Yungblud noiet pagrīdē

Publicēšanas datums : 01.04.2021

Angļu dziedātājs Yungblud atklājis saviem sekotājiem, ka plānojot paņemt “no interneta brīvu nedēļu”, lai koncentrētos jaunā muzikālā materiāla pabeigšanai.

23 gadus vecais mūziķis, kura īstais vārds ir Dominiks Ričards Harisons (Dominic Richard Harrison), sociālajos medijos publicējis paziņojumu, ka paņem īsu pārtraukumu, lai varētu vairāk pievērsties jaunas mūzikas radīšanai.

Daloties ar bilžu sēriju, kurās viņš redzams ierakstu studijā, Yungblud Instagramā rakstījis: “Es mīlu tevi, ģimene. Tagad paņemšu no interneta brīvu nedēļu, lai sūkātu ledenes uz kociņa un pabeigtu šo to no jaunās mūzikas. Palieciet nomodā. Palieciet pozitīvi. Es par jums domāju katru dienu, ik minūti. Jūs esat manas asinis un manas iekšas. Vienmēr, mūžīgi un vēl dažas stundas pēc tam.”

Jāpiezīmē, ka viņa jaunākā dziesma ir Yungblud sadarbība ar Polo G un KSI ar nosaukumu “Patience”, kas tika izdota pirms divām nedēļām un UK singlu topā debitēja 3. vietā.

Šī muzikālā sadarbība piedzimusi tad, kad KSI noskatījies Yungblud uzstāšanos 2020. gada “NME Awards” ceremonijā un nolēmis, ka abiem noteikti vajadzētu pasākt kaut ko kopā.

Attiecībā uz pašu Yungblud, mūziķis nesen ir izsludinājis savas 2021. gada koncertturnejas “Life On Mars” papildkoncertus Lielbritānijā. Pašlaik turnejas sākums paredzēts 13. jūlijā, Maskavā.

Jau iepriekš dziesmas “Weird!” izpildītājs bija paziņojis, ka koronavīrusa pandēmijas laikā esot sarakstījis gandrīz visu materiālu jaunam albumam.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Yungblud

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white