Vasaras izklaižu ceļvedis sadarbībā ar Circle K

Publicēšanas datums : 09.08.2018

Šodiena, rītdiena un – brīvdienas! Pastāstīsim par izklaidēm, ko varēsiet baudīt jau šajā sestdienā! Būs 2 balles un viens tirgus. 

Tātad, lai cik interesanti tas neizklausītos, bet šajā sestdienā ir paredzētas 2 balles ar vienādu nosaukumu – Simtgades zaļumballe, tikai viena notiek Rīgā, bet otra – Bauskā. 

Rīgā, Mežaparka Zaļajā teātrī, sestdien notiek Latvijas 100-gades zaļumballe ar nosaukumu „Vēl mirkli vasarā”. Mēs gan, protams, ceram, ka tas mirklis būs tāds garāks un varēsim baudīt siltu un skaistu laiku vismaz līdz augusta beigām.

image 1

Jebkurā gadījumā, jau no 17:00 esi gaidīts Mežaparka Zaļajā teātrī, lai dejotu, svinētu vasaru, kā arī paraudzītos atpakaļ vēsturē kā latvieši ir vadījuši zaļumballes pēdējos 100 gados! 

Lai īstenotu šo ieceri, pasākumā piedalīsies tādi mākslinieki kā retro orķestris Ballacord Tanzaorchester, grupa Rumbas kvartets iejutīsies lauku kapelas lomā un grupas Laika Upe aranžējumā dzirdēsim 60., 70., un 80. gadu mūziku. Savukārt grupa Kantoris 04 atgādinās par ne tik senajiem 90.-tajiem. 

Aicini līdzi vecākus, vecvecākus – viņiem būs tik pat interesanti atgriezties jaunībā, kā Tev ielūkoties, kā tad ballējās gadu desmitus atpakaļ. 

Savukārt Bauskā arī sestdienā un arī notiek Simtgades zaļumballe un tajā visus ballētājus priecēs Ivo Grīsniņš Grīslis un „MC orķestris”. Šī balle notiek Bauskas Pilskalna parkā, sākas desmitos vakarā un ieeja ballē ir bez maksas! Vienā kārtīgā zaļumballē ir jāizballējas vismaz vienreiz gadā un šī varētu būt īstā reize, jo pils parks sola īpaši romantisku gaisotni.

image 2
 

Nu un tiem, kas neballējas, jo – cik tad var ballēties – lūgtum, jūs varat iepirkties! 

Sestdien jau no 11:00 droši dodieties uz Spīķeru radošo kvartālu Rīgā, Maskavas ielā 6, kur jau vairākus gadus pēc kārtas norisinās interesants tirdziņš – brīvdabas krāmu tirdziņš Riga Flea Market.

image 3

Tirdziņā iespējams gan aplūkot, gan iegādāties dažādas senatnīgas lietas un noderīgus vai mazāk noderīgus, vairāk interesantus krāmus ar vēstures piegaršu, kā arī dizaina priekšmetus, apģērbus un aksesuārus! 

Vēsturiski Spīķeri tika celti kā noliktava precēm, ar kurām tālāk tirgojās Rīgā, tāpēc tirdzniecības gars kvartālam ir ļoti piemērots un Rīgas krāmu tirdziņš katram no jums izvērtīsies par interesantu ekskursiju & piedzīvojumu. 

Sauc līdzi draugus, papildiniet atspirdzinošu dzērienu rezerves un iestiprinieties ar gardiem ēdieniem Circle K degvielas uzpildes stacijās un ienirstiet tirdziņa burvībā – tur būs ko redzēt!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white