Vērtējam katras „Fifty Shades Darker” dziesmas seksīguma faktoru

Publicēšanas datums : 08.02.2017

Ņemot vērā, ka jau šovakar visā pasaulē tiek demonstrēti pirmie filmas „Tumsa piecdesmit nokrāsās” („Fifty Shades Darker”) seansi, kas sev līdzi nes neparasti zvaigžņotu filmas skaņu celiņu, nevaram to atstāt bez pelnītās ievērības.

Pirms oficiālās filmas un skaņu celiņa laišanas klajā 10.februārī nolēmām izvērtēt katras dziesmas seksīguma faktoru skalā no 1 līdz 5, kur iegūto trofeju vari izvēlēties pats (mēs piedāvājam rokudzelžus).


1. Zayn & Taylor Swift, “I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker)”




Teilore ir pieradusi dalīt ar kādu skatuvi, ne tikt no tās nobīdīta, tomēr jāatzīst, ka šajā dziesmā viņas elsojošās notis paliek Zeina perfektā falseta ēnā.

image 2
 
image 2
 
image 2


2. Halsey, “Not Afraid Anymore”



Kas ir biedējošāk: seksīgās spoku apsēstās mājas vibrācijas, ko piedāvā šī industriālā popa balāde, vai apziņa, ka tik labu dziesmu ir palīdzējis uzrakstīt „rupjais” puisis no grupas Magic!?

image 2
 
image 2
 
image 2
 
image 2


3. JRY feat. Rooty, “Pray”


Nav nekāda iemesla, lai tu atpazītu šos jaunos māksliniekus, un arī šis vidēja tempa šūpuļdziesmas variants nedod tev nekādu iemeslu viņus atcerēties.

image 2
 
image 2


4. Tove Lo, “Lies in the Dark”


image 11


Ar iekvēlinošajām rīmēm par to, kā „mīlestība un sāpes iet roku rokā” Tove Lo, kura ir palīdzējusi sarakstīt Elijas Goldingas (Ellie Goulding) dziesmu „Love Me Like You Do” no pirmās filmas daļas, atkal pierāda, ka, ja nu šai filmu franšīzei ir kāds absolūti piemērots mūziķis, tad tā ir šī zviedru „sliktā meitene”.

image 2
 
image 2
 
image 2
 
image 2
 
image 2


5. Toulouse, “No Running from Me”


Ir vajadzīga liela veiklība, lai paziņotu kādam, ka no tavas mīlestības izejas nav, izklausoties tikai mazdrusciņ ķertam, bet šim mūzikas industrijas jaunpienācējam tas teju vai izdodas.

image 2
 
image 2
 
image 2


6. John Legend, “One Woman Man”


image 3


„No brīža, kad to pagaršoju, man bija skaidrs, ka nāksies skriet tam pakaļ,” šajā dvēseliskajā odā par (pārsteigums!) laulības dzīvi dzied Ledžends. Tā liek monogāmijai izklausīties tik pat uzbudinošai kā jebkam, kas notiek Kristiāna Greja Sarkanajā istabā.

image 2
 
image 2
 
image 2


7. The-Dream, “Code Blue”


image 10


Par dziesmas teksta rindas, ka citos apstākļos varētu likt nepatikā sarauties, kā „jo tuvāk es tev nokļūstu, jo vairāk gribas raudāt” nespēj samaitāt šo sapņaino R & B gabalu, kura hip-hopa ritmu un ģitāras simbioze atgādina Migela (Miguel), hm, stimulējošākos skaņdarbus.

image 2
 
image 2


8. Nick Jonas & Nicki Minaj, “Bom Bidi Bom”


image 7


Kamēr Džonass izmanto tādas frāzes kā „bom bidi bom”, lai aprakstītu savas partneres seksapīlu, Mināžai toties vārdu netrūkst: „Esmu gatava sprāgt, un es nerunāju par Samsung.” Tā arī ir teju vienīgā viņas teksta rinda, ko varam atļauties te publicēt.

