Zeins labprāt filmētos kino

Publicēšanas datums : 16.04.2018

Iespējams, nemaz nebūs tik ilgi jāgaida, lai dziedātāju Zeinu (Zayn) ieraudzītu kādā kinofilmā, jo viņš nupat atklājis interesi par šādu karjeras pavērsienu.

Dziedātājs, kurš 2016.gadā laida klajā savu debijas solo albumu „Mind of Mine” un pašlaik gatavojas laist klajā otro albumu, nenoraida arī citāda veida karjeru. Lai arī viņa muzikālā karjera pārvietojas no vienas virsotnes uz citu, ja viņam izteiktu attiecīgu piedāvājumu, Zeins nekādā ziņā nenoraidītu iespēju pievērsties kino mākslai.

image 3„Nekad nesaki nekad, vai ne!” dziesmas „Let Me” izpildītājs jokojis intervijas britu radio stacijai „Key 103” laikā. „Es būtu ieinteresēts nedaudz padarboties kā aktieris. Tas vienmēr ir bijis kas tāds, ko man paticis darīt, jau agrā bērnībā. Es piedalījos dažās skolas ludziņās un tādā garā.”

Atgādinām, ka 25 gadus vecā mūzika kādreizējais grupas One Direction biedrs Harijs Stailzs (Harry Styles) jau pagājušajā gadā ielauzās Holivudā, piedaloties režisora Kristofera Nolana (Christopher Nolan) trīs „Oskarus” ieguvušajā kara drāmā „Dankērka” („Dunkirk”).

image 5
Harry Styles in "Dunkirk"


Lai arī par sava paša aktiermākslas talantu Zeins izteicies visai pieticīgi, viņš apgalvojis, ka būtu vairāk nekā priecīgs attiecīgās prasmes apgūt.

„Es nesaku, ka pašlaik esmu „Oskara” cienīgs aktieris, bet esmu pārliecināts, ka varētu apmeklēt pāris aktiermākslas nodarbību, mācīties un šo to apgūt. Tas pavisam noteikti ir kaut kas, kas mani ļoti interesē,” viņš smaidījis.

image 1
Zayn


Dziesmas „Pillowtalk” izpildītājs arīdzan atzinis, ka uz mākslinieka otro albumu „allaž tiek izdarīts liels spiediens”, bet, neskatoties uz to, viņš esot priecīgi satraukts par iespēju iepazīstināt savus fanus ar viņa jaunajām dziesmām.

Kā izrādās, Zeins, kurš nesen izšķīrās no draudzenes, modeles Džidžī Hadidas (Gigi Hadid), ar kuru kopā bija pavadījis divus gadus, neuzskatot, ka dziesmas, kurās tiek apdziedātas mākslinieka personiskās attiecības, esot laba doma.

image 2
Zayn & Gigi Hadid


„Tas ne vienmēr ir tas prātīgākais solis,” viņš prātojis intervijā BBC radio stacijai „Beats 1”. „Tas lietas tikai sarežģī, tāpēc es cenšos tādas dziesmas vairs nepublicēt. Es tās paturu pats sev.”

Tāpat dziedātājs, kurš 2015.gadā atsauca saderināšanos ar grupas Little Mix dalībnieci Periju Edvardsu (Perrie Edwards), piebildis, ka publiski atriebšanās akti pārsvarā esot vienkārši „pazemojoši”.

image 4
Zayn & Perrie Edwards


Ņemot vērā Zeina pēdējos divus videoklipus, esam pilnīgi droši, ka viņš lieliski iederētos kādā no jaunajām Holivudas spriedzes filmām. Ir priekšlikumi?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white