Žurnāls “TIME” nosauc spožākās nākotnes zvaigznes

Publicēšanas datums : 23.02.2021

Vienmēr der turēt acis vaļā, lai nepalaistu garām kādu spožu talantu.

Prestižais amerikāņu žurnāls “TIME” laidis klajā savu gadskārtējo “Time100 Next” sarakstu, kurā apvienojis dažādu žanru spožākās zvaigznes, no kurām lielākie panākumi vēl tikai gaidāmi.

Šogad ar nokļūšanu sarakstā var lepoties 25 gadus vecā britu popzvaigzne Dua Lipa, kura nokļuvusi līdzās tādiem vārdiem kā seriāla “Bridžertona” aktieris Regē-Žans Peidžs (Rege-Jean Page), “Oskaram” nominētā filmas “Mazās sievietes” (Little Women”) aktrise Florense Pjū (Florence Pugh) un filmas “Tenet” zvaigzne Džons Deivids Vašingtons (John David Washington).

image 1

Tāpat 2021. gada sarakstā savu vārdu var atrast tādi mūzikas pasaulē pazīstami vārdi kā uzlecošā popmūzikas zvaigznīte Olīvija Rodrigo (Olivia Rodrigo), kantri izpildītājs Lūks Kombss (Luke Combs), reperis Lil Baby un dziedātājas Anita (Anitta), Fēbe Bridžersa (Phoebe Bridgers), Doja Cat un Chloe X Halle.

image 2

Tāpat nākotnes zvaigznēm tiek pieskaitīta Amerikas prezidenta Džo Baidena (Joe Biden) inaugurācijas ceremonijā iepazītā jaunā dzejniece Amanda Gormana (Amanda Gorman) un TikTok spīdekle Čārlija Damelio (Charli D'Amelio).

image 3

Paskaidrojam, ka “Time100 Next” saraksts, kas pirmo reizi tika publicēts 2019. gadā, ir papildinājums “Time100” izdevumam, kurā tiek apkopoti pasaules visietekmīgākie cilvēki dažādās nozarēs. “Time100 Next” tāpat kā tā “lielajā brālī” katram tajā iekļautajam cilvēkam ir publicēts vēstījums, ko rakstījuši konkrētā cilvēka kolēģi un laikabiedri. 

To slavenību vidū, kuri atraduši laiku un labus vārdus, lai izteiktos par saviem jaunākajiem kolēģiem, ir Gvena Stefani (Gwen Stefani), kura paudusi sajūsmu par Rodrigo, Lins-Manuels Miranda (Lin-Manuel Miranda), kurš aplaudē Gormanai, un Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez), kura izsakās par Damelio. 

image 4

Toties par Dua Lipa labus vārdus raksta viņas muzikālā partnere dziesmā “Real Groove” Kailija Minoga (Kylie Minogue), kura saka: “ Dua Lipa ir mirdzoša zvaigzne, kas dedzina un žilbina ar savu zvaigžņu ceļu popmūzikas kosmosā.

Tikai pirms nepilniem četriem gadiem viņa laida klajā pirmo no saviem diviem albumiem. Šodien viņa jau dejo roku rokā ar sava laikmeta garu, ar lāzera precizitāti izgrebusi savu vietu kultūras ainavā.”

Lai dzīvo Dua Lipa un viņai līdzīgie!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white