Zvaigznes sāk ar sevi. Un Tu?

Publicēšanas datums : 04.03.2019

Neskatoties uz saspringtajiem grafikiem, popkultūras slavenības tomēr atrod laiku sevis pilnveidošanai un attīstībai, kā arī pasaules labklājības veicināšanai kopumā.  

Piemēram, grupa Maroon 5 ar Ādamu Levinu (Adam Levine) priekšgalā, kopš 2008. gada, savu tūres autobusu darbina ar biodīzeli, kas nepieļauj “siltumnīcas efekta” palielināšanos atmosfērā. Grupa ziedo arī daļu no saviem koncerta ienākumiem organizācijai Global Cool, kas pievēršas globālās sasilšanas problēmai. 

Cits mūziķis, kam rūp pasaules stāvoklis, ir Džeks Džonsons (Jack Johnson). Džonsons ne tikai ziedoja 100% savu ienākumu no divām koncertu tūrēm uz vidi orientētiem labdarības pasākumiem, bet ir arī dibinājis savu fondu (Johnson Ohana Foundation), kura mērķis ir palīdzēt vides, izglītības, mākslas un mūzikas organizācijām. 

Lai pasaule un tu pats kļūtu labāks, nav jālec pāri galvai! 

Atliek vien spert pirmo soli un sākt ar sevi pašu, kā to dara, piemēram, Dženifera Lopesa (Jennifer Lopez), pilnībā atsakoties no cigaretēm, kofeīna un alkoholiskajiem dzērieniem. Arī fiziskās aktivitātes ir vienlīdz svarīgas un veselīga dzīvesveida sastāvdaļa. Piemēram, joga! Šo no Indijas nākošo sevis sakārtošanas veidu aktīvi piekopj gan Mailija Sairusa (Miley Cyrus), gan Britnija Spīrsa (Britney Spears). 

Gribi spert pirmo soli? 

Lūdzu! 

Pirmo reizi Latvijā notiks lielākais personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi! 

Festivāla laikā būs iespējams apmeklēt aptuveni 100 dažādas meistarklases, kas palīdzēs iepazīt sevi un pilnveidoties gan fiziskajā, gan emocionālajā līmenī, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošāko. Pasākumā kā lektori piedalīsies psihologi, personīgās izaugsmes treneri, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida meistari, garīgo prakšu pārstāvji, kā arī viedokļu līderi - starp tiem Ansis Jurģis Stabiņģis, Ieva Brante, Anna Lieckalniņa, Pāvels Levuškāns, Dita Lase un daudzi citi. 

Festivāla norises vieta - Rīga, deju studijas ‘’Dzirnas’’ telpas Lāčplēša ielā 106/108. Vairāk par festivālu lasiet šeit.

image 1
 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white