Vai Šons Mendess gatavo sadarbību ar Džastinu Bīberu?

Publicēšanas datums : 08.10.2020

Tikko jaunu singlu izdevušais dziedātājs Šons Mendess (Shawn Mendes) radio šovā “Capital Breakfast” sniedzis mājienus par potenciālo sadarbību ar amerikāņu dziedātāju Džastinu Bīberu (Justin Bieber).

Sarunā ar Romanu Kempu (Roman Kemp) mūziķis nesniedza konkrētu atbildi, kad šova vadītājs uzprasīja dziedātājam par iespējamo kopējo darbu izpildītāju starpā. “Šādi tu mēģini, lai es apstiprinātu sadarbību ar Džastinu Bīberu?” dziesminieks jokojis, “Ja es nepiekristu, tas būtu neprāts, ņemot vērā, ka viņš bija viens no maniem mīļākajiem dziedātājiem kopš man bija kādi deviņi gadi.” 

Mākslinieks neatklāja konkrētu informāciju par abu sadarbību, taču sarunas gaitā pastāstīja, ka pēdējā laikā viņi kļuvuši daudz tuvāki. “Es nevaru nedz apstiprināt, nedz noliegt šo informāciju. Mēs esam kļuvuši krietni tuvāki pēdējo sešu mēnešu laikā. Ir ļoti forši, ka viņš man ir kā skolotāja lomā. Mēs varam vienkārši izrunāt lietas un to nevar izdarīt ar kuru katru,” stāsta mūziķis.

Pirmās baumas par kopīgu mūziku parādījās šā gada augustā, kad abi dziedātāji tika nofotografēti vienā ierakstu studijā.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white