Zara Larsone izdod jaunu singlu un mūzikas video "Love me land"

Šodien izpildītāja, dziedātāja, dziesmu autore un aktīviste Zara Larsone (Zara Larsson) klajā laiž jaunu singlu un mūzikas video “Love Me Land”. Eksluzīvs jaunās dziesmas PIRMATSKAŅOJUMS izskanējis Eiropas Hitu Radio ēterā šodien plkst.13:10!

Dziesmas ievadā, orķestra skaņas pārņem tavas ausu bungādiņas un dziedātāja  paziņo “Here I am, lost in “Love Me Land”.” Tā pārplūst tieši uz seksīgu basa līniju, kas atbalsojas zem stīgām un viņas valdzinošo falsetto pirms Zara mudina, “Touch me in the way that you do, no matter who’s in the room, I see you sweating.” Sarakstīta kopā ar spēkstacijas komandu Justin Tranter un Julia Michaels [Justin Bieber, Selena Gomez, Dua Lipa], šī dziesma savieno elementus no discoball-ready Swedish Pop, kas veido jaunu R&B skanējumu.

image 1

Par singlu, viņa stāsta, “Es sarakstīju “Love Me Land” ar saviem draugiem Justin un Julia otrā albuma rakstīšanas procesā. Es to sajutu kā sava veida atklāsmes mirkli sava ceļa izprašanā, kā arī apzinoties, kā ir būt sievietei un kā - māksliniecei. Šī dziesma ir par nejaušu iemīlēšanos, tās pieņemšanu.  Šķiet, šī dziesma apvieno divas lietas kuras es mīlu un man labi padodas – sieviešu tiesību aizstāvēšana un pop hīti! Šajā laikā, mēs visi izjūtam bailīgo, nezināmo pasauli un mums ir jāiztur diezgan skarba realitāte. Es ceru, ka mana dziesma dos kaut nelielu patvērumu un iespēju aizmirsties, jo dažreiz dejošana var būt risinājums jebkam, pat ja tas ir tikai uz mirkli.

Šī dziesma ir priekšvēstnesis dziedātājas otrajam starptautiskajam albumam, kurš solās būt viens no šī gada lielākajiem popa grāvējiem. Ilgi gaidītais, otrais albums jau drīzumā.

Visām sievietēm piemīt superspējas. Izmantojot šīs spējas, Zara Larsson provocē un attīsta popmūziku ar un enerģiskām dziesmām. Ar katru izdoto ierakstu viņa turpina karjeras kāpumu un uzstāda arvien jaunus rekordus. Viņas Zelta statusu sasniegušais 2017. gada albums, So Good, ir  “otrs sieviešu izpildītāju visklausītākais debijas albums Spotify, no”, pārsniedzot 5.5 miljardus klausījumu. Viņas augošais katalogs sastāv pārsvarā no atzītiem hītiem, ieskaitot trīskāršo platīna ieguvušais “Never Forget You” ar MNEK, platīna ieguvušo “Lush Life” un “Ain’t My Fault”, kā arī nesen izdotā 2019. gada zelta statusa dziesma “Ruin My Life”. No dučiem nomināciju, viņa ir saņēmusi vairākas balvas un godalgas Zviedrijas Grammi Awards, Nickelodeon Kids’ Choice Awards, MTV EMA’s un citviet. Dziedātāja 2017. gadā uzstājās Nobela Prēmijas Miera koncertā, izpildot  dziesmu “Symphony” kopā ar grupu  Clean Bandit.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

Mākslinieki: Zara Larsson

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white