Zaļā zona

EHR “Zaļā zona” – par svarīgāko videi un cilvēkam! 

Savu ikdienu daudzi no mums pavada pilsētas mūros, bet spēka un radošās enerģijas resursus atjauno dabā. Kā ne tikai ņemt, bet arī dot dabai atpakaļ? Kā pieņemt videi draudzīgus lēmumus ikdienā, dzīvot atbildīgi un ilgtspējīgi? 

Asprātīgu rubriku par vides aktualitātēm klausies EHR un EHR Supehits ēterā, bet reklāmas aģentūras TBWA Latvija vadītāja un radošā direktora Kaspara Eglīša veidotas sarunas par būtisko dabā meklē EHR mājas lapā, aplikācijā un Spotify. 

EHR YouTube kontā seko līdzi “Zaļās zonas” izaicinājumiem, kuros teoriju un zināšanas pārbaudīsim praksē, bet padziļinātu ieskatu tēmā lasi portālā TvNet un interneta žurnālā “Vides Vēstis”. 

Aicinām tevi iedvesmoties, izzināt, pamēģināt jaunas lietas un kļūt videi draudzīgākam EHR “Zaļajā zonā”! 

Projekta sadarbības partneri: producenti "Story Hub", biedrība "Vides Vārds" un TvNet. 

Raidījumu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

image 2

 

#01 EHR ZAĻĀ ZONA

Eiropas "Zaļais kurss", depozītsistēma un dabas skaitīšana - šobrīd vides aizsardzības jomā esam lielu pārmaiņu priekšā. Ko tas viss nozīmē, un vai mēs esam tam gatavi? Par to “Zaļās zonas” pirmajā podkāstā ar Kasparu Eglīti sarunājas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece vides aizsardzības jautājumos Alda Ozola un Latvijas Universitātes pētnieks, biedrības “Zaļā brīvība” vadītājs Jānis Brizga.

 
 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white