Zāra Larsone iepazīstina ar savu otro albumu

Publicēšanas datums : 12.02.2021

Labs nāk ar gaidīšanu.

Zviedru popmūzikas sensācija Zāra Larsone (Zara Larsson) publicējusi sava gaidāmā otrā studijas albuma “Poster Girl” dziesmu sarakstu.

Jaunais albums, kura izdošana paredzēta 5. martā, sekos Lāšones 2017. gada debijai “So Good” un tiks izdots ierakstu kompānijas “Black Butter Records” paspārnē.

Pagājušajā mēnesī Sāra drīz pēc sava jaunākā singla – sadarbības ar Young Thug “Talk About Love” – iznākšanas faniem jau atklāja jaunā albuma vāku. Par savu jaunāko muzikālo veikumu 23 gadus vecā zviedriete sacījusi: “”Talk About Love” ir par to fāzi divu cilvēku dzīvē, pirms viņi noskaidro, ko viens otram nozīmē.

image 1

“Šīs īpašais laiks ir tik skaists un trausls. Tikko tu sāc uzdot jautājumus “Vai mēs tiešām to darīsim?” vai “Kā es īsti jūtos?”, dažiem cilvēkiem tas sabojā visu attiecību maģiju. “Talk About Love” ir par brīža, pirms tev nākas izlemt, izbaudīšanu.”

Ja pareizi atceramies, tad “Talk About Love” sekoja Sāras 2020. gada singlam “Love Me Land” un sadarbībai ar grupu BTS “A Brand New Day”. 

Nu sociālajā platformā Twitter Sāra publicējusi “Poster Girl” dziesmu sarakstu, rakstot: “OK, dziesmu saraksts ir zināms!!! Kuras dziesmas ir jūsējās?” un piesolot drīzumā video straumējumu Instagramā. 

Lūk, “Poster Girl” dziesmu saraksts:
01. ‘Love Me Land’
02. ‘Talk About Love’ (Feat. Young Thug)
03. ‘Need Someone’
04. ‘Right Here’
05. ‘Wow’
06. ‘Poster Girl’
07. ‘I Need Love’
08. ‘Look What You’ve Done’
09. ‘Ruin My Life’
10. ‘Stick With You’
11. ‘FFF’
12. ‘What Happens Here’

Nesenā intervijā portālam nme.com Lāšone un viņas sadarbības partneris MNEK apsprieduši savu kopīgo hitu “Never Forget You”.

“Pēc tam, kad mēs uzrakstījām “Never Forget You”, es nolēmu, ka dziesmu rakstīšana ir ārkārtīgi vienkārša,” jokojusi mūziķe. “Es nespēju iedomāties labāku pirmo ieraksta sesiju.”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Zara Larsson

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white