Will I Am īpašā koncertā atkalapvienosies ar The Black Eyed Peas

Publicēšanas datums : 12.04.2018

Will I Am šomēnes notiekošā īpašā koncertā atkal apvienosies ar saviem grupas The Black Eyed Peas biedriem Taboo un apl.de.ap.

Koncerts, kuram dots nosaukums „Will I Am and Friends Featuring the Black Eyed Peas - Landmarks Live in Concert: A Great Performances Special”, tos, kuri vēlēsies vēlreiz savām acīsm skatīt šos mūziķus kopā, pulcēs šā gada 20.aprīlī Londonā koncertzālē „The Royal Albert Hall”.

image 3
Will I Am


2000.gadu sākumā populārā grupa izpildīs dažas no savām atpazīstamākajām dziesmām, ieskaitot tādus hitus kā „Let’s Get It Started”, „I Gotta Feeling” un „Where Is the Love?”, kas, kā pavēstījis mūziķa un producenta pārstāvis, tikusi uzrakstīta pēc 2001.gada 11.septembra teroristu uzbrukuma Ņujorkai, bet savu nozīmību saglabājusi vēl šodien.„Dziesma kalpo kā sociāli atbildīgs vēstījums par satraucošām lietām, kas notiek pasaulē, tā ir kā lūgums pēc miera, sapratnes un rasisma pārtraukšanas,” Will I Am pārstāvis pastāstījis žurnālam „Billboard”.

Īpašājā koncertā ar saviem priekšnesumiem uzstāsies arī Eva Saimonsa (Eva Simons), Pia Mia un Lidija Lūsija (Lydia Lucy), taču The Black Eyed Peas ceturtā dalībniece Fērgija (Fergie) gan šoreiz nebūšot manāma.

image 4
Pia Mia


Ja ir piemirsies, tad atgādinām, ka pagājušajā gadā Will I Am radīja iemeslu baumām, ka Fērgija ir pametusi The Black Eyed Peas. Brīdī, kad mūziķis paziņoja, ka dziesmas „Big Girls Don’t Cry” izpildītāja nepievienosies viņam, Taboo un apl.de.ap Arianas Grandes (Ariana Grande) rīkotajā labdarības koncertā „One Love Manchester”, kas notika jūnijā, viņš apgalvoja, ka Fērgija esot tikai viena no sieviešu kārtas māksliniecēm, kad vairāku gadu laikā ir uzstājušās kopā ar grupas kodolu. Vairāk par to vari izlasīt šeit.

image 2
Fergie


Vēlāk Will I Am grupas biedri paskaidroja, ka Fērgija grupu tomēr neesot pametusi, tikai pašlaik koncentrējoties uz savu solo karjeru. Tas, savukārt, plašāk aprakstīts šeit.

image 1
The Black Eyed Peas


Lai kā arī tur būtu vai nebūtu ar Fērgiju, skaidrs, ka paši The Black Eyed Peas pilnīgi, totāli un galīgi izjukuši vēl nav. Kas zina, varbūt drīzumā sagaidīsim no viņiem arī pavisam jaunu mūziku?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white