļ.


8. VIENOŠANĀS PAR IZLOZES NOTEIKUMIEM.
Reģistrējoties izlozei, dalībnieks piekrīt ievērot šīs izlozes noteikumus, kurus radiostacijas Eiropas Hitu Radio, Superhits un Russkije Hiti var mainīt, neinformējot par to izlozes dalībniekus individuāli.
Katrs izlozes dalībnieks atbrīvo radiostacijas Eiropas Hitu Radio, Superhits un Russkije Hiti no jebkādas atbildības par jebkādiem bojājumiem vai zaudējumiem, kas var rasties, dalībniekam piedaloties izlozēs vai izmantojot jebkuru izložu rezultātā iegūto balvu.


9. PERSONISKĀ INFORMĀCIJA.
No izložu dalībniekiem savākto personisko informāciju radiostacijas Eiropas Hitu Radio, Superhits un Russkije Hiti izmantos tikai izložu administrēšanas nolūkā. Piedaloties izlozē, dalībnieks piekrīt personiskās informācijas vākšanas, izmantošanas un izpaušanas veidam.


 
Reģistrēšanās izlozei notiek no 27.07.2020. līdz 09.08.2020.
Tet konkursa izloze notiks 12.08.2020.

Pastāsti draugiem!

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white