Zināms, ar kuru kantrī mūzikas zvaigzni sadarbosies Nails Horans

Publicēšanas datums : 11.08.2017

Beidzot Nails Horans (Niall Horan) ir atklājis jaunas detaļas par savu gaidāmo solo mūziku, un šoreiz esam noskaidrojuši mūziķa sadarbības partneri vienā no dziesmām. 

Kādu laiku apkārt klīda baumas par šo sadarbību, taču tās bija tikai baumas. Līdz šim. Pats hita “Slow Hands” autors ir beidzot apstiprinājis, ka viena no viņa gaidāmā solo debijas albuma dziesmām būs kopā ar uzlecošo ASV kantrī mūzikas zvaigzni Marenu Morisu (Maren Morris). 

image 1
Maren Morris

 

Kā žurnālam “Variety” atklājis Horans, viņš sazinājies ar dziedātāju caur e-pastiem, jautājot, vai viņa vēlētos pievienot savu balsi dziesmai, ko viņš sacerējis. Acīmredzot Morisa piekritusi, un tā nu One Direction dalībnieka solo albumā dzirdēsim abu duetu ar nosaukumu “Seeing Blind”. 

Kā apgalvo zinātāji, kam palaimējies dzirdēt dziesmu, rezultāts abu sadarbībai ir “uz akustiskās bāzes, kuru Horans ir padarījis par savu “zīmolu”, uzlikts lipīgs piedziedājums, kuru jo sevišķi izceļ Morisas vokāls”. 

Pagaidām nav zināms, vai “Seeing Blind” būs Horana nākamais oficiālais radio singls, taču tā šķiet ļoti droša izvēle. 

Ja nu gadījumā vēl neesi dzirdējis par Marenu Morisu, tad varam atklāt, ka pagājušajā gadā 27 gadus vecā dziedātāja laida klajā kritiķu uzslavām cildināto debijas albumu “Hero”. Pateicoties tam, viņai izdevās iekarot “Billboard” kantrī mūzikas topus, kā arī iegūt augsto 5. vietu “Billboard” albumu topā, sacenšoties ar visu pārējo mūzikas žanru zvaigznēm. Tāpat šā gada sākumā viņa aizveda mājās “Grammy” balvu par savu singlu “My Church”, kas tika atzinīgi novērtēts kategorijā “Labākais kantrī solo izpildījums”. 

Ir vairāk nekā droši teikt, ka Nailam ir laba gaume, kad runa ir par sadarbības partneru izvēli. Ar nepacietību gaidīsim turpmākās ziņas par “Seeing Blind”!

Mākslinieki: Niall Horan, One Direction

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white