Ventspilī skolēns uzstāda Vislatvijas pozitīvisma kampaņas rekordu plankā – 5,23 minūtes

Publicēšanas datums : 20.09.2021

Ventspilī, Lielajā laukumā, vairāki simti ventspilnieku un pilsētas viesu centās atvērt SuperHits EHR un Primero seifu ar 1000 eiro. Tomēr triju stundu ilgā cīņā, paļaujoties uz intuīciju un veiksmi, nevienam astoņu ciparu kombināciju atminēt neizdevās. Vienlaikus Vislatvijas pozitīvisma kampaņas ietvaros norisinājās stingrākās latiņas jeb planka konkurss, kurā sīvā konkurencē triumfēja Ventspils skolēns, kurš sīvā konkurencē izrādījās izturīgāks par pieaugušajiem sāncenšiem – ar 5 minūtēm un 23 sekundēm uzstādot jaunu kampaņas rekordu (iepriekšējais rekords – 5,15 minūtes). Apmeklētāju vidū bija arī Madara Kiviča (Raabe), kura ne tikai centās uzlauzt seifu, bet arī mērojās spēkiem stingrākās latiņas konkursā. 

Neskatoties uz to, ka Ventspilī 1000 eiro tā arī palika seifā, ventspilnieki un pilsētas viesi ar lielu prieku piedalījās arī kampaņas rīkotajos papildus konkursos. Gluži kā citās pilsētās, arī Ventspilī, lielu apmeklētāju atsaucību izpelnījās stingrākās latiņas konkurss, kur piedalījās arī Madara Kiviča (Raabe), ieņemot godpilno otro vietu sieviešu konkurencē. Kamēr vieni mērojās spēkiem plankinga konkursā, citi piešķīla pasākumam dzirkstelīti, piedaloties ilgākajā sievu turēšanas konkursā. 

Mudinot Latvijas iedzīvotājus aizdomāties par atpūtas nozīmi ikdienā, SuperHits EHR ar Primero atbalstu ir uzsācis Vislatvijas pozitīvisma kampaņu “Atver SuperHits seifu!”. Kampaņas ietvaros katru darbadienu SuperHits EHR ēterā izskan viens seifa koda kombinācijas cipars, kopā klausītājiem gūstot iespēju uzzināt pirmos piecus no astoņiem kombinācijas skaitļiem.

Sociālās kampaņas ietvaros no 14.augusta līdz 2.oktobrim katru sestdienu kādā no Latvijas pilsētām notiek seifa atvēršana, kurā, pirmajam uzminot atlikušo trīsciparu kombināciju, var no seifa izņemt tajā esošos tūkstoš eiro. Seifa neatvēršanas gadījumā esošo summu papildina ar vēl tūkstoš eiro. Kopā kampaņas ietvaros Primero nodrošina 9’000 eiro. Ņemot vērā, ka Ventspilī seifs netika uzlauzts, nākamās nedēļas uzkrājumā šobrīd jau ir 2000 eiro, par kuriem nākamajā nedēļā jau cīnīsies Cēsu iedzīvotāji. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white