Zara Larsona atklāti runā par savām miega problēmām

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Jaunā intervijā zviedru popzvaigzne Zara Larsona (Zara Larsson) atklāti pastāstījusi par savām biedējošajām miega paralīzes epizodēm. 

Sarunā ar ziņu kanālu BBC, “Lush Life” dziedātāja atklājusi, ka piedzīvo biedējošas miega paralīzes epizodes. Šos traucējumus raksturo īslaicīga nespēja pakustēties vai parunāt, kad aizmiedz vai pamosties. Šādas paralīzes iespējamas nomoda brīžos un, lai gan biedējošas, tās nav kaitīgas. 

Pirmo reizi Larsona savas miega problēmas pieminēja zviedru valodas mājaslapā aptuveni pirms diviem gadiem. Tagad viņa atklāja BBC, ka joprojām cīnās ar problēmām. 

image 1
Zara Larsson

 

“Ak, mans Dievs, tas ir biedējoši,” stāsta Zara. “Principā tu pamosties un vārda vistiešākajā nozīmē nespēj pakustēties. Tavas smadzenes darbojas, bet tavs ķermenis vēl nav pamodies. Tas ir dīvaini. Parasti tas ilgst varbūt pus minūti, bet ir sajūta, it kā tu būtu iesprostots šajā stadijā pusstundu.”

Kā atzīst pati dziedātāja, visbiežāk viņa piedzīvo miega paralīzes epizodes, kad ir ļoti satraukusies. “Es to piedzīvoju pastiprināti, kad esmu uztraukusies vai ļoti noslogota un aizņemta.” 

image 3

 

Tomēr, neskatoties uz biedējošo sajūtu, jaunā zviedru zvaigzne atzīst, ka tam visam ir arī gaišā puse. Viena no šo īslaicīgo epizožu blakus parādībām ir labsajūta un pozitīvisms. Larsona to raksturo kā vilni, kas viņu pilnībā pārņem. “Enerģija vienkārši pulsē cauri visam tavam ķermenim un tā ir lieliska sajūta,” stāsta mūziķe. 

image 2

 

Pagājušajā piektdienā (17. martā) iznāca Clean Bandit jaunākais singls “Symphony”, kurā dzirdama arī Zara Larsona. Noskaties dziesmas video klipu zemāk! 

Mākslinieki: Zara Larsson, Clean Bandit

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white