Zeins atgriežas ar jaunu dziesmu

Publicēšanas datums : 11.01.2021

 

Neticami, bet pagājuši jau gandrīz divi gadi, kopš Zeins Maliks (Zayn) laida klajā savu jaunāko albumu „Icarus Falls”. Nupat kādreizējais grupas One Direction dalībnieks palaidis tautās jau otro singlu no sava trešā studijas albuma „Nobody Is Listening”. 

Pagājušajā piektdienā klajā nāca Zeina jaunākā dziesma „Vibez”, kas seko viņa izdotajam singlam „Better”, kas pie klausītājiem nonāca pērn. Jauno Zeina dziesmu var noklausīties Apple Music platformā un iespaidu par to gūt Zeina Instagram kontā.

„Vibez ir iznākusi!” mūziķis pierakstījis savai publikācijai, piebilstot, ka albums „Nobody Is Listening” iznāks jau 15. janvārī.

Atgādinām, ka mākslinieks pirmos slavas malkus baudīja puišu grupas One Direction sastāvā, bet 2015. gada martā nolēma grupu pamest, par iemeslu minot savu mentālo veselību. Kopš tā laika dziesmas „Pillowtalk” izpildītājs ir koncentrējies uz sava solo skanējuma un sevis paša mūzikas meklējumiem.

„Godīgi sakot, jau no paša pirmā gada es nekad tā īsti neesmu vēlējies būt grupas sastāvā,” Zeins atzina intervijā 2016. gadā. „Es vienkārši plūdu pa straumi, jo tolaik bija tāda iespēja, bet, kad es sapratu, kādā virzienā mēs ejam muzikāli, uzreiz aptvēru, ka tas nav domāts man un ka es nespēju tajā ieguldīt neko no sevis. Es nespēju sniegt savu viedokli par lietām, jo tas, ko mēs pārstāvējām un kas mēs kā grupa bijām, nebija mans.”

Viņš turpināja: „Tieši tāpēc tas man kļuva apgrūtinoši, un es sāku aptvert, ka man ir jāsāk domāt pašam par sevi.”

Zeins, kurš pagājušā gada septembrī kļuva par tēvu modeles Džidžī Hadidas (Gigi Hadid) meitiņai, nu ir ceļā uz savu trešo solo albumu. Mums patiktos domāt, ka Zeins beidzot „vibrē” saskaņā ar sevi.

Foto: billboard.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: Zayn

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white