Valmierā uzlauzts seifs ar 2000 eiro: pareizo kombināciju pasaka priekšā četrgadīgais Justs

Publicēšanas datums : 30.08.2021

Sestdien, 28.augustā, iepretim Valmieras kultūras centram norisinājās SuperHits EHR un Primero Vislatvijas pozitīvisma kampaņa “Atver SuperHits seifu!”, kā ietvaros norisinājās arī stingrākās latiņas, ilgākā skūpsta konkurss, kā arī sacīkstes Primero rallija video simulatorā. Valmierieši tika iedrošināti aizmirst par ikdienas steigu un ļauties atpūtai, atgādinot par tās nozīmi mūsu dzīvē. Vislatvijas pozitīvisma kampaņas galvenais mērķis ir mudināt cilvēkus vairāk atpūsties.

Kampaņas ietvaros Valmierā ikvienam klātesošajam, uzminot astoņu ciparu kombināciju, bija iespēja uzlauzt seifu ar 2’000, – eiro. Laimīgā roka izrādījās valmierietim Jānim, kurš uz pozitīvisma kampaņu bija ieradies kopā ar meitu Annu (2) un dēlu Justu (4). Tieši dēls tētim pateica priekšā pareizo seifa koda noslēdzošo ciparu ‘1’. “Latvijā tuvojas tēva diena un mūsu ģimenē tie ir nozīmīgi svētki. Izskatās, ka šogad tā būs Supertēva diena! Lai arī laimests ir nejaušs un nekā īpaši seifa uzlaušanai nebiju gatavojies, ieķertos eiro viennozīmīgi iztērēsim bērnu vajadzībām un nelielām ģimenes svinībām. Sveicieni visiem gaidāmajos tēvu svētkos,” priecīgo notikumu komentēja veiksmīgais seifa uzlauzējs Jānis. 

Katru darbadienu SuperHits EHR ēterā izskan viens seifa koda kombinācijas cipars, kopā klausītājiem gūstot iespēju uzzināt pirmos piecus no astoņiem kombinācijas skaitļiem. Sociālās kampaņas ietvaros no 14.augusta līdz 2.oktobrim katru sestdienu kādā no Latvijas pilsētām notiks seifa atvēršana, kurā, pirmajam uzminot atlikušo trīsciparu kombināciju, varēs no seifa izņemt tajā esošos tūkstoš eiro. Seifa neatvēršanas gadījumā esošo summu, autolīzinga uzņēmums PRIMERO, to papildinās vēl tūkstoš eiro. Kopā kampaņas ietvaros tiek nodrošināti 9’000 eiro. 

 

TIEKAMIES nākamajā sestdienā, 4. septembrī, plkst. 12.00 Rīgā, pie iepirkšanās un izklaides centra AKROPOLE, C ieejas! Tev atkal būs iespēja uzminēt  atlikušos trīs SUPERHITS SEIFA koda ciparus un ieķert REĀLU NAUDU!

 

KĀ ATVĒRT SEIFU:
*Katru dienu klausies EHR SUPERHITS;
*SADZIRDI un IEGAUMĒ katrā darba dienā nosauktos SUPERHITS SEIFA koda ciparus - 5 dienas/5 cipari;
*Sestdienās DODIES uz iknedēļas SUPERHITS SEIFA atvēršanas vietu kādā no Latvijas pilsētām;
*UZMINI SUPERHITS SEIFA kombinācijas atlikušos 3 ciparus;
*TIEC PIE 1000 EUR!  

 ATVER EHR SUPERHITS SEIFU UN IEĶER REĀLU NAUDU!

Šīs Tev jāzina:
*Darba dienās nosauktie SUPERHITS SEIFA koda cipari EHR SUPERHITS ēterā ir tādā secībā kā tie Tev jāievada uz seifa;
*Katru nedēļu, līdz 02.10., EHR SUPERHITS seifu PRIMERO papildinās ar 1000 EUR! Pavisam kopā 9000 EUR!
*Ja Tu jau esi 18 gadus vecs, tad šī ir Tava iespēja IEĶERT REĀLU NAUDU!


Klausies EHR SUPERHITS arī savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white