Vasaras izklaižu ceļvedis sadarbībā ar Circle K

Publicēšanas datums : 07.08.2018

Ir otrdiena un šodien paskatīsimies, kādus pasākumus mums sola šī nedēļas nogale! Un šī nedēļas nogale mums sola daudz mūzikas!

Pastāstīšu par diviem mūzikas pasākumiem, no kuriem pirmais – Ineses Galantes festivāls „Summertime”, kura atklāšanas pasākums notiek jau 9. augustā, šajā ceturtdienā, Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā.

image 1

Pasākuma nosaukums „My way & Frenks Sinatra” būs atšķirīgs no jau ierastā, klasiskās mūzikas formāta. Šogad organizatori sola priecēt skatītājus ar dziesmām no leģendārā balāžu izpildītāja, samtainās balss īpašnieka Frenka Sinatras repertuāra. Zināmākās Frenka Sinatras dziesmas izpildīs izcilais vācu dziedātājs un komponists Toms Gēbels. Viņš meistarīgi atdarina Sinatras romantisko izpildīšanas stilu. 

Vakaru ar savu uzstāšanos papildinās arī pati festivāla vaininiece – tautā iemīļotā māksliniece un operas dīva Inese Galante. 

Festivāls Summertime turpināsies līdz pat svētdienai, kad noslēgsies ar lielisku trio – vijoles, ģitāras un kontrabasa performanci „Trio Paris Royale” izpildījumā. 

Otrs muzikālais pasākums jau šajā ceturtdienā notiek Rīgā, Kultūras pilī Ziemeļblāzma, kur Ziemeļblāzmas parka vasaras koncertu sērijas ietvaros uzstāsies dziesminieki Kārlis Kazāks un Gints Sola.

image 2

Sagaidāms ļoti baudāms un noskaņām pilns vakars visiem, kam tuva melodiska un izjusta akustiskā mūzika.

Bieži sarunā ar publiku Kārlis rosina smaidus ar saviem jokiem, vai vienkāršām, bet dziļām patiesībām katram pašam par sevi un par mums visiem kopā. Dziesminieks sabiedrībā iziet divatā ar savu mūziku un dzied klausītājiem savus stāstus, kuriem gan vārdus, gan mūziku raksta pats. Kārlis pats nemaz nezinot, cik pavisam kopā dziesmu sarakstīts. Bet to gan varam apsolīt, ka koncertā Ziemeļblāzmā dziesmu būs gana un vienaldzīgs nepaliks neviens. Pats Kārlis par saviem koncertiem saka, ka vienmēr brīnoties, kāpēc cilvēki nāk uz viņa koncertiem, jo viņš koncertos vienmēr sludinot, ka viņam patīk, ka viņa koncertos cilvēki aizmieg. Vai tas ir tā – nāc un pārliecinies pats. 

Koncerta sākums 19:00 un ieeja pasākumā ir bez maksas.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white