Vai Selēnai Gomesai pietrūkst Teilores Sviftas?

Publicēšanas datums : 24.03.2021

Kā izrādās, Selēnai Gomesai (Selena Gomez) pietrūkst Teilenas (Taylena) gandrīz tikpat ļoti, cik mums.

Albuma “Rare” autore nupat publicējusi jaunu bilžu galeriju, kurā viņa un Teilore Svifta (Taylor Swift) redzamas kopā, pēc visa spriežot, albuma “Evermore” autores dzīvoklī. Līdzās bilžu galerijai Selēna ierakstījusi: “Man šitās drusku pietrūkst.”

Lai gan varētu šķist, ka 28 gadus vecā dziedātāja komentārā runā par savu ilggadējo draudzeni, izskatās, ka Selēna patiesībā varētu būt šo tekstu attiecinājusi uz kādu citu Teilores vienības dalībnieku.

Tā kā visās trijās publicētajās bildēs Selēnai ir pievienojies Teilores jaunākais mājdzīvnieks – kaķis Bendžamins (Benjamin), tas, iespējams, patiesībā Selēna runā par viņu.

Patiesību sakot, otrajā bildē, kurā Selēna tur Bendžaminu rokās kā mazu bērnu, Teilore nav redzama vispār. Kā zināms, Bendžamins Teilores ģimenē tika pieņemts pēc savas parādīšanās dziedātājas videoklipā “ME!” 2019. gadā. Vai iespējams, ka Selēna patiesībā pavilkusi Teilori uz zoba, sakot, ka viņai pietrūkst “šitā”, nevis “šo abu”?

Lai vai kāda būtu atbilde, mēs labprāt piebiedrotos šai trijotnei karantīnā.

Kas attiecas uz citām Teilores vienības dalībniecēm, tad modeles Marta Hanta (Martha Hunt) un Kara Deleviņja (Cara Delevingne) ir atzīmējušas fotogrāfijas ar “Patīk”.

Jau pirms tam bija izskanējuši dažādi minējumi, ar kuriem cilvēkiem Teilore varētu pavadīt laiku karantīnā, daži no kuriem ir viņas draudzene, aktrise Zoī Kravica (Zoe Kravitz), viņas puisis, aktieris Džo Alvins (Joe Alwyn) un visa viņa ģimene.

Tāpat 31 gadu vecā mūziķe ir pavadījusi laiku kopā ar saviem muzikālajiem sadarbības partneriem Džeku Antonovu (Jack Antonoff) un Āronu Desneru (Aaron Dessner) vēl pirms viņu maģiskās uzstāšanās šā gada “Grammy” ceremonijā. 

Kamēr Teilore pagājušajā gadā bijusi aizņemta, laižot klajā veselus divus albumus, arī Selēna nav sēdējusi, rokas klēpī salikusi. Viņa ir paspējusi gan ierakstīt savu spāņu mini albumu “Revelación”, gan piedalīties seriāla “Only Murders in the Building” uzņemšanā, gan laist klajā savu skaistumkopšanas zīmolu “Rare Beauty”. 

Tagad mums tikai nepieciešama pēc iespējas drīzākā Teilenas atkalapvienošanās reālajā dzīvē.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Taylor Swift, Selena Gomez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white