image 2
 
image 2
 
image 2
 
image 2
 
image 2


9. Sia, “Helium”


image 8


Dziesmas „Titanium” autore turpina savu ceļu pa ķīmisko elementu tabulu ar so klavierēm domāto balādi par Supermena atrašanu pašas Supersievietei. Šī ir viena no skaņu celiņa labākajām dziesmām, tomēr tā īsti neiekļaujas mūsu uzstādītajā konceptā.

image 2


10. Kygo feat. Andrew Jackson, “Cruise”


image 6


Šis tropisko hausmūzikas ritmu piesātinātais deju gabals ļaus jums uz brīdi aizmirst Kristiāna un Anasteišas nesaderīgo kaislību.

image 2
 
image 2


11. Corinne Bailey Rae, “The Scientist”


image 13


Ja jūs domājāt, ka šī grupas Coldplay balāde nevar skanēt vēl skumjāk, uzskatiet šo par brīdinājumu: Beilijas Rejas stīgu mūzikas piesātinātā dziesmas kaverversija ir gluži vienkārši depresīva un liks tev pārliecināties, vai esi nospiedis „Play” pareizajam diskam.

image 2


12. José James, “They Can’t Take That Away From Me”


image 4


Brāļi Geršvini (The Gershwin brothers) kapā noteikti griežas otrādi uzzinājuši, ka viņu 1937.gada klasikas gabals ir iekļauts šajā izlasē, tomēr, paldies Dievam, Hosē kaverversija to nebojā un pat pamanās izklausīties mazliet seksuāli.

image 2
 
image 2


13. JP Cooper, “Birthday”


image 5


Lai dziesmas nosaukums jūs nemāna: šajā lēnajā dziesmā nav runa par staigāšanu kā no mātes miesām. Vien par dzimšanas dienas torti, pāris svecēm un vēlējumu atrast patiesu mīlestību. Ļoti mīļi, bet pilnīga vaniļa.

image 2


14. The Avener feat. Mark Asari, “I Need a Good One”

image 9


Britu dziedātājs Asari saka, ka meklējot „kropļa masku”, bet franču producenta Avenera basu ritmi liks jums meklēt deju grīdu, ne acu masku.

image 2
 
image 2
 
image 2


15. Joseph Angel, “Empty Pack of Cigarettes”


Kas var būt vēl uguņojošāks par Endžela ģitāras solo dziesmas kulminācijā? Pamēģiniet viņa mīļākās raksturu: „Tu vari mani nolādēt, mazā, un sažņaugt manu kaklu savās rokās,” viņš dzied šajā soul-roka grāvējā. Nujā, kā esam dzirdējuši, dažiem jau šādas lietas patīk.

image 2
 
image 2
 
image 2
 
image 2


16. Anderson East, “What Would It Take”


image 14


Vienīgā sirdi stimulējošā darbība, kurā saskaras divas ādas, šajā dziesmā ir dejošana, tomēr Īsta piesmakušais R & B tomēr spēs likt arī jūsu ceļiem ļodzīties.

image 2
 
image 2


17. Frances, “What Is Love?”


image 1


Sliktā ziņa; šī nav Haddaway dziesmas kaverversija. Labā ziņa: Angļu dziedātājas delikātā balss ideāli kalpo, lai atbrīvotos no visām šīm iepriekšējām sāpēm un netiešajiem mājieniem.

image 2


18.-19. Danny Elfman, “On His Knees” & “Making It Real”


image 12


Šiem orķestra izpildītajiem gabaliem ir visai maz saistības ar filmas erotisko saturu, ja vien šis jutekliskais stīgu instrumentu pielietojums neiedvesmo tevi mājās uzņemt pašam savas „Piecdesmit nokrāsas”.

image 2


Lai pats varētu novērtēt visu šo daili, gan nāksies paciesties līdz 10.februārim.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white