Vasaras izklaižu ceļvedis sadarbībā ar Circle K

Publicēšanas datums : 08.08.2018

Vasara, saule, vējš, buras. Skan labi? IR labi! 

Jau no 11. augusta, vairāku dienu garumā, Majoru pludmali Jūrmalā un Rīgas līča ūdeņus iekrāsos katamarānu buras, jo notiks pasaules čempionāts TOP Cat K1 klases katamarāniem! Sacensībās piedalīsies vismaz 70 katamarānu no deviņām valstīm un tas būs iespaidīgi!

image 1

Pat ja tu daudz neko no katamarāniem nesaproti, viss, kas tev nepieciešams, ir laba kompānija un labs noskaņojums – sacensības uz ūdens sliktas nevar būt un vienmēr ir vērts izmēģināt un redzēt ko jaunu. 

Pie viena, protams, neviens nav atcēlis sauļošanos un ūdens prieku baudīšanu pludmalē un Jūrmalā plaši pārstāvēto kafejnīcu un krodziņu apmeklējumus. Vairāk var uzzināt www.visitjurmala.lv.

Ejam tālāk! Vai esi kādreiz dzirdējis par nakts ekspedīciju? Un par nakts sēņošanu? Man jāatzīstas, ka neesmu bijis ne vienā, ne otrā, bet to ir viegli labot, jo nakts ekspedīcija BŪS!

image 2

Kur? Dzintaru Mežaparkā, Dzintaros, Jūrmalā. Kad? 10. un 11. augustā, šajās brīvdienās! 

Pasākums gan vairāk domāts lieliem un maziem bērniem, bet vai tad mēs katrs neesam kā tāds liels bērns? Vismaz dažreiz – esam noteikti! Ja šī ir tā reize, droši dodies nakts piedzīvojumā „Nestāsti pasaciņas”

13 hektāru lielā, noslēpumiem un pārsteigumiem bagātā parkā, pašā nakts melnumā un vairāku stundu garumā būs iespēja piedzīvot labi zināmas un pavisam jaunas pasakas un satikt pasaku tēlus. 

Vai tu vēl atceries savu mīļāko bērnības pasaku? Varbūt tā bija Zaķīšu pirtiņa? Bet varbūt Ansītis un Grietiņa? Tad lūk – pasākuma ietvaros tu varēsi pērties Zaķīšu pirtiņā, našķēties Rūķīšu gadatirgū, ielīst Miega lāču migā un pat uzzināt Melnā noslēpumus. Nu jau pat nedaudz baisi paliek. Vairāk par pasākuma programmu var uzzināt www.jurmala.lv.

Tagad vēl tik jāorganizē tā nakts sēņošana! Un plāns par nakts piedzīvojumiem būs izpildīts! Lai nemiegat ciet, brauciet droši  uz Circle K degvielas uzpildes stacijām, jo ar  lielisku kafiju vēl neviens nav aizmidzis.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white