Years & Years sola mūs pamatīgi izdancināt

Publicēšanas datums : 27.01.2021

 

 Gaismā nākušas ziņas par vēl vienu pandēmijas izraisītu klusuma brīdi.

Britu sintpopa trio Years & Years līderis Olijs Aleksandrs (Olly Alexander) atklājis, ka viņš kopā ar grupas biedriem Maikiju Goldvortiju (Mikey Goldworthy) un Emri Tērkmenu (Emre Turkmen) Covid-19 izraisītās pandēmijas sākumā atlikuši jau gatava albuma izdošanu, jo vēlējušies, lai viņu turpinājums 2018. gadā izdotajam albumam “Palo Santo” raisītu vairāk prieka.

Tāpat Oliju iedvesmojis jaunais televīzijas seriāls “Tas ir grēks” (“It’s a Sin”), kurā dziedātājs piedalās aktiera statusā. Tā darbība notiek 80. gados un stāsta par pieciem tīņiem, kuru dzīves kājām gaisā sagriež AIDS krīze. Tas licis Olijam gribēt radīt dažus “eiforiskus deju gabalus”.

30 gadus vecais aktieris un dziedātājs, kurš seriālā spēlē Ričiju Tozeru (Ritchie Tozer), portālam NME.com pastāstījis: “Sākās pandēmija, un es atgriezos sākumpunktā, un vēlējos tikai radīt daudzas ritmiskas, eiforiskas deju melodijas. Tieši to es arī darīju gandrīz visu 2020. gadu. To noteikti ietekmēja arī seriāls, lai gan nedomāju, ka tās izklausīsies pēc 80. gadu mūzikas. Es tikai mēģinu tajās iekodēt tam laikmetam raksturīgo enerģiju.”

Jau iepriekš Olijs atzinis, ka juties “nožēlojami” un “dusmīgs”, kad viņš ar grupas biedriem nav varējuši vienoties, kuras dziesmas iekļaut savā otrajā albumā.

Veidojot “Palo Santo”, grupa esot izgājusi cauri “murgainam” procesam, turklāt puiši pamanījušies sadusmot arī savu ierakstu kompāniju, kad vajadzīgās dziesmas laikus nav bijušas gatavas.

Visām nepatikšanām pa vidu pats Olijs tieši tajā laikā gājis cauri attiecību sarežģījumiem ar savu tēvu.

Tā visa rezultātā Olijs esot juties, it kā visi viņa panākumi būtu sagriezušies šķērsām/

Viņš atzinis: “Tas bija murgs. Es jutos nožēlojami un jutos tik dusmīgs, jo es tik smagi strādāju, lai nonāktu tur, kur es esmu, un just, ka viss ir iet galīgi greizi, ir tik dīvaini. Tu visu laiku mēģini to visu labot.”

Šai pasakai gan ir laimīgas beigas, kurās grupas biedri piekrituši sekot Olija vīzijai un domstarpībām pielikts punkts.

“Galu galā mēs mīlam cits citu,” savu sirdi plosošo stāstu pabeidzis grupas solists.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: Years & Years

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white