Vai Years & Years ir atklājuši, kas iedziedās Bonda jauno tituldziesmu?

Publicēšanas datums : 19.07.2018

Trio, iespējams, pavisam nejauši ir atklājuši, kurš mūziķis ir iedziedājis jaunās Džeimsa Bonda (James Bond) filmas tituldziesmu. 

Džeimsa Bonda faniem vēl ir vairāk nekā gads, ko gaidīt, līdz jaunākajai iemīļotā spiega filmai. Tomēr izskatās, ka mākslinieks filmas tituldziesmai jau ir atrasts. Vismaz tā var spriest pēc Years & Years jaunākās intervijas ar BBC Radio 5 Live, kur dalībnieks Maikijs Goldsvortijs (Mikey Goldsworthy) izteicās, ka viņš cerēja, ka grupai lūgs ierakstīt jauno tituldziesmu, taču darbs tika piedāvāts Dua Lipai (Dua Lipa). 

image 1
Dua Lipa
 

“Es domāju, ka viņi lūgs mums ierakstīt tituldziesmu, bet, es domāju, ka Dua Lipa jau to dara,” intervijā pateicis Maikijs. Kad intervētājs pateica, ka Maikijs nupat droši vien ir atklājis ekskluzīvu informāciju, mūziķis izbijies: “Vai es nedrīkstēju to teikt? Tas ir tas, ko esmu dzirdējis. Tagad es jūtos slikti, varbūt esmu visu sabojājis. Ja tā, tad cerēsim, ka mēs to varēsim ierakstīt!” 

Iepriekšējā Bonda tituldziesma, Sema Smita (Sam Smith) “Writing’s On The Wall”, bija pirmā iemīļotā britu spiega franšīzes dziesma, kas sasniegusi britu singlu topa virsotni. Nav šaubu, ka izvēloties “pareizo” mākslinieku, dziesma atkal varētu iekarot topu virsotnes. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white