Zeins reklamē jaunu mūzikas projektu, kas nāks klajā jau šonedēļ

Publicēšanas datums : 09.04.2018

Zeina (Zayn) fani (Zquad), saturieties! Jūs esat tikai dažu dienu attālumā no iespējas izbaudīt jaunu Zeina mūziku!

Tā vien izskatās, ka kādreizējais grupas One Direction dalībnieks ir aizņēmies šo to no savas muzikālās sadarbības partneres Teilores Sviftas (Taylor Swift) darba metodēm, jo 7.aprīļa vakarā pēkšņi bija iztīrījis visu savu Instagram kontu.

Tā vietā dziesmas „Pillowtalk” izpildītājs bija ievietojis vienu vienīgu jauna mūzikas klipa, kas nāks klajā jau 12.aprīlī, fragmentu, bet atturējies no jebkādas tā komentēšanas.

04.12.18

A post shared by Zayn Malik (@zayn) onAģenta 007 noskaņās ieturētajā klipā varam redzēt šobrīd blondo dziesmas „Don’t Matter” izpildītāju kopā ar nezināmas izcelsmes portfeli uzturamies molā, pirms ekrānu pāršķeļ tādi uzraksti ka „vara”, „alkatība” un „atriebība”.

image 1
Kadrs no klipa


Citās ainās redzams naktsklubā izcēlies kautiņš, kas, pēc visa spriežot, liecina, ka šķērsām sagājis ir kāds ne visai tīra biznesa darījums, un dažādas dāmas aplaimojošais Zeins izrādās ierauts tajā visā pa vidu.

image 2
Kadri no klipa


Der atcerēties, ka šis ir pirmais muzikālais jaunums šogad, ko mums apsolījis pats 25 gadus vecais dziedātājs un kuram ir noteikts konkrēts klajā nākšanas datums. Lai arī vēl nekas nav zināms pavisam konkrēti, varam visai droši pieņemt, ka šis jaunais muzikālais pārsteigums tiks iekļauts Zeina topošajā otrajā studijas albumā, kurš gan nu jau labu laiku esot pabeigts.

Kamēr pats dziesmas „Cruel” izpildītājs ir bijis visai izvairīgs attiecībā uz jaunā albuma nosaukumu un klajā nākšanas datumu, pazīstamais producents Timbaland ir devis mājienu par savu iesaisti Zeina jaunajā projektā, Instagramā publicējot kacekli par savu iespējamo sadarbību ar jauno zvaigzni.

image 3
Timbaland


„JAUNAS MŪZIKAS TRAUKSME!!!!!!!!!!!! ViBE WIT ME!!!!!! @zayn,” Timbaland nosaucis 15 sekunžu garo jaunās dziesmas fragmentu.

NEW MUSIC ALERT!!!!!!!!!!!!ViBE WIT ME!!!!!! @zayn

A post shared by Timbo the King (@timbaland) onMēs jau nepacietībā berzējam rokas un skaitām minūtes līdz 12.aprīlim, kad saviem maņu orgāniem varēsim baudīt vismaz vienu Zeina muzikālo jaunumu!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white