Vinona Ouka laidusi klajā jaunu singlu

Publicēšanas datums : 07.09.2020

Pavisam nesen sākusī spert soļus mūzikas industrijā Vinona Ouka (Winona Oak) izdevusi savu trešo šā gada singlu “With Myself”. Jaunā dziedātāja gada sākumā klausītājiem nogādāja savu debijas mini albumu (EP ierakstu) “Closure”, savukārt tagad mūziķe iepriecinājusi savus fanus ar jaunu skaņdarbu, līdztekus laižot klajā arī muzikālo videoklipu, kas tika filmēts Ņujorkā īsi pirms pandēmijas sākuma.

Pati dziedātāja izteicās, ka viņas galvenais uzdevums bija palīdzēt sievietēm sajusties stiprām un neatkarīgām. “Pašlaik ir tik daudz dubulto standartu mūsdienu sabiedrībā. Veidojot šo dziesmu, mēs vēlējāmies paspēlēties ar valdonīgu sieviešu konceptu, kuras pašas skaita savu naudu, pašas pērk sev dāvanas un izbauda laiku savā gultā ar sevi pašu,” izsakās dziesminiece, “Es vēlos, lai tu jūties stipra, lai visas dažāda vecuma sievietes visās pasaules malās justos ērti savos ķermeņos un pārstātu likt savā priekšā citu cilvēku vajadzības un viedokļus.”

Pirmo reizi izpildītāja pievērsa sev uzmanību 2018. gadā, kad, sadarbojoties ar “Chainsmokers”, izdeva dziesmu “Hope”. Toreiz Vinona piedalījās gan dziesmas sacerēšanā, gan uzdāvināja tai savus vokālo izpildījumu.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Winona Oak

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white