Vai Selēna Gomesa pamet mūziku?

Publicēšanas datums : 15.03.2021

Izskatās, ka drīz varam gaidīt iznākam pēdējo Selēnas Gomesas (Selena Gomez)  singlu.

28 gadus vecā māksliniece apsverot iespēju nolikt malā mikrofonu, lai vairāk koncentrētos uz aktrises un producentes karjeru, jo kā mūziķe jūtoties nenovērtēta.

Dziesmas „Come & Get It” izpildītāju saērcinājuši viņas dziesmu kritiķi, jo izskatoties, ka dažiem no viņiem Selēnas talants mūzikas ierakstu studijā nekad nešķietot gana labs.

image 1

„Ir ļoti grūti turpināt radīt mūziku, ja cilvēki tevi neuztver nopietni,” Gomesa sacījusi žurnālam „Vogue”.

„Man ir bijuši brīži, kad šķiet: „Kāda tam visam ir jēga? Kāpēc es vispār turpinu to darīt?” Man šķiet, ka „Lose You to Love Me” bija labākā dziesma, ko jebkad biju izdevusi, un arī tā dažiem cilvēkiem nešķita gana laba,” viņa atklājusi.

„Es domāju, ka ir daudz tādu cilvēku, kuriem patīk mana mūzika, un par to es viņiem esmu ļoti pateicīga, viņu dēļ es turpinu darboties, taču, manuprāt, nākamreiz, kad veidošu albumu, tas būs citādāk. Es vēlos pamēģināt vēl vienu reizi, pirms, iespējams, pielieku mūzikai punktu,” prātojusi dziesmas „Baila Conmigo” izpildītāja. Atzīstot, ka viņai uzmanīgi jāizvēlas savi vārdi, Gomesa turpinājusi: „Es vēlos tā pa īstam pievērsties aktiermākslai.”

Kādreizējā bērnu zvaigzne ir rūpīgi būvējusi savu aktiermākslas portfolio, piedaloties tādās filmās kā „Mirušie nemirst” („The Dead Don’t Die”), „Lietaina diena Ņujorkā” („A Rainy Day in New York”) un „Dūlitls” („Dolittle”), kā arī vēl tikai gaidāmajā TV seriālā „Slepkavību ēka” („Only Murders in the Building”), kā arī producējusi populāro kanāla „Netflix” seriālu „13 iemeslu, kāpēc” („13 Reasons Why”). Neskatoties uz šo iespaidīgo CV, Gomesa uzstājot, ka tas esot tikai sākums.

„Es esmu izdarījusi tikai mazu daļiņu no tā, ko vēlos paveikt,” viņa sacījusi un piebildusi: „Tās lomas, ko es vēlos, es nevaru dabūt pati saviem spēkiem. Nevaru sagaidīt to brīdi, kad režisori sapratīs, ka es spēju paveikt arī ko tādu, ko no manis neviens negaida.”

Cerēsim tomēr, ka Selēna par mūziku pavisam neaizmirsīs!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

 

Mākslinieki: Selena Gomez

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white