Zāra Larsone Sieviešu dienā priecēs ar koncertu

Publicēšanas datums : 18.02.2021

Vēl viens iemesls šogad svinēt Starptautisko sieviešu dienu.

Kā paziņojusi pazīstamā dziedātāja Zāra Larsone (Zara Larsson), tad šogad Starptautiskajā sieviešu dienā viņa sniegs unikālu tiešsaistes koncertu.

Kā jau saprotat, minētais koncerts būs skatām 8. martā, kas būs tieši trīs dienas pēc dziedātājas jaunā albuma “Poster Girl” laišanas klajā.

Tiešsaistes koncerts ekskluzīvi būs skatāms Larsones YouTube kanālā, turklāt dziedātāja ne tikai uzstāsies savā dzimtajā Zviedrijā, bet kā jau īsta savas zemes patriote par koncerta norises vietu ir izvēlējusies vienu no pazīstamajiem “Ikea” veikaliem. Kā ziņots preses relīzē, dziedātāja līdzās saviem lielākajiem hitiem pirmo reizi izpildīs arī dziesmas no sava jaunā albuma.

image 1

Koncerta sākums paredzēts plkst.06.00 vakarā pēc Griničas laika (plkst. 08.00 vakarā Latvijā) un to producēs kompānija “Live Nation”. 

Paziņojumā presei dziesmas “Never Forget You” izpildītāja sacījusi: “Es ļoti priecājos par iespēju šajā koncertā Starptautiskajā sieviešu dienā sadarboties ar “Ikea”. Es vienmēr esmu bijusi par vienlīdzību un priecājos par iespēju veltīt savu pirmo koncertu vairāk nekā gada laikā visām brīnišķīgajām sievietēm visā pasaulē. Šajā laikā man ļoti ir pietrūcis dzīvo koncertu, ceru, ka mana grupa, dejotāji un es pati spēsim jūsu mājās ienest kādu dzirksteli prieka.”

“Ikea” pārstāvis piebildis: “Mēs ārkārtīgi priecājamies kļūt par Zāras Larsones partneriem, lai pārsteigtu fanus ar viņas jaunā albuma izpildījumu. Palieciet ar mums, lai uzzinātu vēl vairāk jaunumu par to, kā mēs izmantosim Zāras balsi un pārliecību par sieviešu spēku, lai palīdzētu jums mājās šajā Starptautiskajā sieviešu dienā justies vēl vienlīdzīgākām.”

Pagājušajā nedēļā, runājot ar žurnālu “NME”, Zāra stāstījusi, kā viņa atbalsta feminismu un nostājas pret toksisku vīrišķību. Kā atklājusi pati zvaigzne, pēc tam, kad viņa Tviterā ierakstījusi: “Es ienīstu vīriešus. Ienīstu, ienīstu, ienīstu,” viņa tikusi apzīmēta par “vīriešu nīdēju”. Te gan jāpiezīmē, ka minētos vārdus dziesmas “Lush Life” izpildītāja ierakstījusi pēc tam, kad festivālā, kurā Zāra uzstājusies 2016. gadā, it kā tikusi izvarota sieviete.

Dziedātāja gan atzinusies, ka šodien, iespējams, būtu izvēlējusies citus vārdus, sakot: “Varbūt šodien es teiktu: “Es ienīstu toksisku vīrišķību.” Jo tā ir – tā tiešām padara pasauli sliktāku, un tās dēļ vīrieši izaug, būdami nelaipni gan pret sevi, gan īpaši pret sievietēm.”

Būsim laipni un svinēsim Sieviešu dienu ar Zāras Larsones mūziku!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

 

Mākslinieki: Zara Larsson

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white