Vasaras izklaižu ceļvedis sadarbībā ar Circle K

Publicēšanas datums : 10.08.2018

Ir piektdiena, draugi, priekšā brīvdienas, kurās jūs varat izdarīt 3 labas lietas – ierasties laikā, (gan vārda tiešajā, gan burtiskā nozīmē), izmēģināt, kā tas ir – būt vegānam un apmierināt savu sacīkšu garu! 

Sāksim ar ierašanos laikā. Pasākums, kas notiek rīt, sestdien, Jaunpilī, tā arī saucas – „Ierasties laikā”.

Pasākums veltīts viduslaiku tēmai, tāpēc patiks visiem, kuri jūt sevī ilgas pēc bruņinieku laikiem un jūtas kaut nedaudz dižciltīgi. Tātad, kavalieri, sēdiniet savas dāmas karietē ar nosaukumu kāds nu kuram – kuram Volvo, kuram BMW, kuram Fiat un dodieties svinēt viduslaiku svētkus, kuru ietvaros varēsiet izmēģināt zobenu cīņas un dejot viduslaiku mūzikas ritmos, bet jūsu dāma varēs izmēģināt dažādu rakstību apgūšanu, spēka zīmju veidošanu un gleznošanu.

image 1

Pēc tam varēsiet būt oriģināli un viens otram rakstīt nevis sms, bet gan vēstules ar tinti viduslaiku stilā. Vakarā, protams, balle, jo kas tad tie būtu par viduslaikiem bez balles. 

Vairāk par programmu un dreskodu uzzini www.jaunpils.lv.

Nākamais pasākums ir salīdzinoši jauns un notiek tikai otro gadu. Tas ir vegānfestivāls, kas 12. augustā, šo svētdien, notiks Pārdaugavā, LU Botāniskajā dārzā.

image 2

Droši pievienojies, lai uzzinātu, kas tad ir vegānisks dzīvesveids iepazītu, iedvesmotu citus un iedvesmotos pats! Pagājušo festivālu apmeklēja vairāk kā 5000 cilvēku un pasākuma organizatori paredz, ka šogad atsaucība varētu būt vēl lielāka. 

Festivāla ietvaros darbosies vairākas kafejnīcas, apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas meistarklases par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, piedalīsies sertificēti fitnesa treneri, kuri pastāstīs, kā apvienot vegānisku ēšanu un sporta aktivitātes un visus priecēs arī mūziķi, starp kuriem arī grupa „Laime Pilnīga”.

Priecīga ziņa, ka pasākumā ieeja būs bez maksas. Vairāk uzzini www.veganfest.lv vai pasākuma Facebook lapā.

Nu un tad solītā trešā lieta – visi, kam patīk piedalīties un/ vai fanot par sporta pasākumiem, esat laipni gaidīti Talsos, kur 12.augustā norisināsies SEB MTB velo sacensības.

image 3

Šīs sacensības pašlaik ir viens no masveidīgākajiem MTB maratonu seriāliem Eiropā, jo katrā to posmā piedalās 1800 – 2300 dalībnieku. 

Dalībniekiem tiek piedāvātas 4 dažādas distances – maratona un pusmaratona distances, veselības distance un bērnu distance šķēršļotā apvidū, kas nozīmē – tā nebūs nekāda pastaiga pļavā, bet gan spraigs brauciens pa meža takām, pļavām un ūdens šķēršļiem. 

Sacensībās var piedalīties gan pieredzējuši sportisti, gan iesācēji, tāpēc, ja jūti sevī sacensību garu – nebremzē – Tev vajadzīgs vien velosipēds un ķivere un maķenīt drosmes un veiksmes. Droši laižam tresē!

Uzzini vairāk www.velo.lv.

Priecīgas, radošas un sportiskas brīvdienas visiem!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white